IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
    https://www.imot.bg/9svhik

    [ATTACH=CONFIG]n4116309[/ATTACH]

    ...и реакцията на срутвача...
    Реакцията на срутвача е да седи и да ви се подиграва как се гърчите - няма вече кифтета, само суха мухлясала филия
    Иначе си пиши с плъха в темата и се успокоявайте как всичко е мед и масло то друго не ти остана

    Коментар


    • https://www.imot.bg/9svhik

      Click image for larger version

Name:	Screenshot 2023-09-29 150745.jpg
Views:	1
Size:	43.6 КБ
ID:	4116309


      ...и реакцията на срутвача...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

        Абе за нас брокеразите може и да стане по-тегаво, но като гледам как песимиста така лекинко е повдигнал наемите с едни лежерни и носещи успокоение само +40%
        по-скоро се притеснявам за вас наемателите.
        Не се притеснявай за нас и мен лично аз отдавна съм си оплел кошницата, нито съм ти опрял до керливият наем.Но ми е много интересно точно вие брокерите на какво се радвате като цените се покачват? Няма сделки - няма мангизи и точно вие сте губещите и се радвате най-много.Що за кретени, че и озлобени ?
        Е като се вдигнаха по-доволен ли си от ситуацията в момента от преди няколко години? Сигурен съм че не.
        Наемите ли са ви вече новата мода да се утешавате ?
        Да не говорим че брокеразите лъжете като цигани как печелите повече от наеми.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от AMG2023 Разгледай мнение
          Поредните дебилски напънки на гладните самозабравили се брокери ?
          Че вие сега умирате от глад като се покачиха цените с малко какво остава по х3.
          Не няма да се качат х3, кой ще ти плати х3 - смени си дилъра.
          Ако не си забелязал няма вече кеш на хоризонта и глупаците няма от къде да вземат кеш.
          Свикивайте с новата реалност брокерази, идват още по-трудни времена за вас
          Абе за нас брокеразите може и да стане по-тегаво, но като гледам как песимиста така лекинко е повдигнал наемите с едни лежерни и носещи успокоение само +40%
          по-скоро се притеснявам за вас наемателите.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

            Абе те ще ги вдигнат пустите лихви, но дотогава и цените ще са х3 от сегашните
            Поредните дебилски напънки на гладните самозабравили се брокери ?
            Че вие сега умирате от глад като се покачиха цените с малко какво остава по х3.
            Не няма да се качат х3, кой ще ти плати х3 - смени си дилъра.
            Ако не си забелязал няма вече кеш на хоризонта и глупаците няма от къде да вземат кеш.
            Свикивайте с новата реалност брокерази, идват още по-трудни времена за вас

            Коментар


            • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

              Абе те ще ги вдигнат пустите лихви, но дотогава и цените ще са х3 от сегашните, та на кольо ще му се наложи да дофинансира с ипотечен кредит и тогава ще започнат пак имейли за намаление на лихвите…
              няма такова нещо. след има няма 16 години цените на селските къщи,
              в близост до развиващи се ромски ма'али ще удесеторят на офертна
              продаваш само 1 етаж и си напред с пари за 2 епк-та в красна поляна
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                с такъв съветник/слъжебен защитник никой не може да ти помогне
                посъветва го да не купи епк, докато можеше
                сега го насърчава да не продава етажа, докато не се е саморазрушил
                а аз се чудя, защо накавръка пише цял ден мейли на ецб, бнб, фед и арменския поп да вдигат лихвите
                Абе те ще ги вдигнат пустите лихви, но дотогава и цените ще са х3 от сегашните, та на кольо ще му се наложи да дофинансира с ипотечен кредит и тогава ще започнат пак имейли за намаление на лихвите…

                Коментар


                • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                  Успех със зазиждането на вратата “продажба”. Ти ще справиш блестящо, личи си.
                  с такъв съветник/слъжебен защитник никой не може да ти помогне
                  посъветва го да не купи епк, докато можеше
                  сега го насърчава да не продава етажа, докато не се е саморазрушил
                  а аз се чудя, защо накавръка пише цял ден мейли на ецб, бнб, фед и арменския поп да вдигат лихвите
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    просто съм нясно с някои факти и ви ги споделям обективно
                    не съм ангажиран по никой начин с проданта, но ми омръзна да чета откровени лъжи в контекста на избиване на комплекси през зяждания с другите.

                    повече от това нямам какво да напиша по темата с 'етажа'

                    успех с автопсихотерапията
                    Успех със зазиждането на вратата “продажба”. Ти ще се справиш блестящо, личи си.
                    Last edited by два_таралежа; 29.09.2023, 13:09.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      ама ти наистина си му пресаташе и служебен защитник )
                      просто съм нясно с някои факти и ви ги споделям обективно
                      не съм ангажиран по никой начин с проданта, но ми омръзна да чета откровени лъжи в контекста на избиване на комплекси през зяждания с другите.

                      повече от това нямам какво да напиша по темата с 'етажа'

                      успех с автопсихотерапията
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                        вероятно е някакво чувство на вина и сега прави опити да се реваншира
                        започвам и аз да си мисля така
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          ама ти наистина си му пресаташе о служебен защитник )
                          вероятно е някакво чувство на вина и сега прави опити да се реваншира

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                            Виждам, че доста народ се е упражнил днес по темата 'с етажа' малко на принципа не е важно аз да съм добре, а Вуте да е зле.
                            та да ви кажа

                            1. дворът е разделен между собствениците на етаж 1 и 2 - всичко ок
                            2. гаража(двоен) не е незаконен и е нанесен кадастрално
                            3. собствеността е 50/50 (другото са фантазии)
                            4. има интерес и огледи (ооо изненада )

                            По отношение на Карлово - поделението постоянно няма кадри и набира нови от цялата страна, ВМЗ работи та се къса и постоянно се търсят хора
                            Фирми в района постоянно имат глад за персонал.

                            Положението на къщата е добро - ако знаете къде е механа едно време на 200м е от нея и на 600м от центъра.

                            омръзна ми да чета глупости и автопсихотерапии на хора в стил не е важно как съм аз важното е, че някой си е зле.


                            ама ти наистина си му пресаташе и служебен защитник )
                            Last edited by ratten; 29.09.2023, 12:52.
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              Аз имам такъв случай. Един чичо на баба ми. Почина на 96 или 98 не помня точно някъде 2000г. Няма деца и има 42 наследника (баба ми беше починала) по скоро майка ми имаше 1/42 дял. Даваха ни 20к лева колкото 3-4ст апартамент в сливен. Така и не се разбраха и от хубава 2-ет къща НИЩО НЕ ОСТАНА. Циганите я разграбиха, общината я БУТНА и разчисти, остана само общински двор - ака НИЩО, въпреки че имаме документ че го е платил ама не е оправен документално. От 20к - НУЛА заради алчност ...
                              то винаги ще излезе някой ненормалник, дето да е на контра на всички.
                              общината не ви ли караха да платите бутането?
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Виждам, че доста народ се е упражнил днес по темата 'с етажа' малко на принципа не е важно аз да съм добре, а Вуте да е зле.
                                та да ви кажа

                                1. дворът е разделен между собствениците на етаж 1 и 2 - всичко ок
                                2. гаража(двоен) не е незаконен и е нанесен кадастрално
                                3. собствеността е 50/50 (другото са фантазии)
                                4. има интерес и огледи (ооо изненада )

                                По отношение на Карлово - поделението постоянно няма кадри и набира нови от цялата страна, ВМЗ работи та се къса и постоянно се търсят хора
                                Фирми в района постоянно имат глад за персонал.

                                Положението на къщата е добро - ако знаете къде е механа едно време на 200м е от нея и на 600м от центъра.

                                омръзна ми да чета глупости и автопсихотерапии на хора в стил не е важно как съм аз важното е, че някой си е зле.

                                ПП цената може да е и малко височка, но с една отстъпчица при преговори и ще стане сделка пак на цена, която коментаторите не вярват, че е постижима за района.



                                Last edited by bertram; 29.09.2023, 12:49.
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X