IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

    И, да ви посъветвам инвеститори в имоти, злато, ETFs и акции, имат фундамент. Криптото няма фундамент никакъв. Да си знаете в бъдещите вложения, за да не ви сапунисват хора, които са набили в нереални активи.
    Аве то и интернета уж беше "нереален" и щеше да умира, ама.....

    Click image for larger version

Name:	bitcoin-internet.jpg
Views:	3
Size:	71.0 КБ
ID:	4144629

    Коментар


    • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

      Голяма чест за нас, че тука пишат хора, които за едни кирливи 100 хил. гущера няма да станат от леглото сутрин.
      Нали му "вярваш"

      Коментар


      • Първоначално изпратено от segato

        Абе не знам. Не го разбирам. Това не значи че не работи, ма аз съм аут . Мисля че имам 2 биткойна и нешо. Един познат ме нави преди години като беше около $400 (2015 или 2016) и сложих 1к. Сега не знам къде са , Трябва да ровя по старите лаптопи, ма това си е проект.
        Голяма чест за нас, че тука пишат хора, които за едни кирливи 100 хил. гущера няма да станат от леглото сутрин.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение
          Кафе машината на твое име ли е? 200 лева са това еййй!
          И, да ви посъветвам инвеститори в имоти, злато, ETFs и акции, имат фундамент. Криптото няма фундамент никакъв. Да си знаете в бъдещите вложения, за да не ви сапунисват хора, които са набили в нереални активи.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            Да, вярно е, затова почти всичките ми активи са преди брака. След него са само тънките. Адвокат ...адвокат...
            Кафе машината на твое име ли е? 200 лева са това еййй!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

              Ами, примерно, ако бившата ти жена е със 100 пъти по-ниска финансова култура от теб, ти би навярно търпял това положение, така ли? Не вярвам. Ти една кафеварка не можеш да преживееш, че я имам в всичките ми български имоти, какво остава, жена ти да обсеби всичко в САЩ?? Ами, извинявай, но ти ще се побъркаш, няма да го преживееш...
              Tи да не би да си с висока финансова култура?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                Ами, примерно, ако бившата ти жена е със 100 пъти по-ниска финансова култура от теб, ти би навярно търпял това положение, така ли? Не вярвам. Ти една кафеварка не можеш да преживееш, че я имам в всичките ми български имоти, какво остава, жена ти да обсеби всичко в САЩ?? Ами, извинявай, но ти ще се побъркаш, няма да го преживееш...
                Жена ми е с по-високата финансова култура от нас двамата Сега-засега ме търпи. Тя не ме е взела че съм много културен (в каквато и да е форма)

                Какво те притеснява бе човек? Че жена ти ще те врътне ли? Че ако не друго , счетоводител нямате ли?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                  И на твое име да е, ако е след брака, пак е наполовина твое.
                  Да, вярно е, затова почти всичките ми активи са преди брака. След него са само тънките. Адвокат ...адвокат...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                    Ами, да имаш нещо на твое име. Невъзможно ли е?
                    И на твое име да е, ако е след брака, пак е наполовина твое.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение
                      В Калифорния, освен ако нямате пренап, всичко е и на двамата, на чие име се води е подробност. Има и на мое име неща , ако аз ще се занимавам, ако жена ми се занимава е на нейно иначе ни карат да сме и двамата на място да подписваме за дреболии. Повечето собственост така или иначе влиза в тръст, но преди 2 години питах дали в БГ може да се отвори тръст и не ме разбрахте какво питам, та няма смисъл да влизаме в подробности

                      ПП не мога да разбера как цял живот блъскате да “оставите на децата” а се пазите от жените си … какво па толкова пазите? Безос разбирам да пази, ма ние сме некви прошляци , какво от това което притежаваш струва толкова че да се разделиш с жена си заради него или тя да се раздели с теб? Много ниско самочуствие …
                      Ами, примерно, ако бившата ти жена е със 100 пъти по-ниска финансова култура от теб, ти би навярно търпял това положение, така ли? Не вярвам. Ти една кафеварка не можеш да преживееш, че я имам в всичките ми български имоти, какво остава, жена ти да обсеби всичко в САЩ?? Ами, извинявай, но ти ще се побъркаш, няма да го преживееш...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        Ами, да имаш нещо на твое име. Невъзможно ли е?
                        В Калифорния, освен ако нямате пренап, всичко е и на двамата, на чие име се води е подробност. Има и на мое име неща , ако аз ще се занимавам, ако жена ми се занимава е на нейно иначе ни карат да сме и двамата на място да подписваме за дреболии. Повечето собственост така или иначе влиза в тръст, но преди 2 години питах дали в БГ може да се отвори тръст и не ме разбрахте какво питам, та няма смисъл да влизаме в подробности

                        ПП не мога да разбера как цял живот блъскате да “оставите на децата” а се пазите от жените си … какво па толкова пазите? Безос разбирам да пази, ма ние сме некви прошляци , какво от това което притежаваш струва толкова че да се разделиш с жена си заради него или тя да се раздели с теб? Много ниско самочуствие …
                        Last edited by segato; 07.01.2024, 21:25.

                        Коментар


                        • https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylg...kredit-1957625

                          Важно за всеки, който има ипотечен кредит ?

                          Експерти наблюдават застой на пазара на имоти вече повече от година. Броят на сключените сделки намалява, заедно с овладяването на инфлацията. Очаква се и покачване на лихвения процент, което допълнително ще охлади пазара.
                          "С около един процент, от 2,6 на сто, каквато е средната лихва за ипотечен кредит в момента - до 3,6% в края на 2024 година, се очаква да поскъпнат кредитите. И въпреки, че в процентно изражение покачването изглежда незначително, в реална стойност месечната вноска може да се превърне в съществен дял от семейния бюджет", казва финансистът Десислава Николова, цитирана от БНТ.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                            Чи къф друг начин има?
                            Ами, да имаш нещо на твое име. Невъзможно ли е?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                              Просто ми е много наситено интересно, човека от САЩ как се е доверил всичко да се води на жена му!!! В един момент, може да осъмне, без никакви активи. Не му го пожелавам...
                              Чи къф друг начин има?

                              Коментар


                              • Просто ми е много наситено интересно, човека от САЩ как се е доверил всичко да се води на жена му!!! В един момент, може да осъмне, без никакви активи. Не му го пожелавам...

                                Коментар

                                Working...
                                X