IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

    Пробвайте под наем в София, няма да е по-различно. Само, че при нас обществените услуги ни куцат, мръсотията също е проблем. Не, че бих избрал Германия или емигрирал, напротив - София ме устройва перфектно, но не мога да не критикувам недостатъците.
    Не е по-различно , но си си в родината. Детето ти не е в турско-арабско-мбонго училище, където и да отидеш у нас дори до мякаш или лъкаш си Българин и възприеман нормално... Няма нито един показател по който емигрантският живот да е за предпочитане пред този в твоята страна при еднакви финансови условия....
    А при кризисни ситуации винаги се сещам за 2 примера - първият е по време на първоначалният шок от Ковид как места за Българи нямаше в испанските болници, а имаше само за местни и как Путин праща на първа линия на фронта хора от малцинства за Русия..., а Московчани си праят партита.... Такива са съдбите на емигрантите по света и нашите в Европа няма да имат по-различна...дори и след няколко поколения
    Евентуално в емигрантски държави като Сащ , Нз, Австралия има по-добри шансове.... Южна Америка изглежда супер само дето аз знам от познати какво е да си бял Европеец/ не местен такъв/ в Бразилия и Колумбия.....Не е добре нека така да го напиша.....обири, нападения, отвличания.....квото ти се падне....
    Last edited by pesimist4o na kvadrat; 10.10.2023, 13:10.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

      Нима за 10 години настигнахме Западна Европа с доходи, които за 80% от населението са необходими за издръжка и дотам, както и с намаляващо население които не са само работещи, но и потребители? Нека да питаме бизнеса насочен към България как е с намаляващо население? Разслоението е в обществото е на исторически връх, съответно демографски няма как да се подобрим. 80% са на ниво ядене и пиене от заплата до заплата и причината да не са избягали е защото имат наследени апартаменти.
      Приликата е че в Европа 90% са на това положение , а разликата е че и в по-голямата си част нямат и собствено жилище.... Е имат кола... на лизинг за да ходят на работа с нея , за да си платят лизинга....Нещо като перпетуум мобиле.
      При нас след няколко десетилетия няма да е по-различно след като старите унаследени жилища се амортизират до степен на неизползваемост.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

        А след 12 месеца ако нищо друго освен поскъпване не се е случило, ще удължим ли отново периода с нови 12 месеца, както вече 8ма поред година се получава?


        ===2039===

        Аз съм общак, ако ти трябват вар, пясък и цимент за зидарията, само дай сигнал...
        както сам каза банско акт16 не ти било приоритет, а кое е - форума и да се занимаваш с етажа
        ми той етажа ще замине за по-висока цена от аналогичен в Банско и преди да си взел акт16 даже

        това го пиша по темата да помагаш със зидане - оправи си твоите неща и тогава помагай на другите
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Музикален поздрав за джонката и петърчо от мен и ратко. DJ DAMYAN x AZIS - AIRPORT - YouTube

          Разчувствах се от лириката на песента...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            поне назад може ли да хвърли
            7-8 години поне
            че имам усещане за лууп във времето
            сякаш всяка година се повтаря едно и също несбъднато предсказание
            Хахаххаах

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              и как пък веднъж цялата тая информация от самия извор не послужи за нещо
              ратко, какво да ти кажа, освен да класифицираме информацията - достига ли до определени хора, то вероятно не струва нищо. Сам можеш да прецениш кой попада в тая група.

              Коментар


              • Жилищата поевтиняват, но остават все така недостъпни ᐉ Новини от Fakti.bg - Имоти | ФАКТИ.БГ
                Жилищата поевтиняват, но остават все така недостъпни

                Цитат: "Цените на жилищата в Париж паднаха до най-ниското си ниво от четири години. Офертните стойности през септември 2023 г. се понижиха с 4,1% на годишна база до 10 936 EUR/кв.м - най-ниското ниво от януари 2019 г., по данни на Le Figaro. Това е най-резкият спад на годишна база от поне десетилетие."

                ===2039===

                цели 4,1% дискаунт у френско, а в БГ поскъпването си продължава.

                Пита се в задачата: Кога ще станат по-достъпни имотите в БГ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  и как пък веднъж цялата тая информация от самия извор не послужи за нещо
                  е как бе, жената на банкера откога ни е запредупреждавала за високите лихви

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                    мойто стклено кълбо не 'фърля толкова далеч в бъдещето, но виж след 12м ще те питам как си
                    А след 12 месеца ако нищо друго освен поскъпване не се е случило, ще удължим ли отново периода с нови 12 месеца, както вече 8ма поред година се получава?


                    ===2039===

                    Аз съм общак, ако ти трябват вар, пясък и цимент за зидарията, само дай сигнал...
                    Last edited by два_таралежа; 10.10.2023, 12:15.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                      Много ме радва, че винаги се намира съфорумец, който разполага я с вътрешна информация, я с привидение, или нещо друго, което предвещава в най-кратки срокове да заработят ножици, секири и прочие инструменти.

                      Хубавото е, че този път и самия Асен Василев е на перона и негодува срещу високите цени. Вярвам, че умно-красивите ще успеят да измислят механизъм да бутнат цените временно, та и ниЙ да се включим покрай тях.
                      и как пък веднъж цялата тая информация от самия извор не послужи за нещо
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        мойто стклено кълбо не 'фърля толкова далеч в бъдещето, но виж след 12м ще те питам как си
                        поне назад може ли да хвърли
                        7-8 години поне
                        че имам усещане за лууп във времето
                        сякаш всяка година се повтаря едно и също несбъднато предсказание
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Много ме радва, че винаги се намира съфорумец, който разполага я с вътрешна информация, я с привидение, или нещо друго, което предвещава в най-кратки срокове да заработят ножици, секири и прочие инструменти.

                          Хубавото е, че този път и самия Асен Василев е на перона и негодува срещу високите цени. Вярвам, че умно-красивите ще успеят да измислят механизъм да бутнат цените временно, та и ниЙ да се включим покрай тях.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Ратко,

                            Жалкото е че не знаете каква секира Ви готви Асенката .
                            Вчера цял ден съм бил в Парк Хотел Москва и чак ме заболя главата ,за Вас ...не ми се мисли ...
                            Амааа... КАК ТАКА?! Само за апартаментите или и за етажите от къщи в Карлово?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              за съжаление ти не успя в това
                              а толкова много опитваше
                              мойто стклено кълбо не 'фърля толкова далеч в бъдещето, но виж след 12м ще те питам как си
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                                вие ще се наредите достойни до нострадамус, ванга и тн. феномени предсказващи бъдещето

                                за съжаление ти не успя в това
                                а толкова много опитваше
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X