IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

    Заплатич, като гледам цени на имоти в Плевен и Русе и лошо ми става, колко да са в София.
    И не мен не ми харесва, не можах да си наместя кеша както трябва. Ще се диверсифицира, това е ясно, но трябваше поне още един два имота да се купят на цени от 2017. Сега е трудно, но ако живеех в Сф щях да избера Обеля или Ботунец, но за инвестиция не става. Така че опичай си акъла какво следва с цените, парното, хляба и разходите за живот в следващите няколко години. И чакай имот по 1000€ в Сф.
    Левчо, изпуснахме доста влакове / особено ти ама и аз също... ..../Хубавото е че поне не сме изпуснали всички....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Арменския пoп Разгледай мнение
      ех, дедо поп пак позна: Криптопроблемите на Турция продължават със срива на още една борса:: Investor.bg

      дали не му подсказва некой горе от небето??? :-))
      Попе, не всички са изгубили.... Само някои, а другите има малка вероятност по некой мЕлеон от нищото да го трансформират бързо в нещо по-тежко... Мъка за Джони - да се конкурира с хора на които мЕлеоните им падат от въздуха....
      Иначе и инвеститорите в злато / дори купили на нивата препоръчани от Берти като беше 1300/ са на минус спрямо имотитУ... Остават само инвеститорите в Тесла / язък че Фенисчо беше я продал при срива миналият Март/ да видим какво ще сътворят, ама отново крайното място на ''творбата'' е ТУЛА :-)

      ПП
      И да ти кажа - НИЩО НЕ ПОЗНАВАШ ! Къде ти ги казват тези 30%, като са само 17.... ?!
      https://www.investor.bg/po-sveta/453...lagane-326628/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
        9 от малките български градчето с над 50% ръст

        https://m.profit.bg/imoti/9-ot-malki...otnite-sdelki/
        РАДОМИР -86,99 РЪСТ

        103бр. сделки в Чепеларе!!! За тримесечие. Инак в София има 30 купувача

        За Радомир и Перник от години им пишем, че са изпусналу влака.... А всъщност влака вчера го пуснаха от Горна Баня....
        Лошото е че като гледам и за Ихтиман и Костинброд е напуснал перона....
        Засега се държат само Бухово и Бусманци....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
          9 от малките български градчето с над 50% ръст

          https://m.profit.bg/imoti/9-ot-malki...otnite-sdelki/
          РАДОМИР -86,99 РЪСТ
          Пазар, какво да го правиш, нагоре-надолу.
          Двуцифрени понижения пък се отчитат в една шест български града, като най-голям спад е налице в Балчик (-56%), следван от Тутракан (-25.83%), Дулово (-25.64%), Девня (-19%), Кюстендил (-18%) и Велико Търново (-11.6%).

          Коментар


          • 9 от малките български градчето с над 50% ръст

            https://m.profit.bg/imoti/9-ot-malki...otnite-sdelki/
            РАДОМИР -86,99 РЪСТ

            103бр. сделки в Чепеларе!!! За тримесечие. Инак в София има 30 купувача

            Last edited by 13ADROL; 25.04.2021, 16:25.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

              Преди три месеца писах тук, че българите от чужбина започват масово да купуват апартаменти. Явно така е не само в София, но из цялата страна. Сега е моментът да се продаде ненужен имот в прованса и да се купи жилище. Бързайте, щото много хора се усещат. Възможно е още до края на лятото цените в София да направят двуцифрен ръст.
              Ефектът от увеличения брой сделки, тепърва ще се отрази в цените през второто тримесечие.
              Бургас-1493
              Варна- 2578

              За второто тримесечие със сигурност знам за една сделка

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                В Пловдив бият резултатите дори от 2005-та

                https://m.24chasa.bg/novini/article/9732972

                Заплатка, кажи нещо за 30-те купувачи на кръст.
                Преди три месеца писах тук, че българите от чужбина започват масово да купуват апартаменти. Явно така е не само в София, но из цялата страна. Сега е моментът да се продаде ненужен имот в прованса и да се купи жилище. Бързайте, щото много хора се усещат. Възможно е още до края на лятото цените в София да направят двуцифрен ръст.

                Коментар


                • В Пловдив бият резултатите дори от 2005-та

                  https://m.24chasa.bg/novini/article/9732972

                  Заплатка, кажи нещо за 30-те купувачи на кръст.
                  Last edited by X_Y; 25.04.2021, 11:13.

                  Коментар


                  • Последните постове само от харни хора.Само така да върви темата.
                    Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение
                      Долетяха интересни новини от съседна Турция за един солиден инвеститор, чието дружество у нас строи един от най-мащабните проекти в София (онзи в Младост на бул. "Малинов"). Ще видим какво ще е отражението върху софийския обект. Дано не се превърне в паметник на "зеления" купувач.
                      На мен не ми е чудно, имайки предвид какво и накъде тласка Турция гения Ердоган, какво се случва с турската икономика, валутата и и бизнеса как се контролира. Даже много се забавиха с фалита.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                        Като стихотворение си го написал. Евала. Точно така си е.
                        Заплатич, като гледам цени на имоти в Плевен и Русе и лошо ми става, колко да са в София.
                        И не мен не ми харесва, не можах да си наместя кеша както трябва. Ще се диверсифицира, това е ясно, но трябваше поне още един два имота да се купят на цени от 2017. Сега е трудно, но ако живеех в Сф щях да избера Обеля или Ботунец, но за инвестиция не става. Така че опичай си акъла какво следва с цените, парното, хляба и разходите за живот в следващите няколко години. И чакай имот по 1000€ в Сф.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • ех, дедо поп пак позна: Криптопроблемите на Турция продължават със срива на още една борса:: Investor.bg

                          дали не му подсказва некой горе от небето??? :-))

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Orthodox Разгледай мнение

                            доста си прав за написаното
                            целта е била съвсем друга в началото
                            сега тук са останали само шматките тролове
                            които за да не ги режат директно
                            им подхвърлят по някой лев на ден
                            за да държат темата най отгоре

                            нищо от писаниците на повечето
                            'повишители ' не отговаря на истината
                            а някой неща просто са си извън темата
                            кой го интересува и как се влиаят имотите
                            от полюциите на 13TROL и караЕбански
                            за виртуалните им имоти
                            по море планина и във въздуха

                            тук просто се разменят реплики
                            без смисъл и тук там някоя
                            псувня като на многониковия клир от
                            караваната Седларов Чифликчииски

                            чудно ми е това модератори и
                            админи не го ли виждат
                            не го ли знаят
                            Като стихотворение си го написал. Евала. Точно така си е.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                              Оппа!

                              Какво ли предстои за вложилите там пари?

                              Дори да речем реализират проекта с намалена площ (91 882 кв.м -> 30 000 кв.м.)

                              https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2021...home_mainStory
                              Гранд Каньона още през май миналата година писах че е спрян, сайта им беше закрит, на телефоните никой не отговаряше. Умрела работа отдавна. Имат нещо започнато което дори не е консервирано. Това беше проекта който най-много ме интересуваше по едно време ама искаха по 2К евро квадрат и ме убеждаваха че се продавало много бързо и всичко е резервирано за някакви богати турци и гърци

                              Коментар


                              • Долетяха интересни новини от съседна Турция за един солиден инвеститор, чието дружество у нас строи един от най-мащабните проекти в София (онзи в Младост на бул. "Малинов"). Ще видим какво ще е отражението върху софийския обект. Дано не се превърне в паметник на "зеления" купувач.

                                Коментар

                                Working...
                                X