IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение

    Да, ама незнам защо се занимаваш така усилено със тях, така само ги дразниш да пишат драсканици.
    И децата разбраха как е пазара, половината тук са брокери, мисия невъзможна е.
    Разбрахме, как да не сме. От 3 години купувате евтини имоти, изкупихте всички и сега останаха лудите саде предложения по 2000 и нагоре докъм 4К. Само дето не видехме някой от вас и клозет на кота нула да е купил, само констатирате. Освен Джони, който захлупи апарт за ремонт във Вазов леко недоволен от цената, ама покри половината кеш. Вие изчакайте малко още, ще стане заварката.
    Last edited by bulgarian lev; 15.02.2021, 22:54.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Купена е с труд и долари от Запад...


      Я виж какво правите в АЕЦА

      Друг потребител е разкрил какво работите там,спите по цял ден на смените.Затова има аварии в АЕЦ Козлодуй!И преди бях писал,оказах се прав!!!

      Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение
      Спите на смените, де са по 24 часа, после три дена лежане у дома и оране на нивата, да има за папо.
      Е така има време за всичко нали ?
      А, колко млади кадърни кадри със семейства, деца и кредити търсят работа, е ?
      Имам нов познат дет бачка там.
      Айде лягай си ...Долари от Запад а кой можеше да иде на Запад?Ти комунистическа издънка ще се окажеш.Цола Драгойчева да не ти е баба
      Last edited by RUBLA; 16.02.2021, 09:03. Причина: Спазвайте добрия тон!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

        Ха ха ха аз апартаменти не съм взимал.Първия го построих през 1998г.Ти питай майка си партийния как ви даде панелката у Красна поляна
        Купена е с труд и долари от Запад...


        Я виж какво правите в АЕЦА

        Друг потребител е разкрил какво работите там,спите по цял ден на смените.Затова има аварии в АЕЦ Козлодуй!И преди бях писал,оказах се прав!!!

        Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение
        Спите на смените, де са по 24 часа, после три дена лежане у дома и оране на нивата, да има за папо.
        Е така има време за всичко нали ?
        А, колко млади кадърни кадри със семейства, деца и кредити търсят работа, е ?
        Имам нов познат дет бачка там.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

          Ха ха ха ха как ще гледате на изборите като попикани....
          Напротив спвчелихме в Каталуния.Каталуния е червена,скоро и в България ще се вее червеното знаме.Бъди готов!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

            Ето чети,как са се взимали апартаменти от твоите червени другари в АЕЦА

            https://retro.bg/obshchestvo/strongp...vek_25248.html


            Навремето жилището попада в ръцете на УБО, след като през 1948 г. е одържавено като собственост на „враг на народа“ – фабриканта Добри Минов, който е убит и хвърлен от 4-тия етаж на построената от самия него сграда, в която се намира и апартаментът му, за да бъде инсценирано самоубийство.

            След 9 септември 1944 г. народната власт си харесва жилището на Минов, обявява го за спекулант, пребива го в Дирекцията на милицията на Лъвов мост, за по-сигурно го и осъжда като „враг на народа“ и в крайна сметка слага ръка на имота му.
            Ха ха ха аз апартаменти не съм взимал.Първия го построих през 1998г.Ти питай майка си партийния как ви даде панелката у Красна поляна

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
              https://www.bloombergtv.bg/a/19-svet...lkoto-otgovori
              КТ "Подкрепа" категорично ще настояват от новия кабинет за реформа в данъчната система на България - премахване на подоходния данък върху минималната работна заплата. Това сподели президентът на синдиката Димитър Манолов, в ефира на предаването "Светът е бизнес", с водещ Ивайло Лаков
              "От неформалните ми разговори с политици всички те, когато няма камери и микрофони, си признават, че данъчната система у нас е неефективна и не издържа. Въпросът е кой ще намери куража да направи някакви стъпки в тази посока."
              "Необходимо е да се преразгледа корпоративния данък и подоходния за физически лица в посока прогресивно облагане", изтъкна Димитър Манолов


              Напред към прогресивните данъци !!!!

              Само БСП !!!

              Корни НАПРЕД !!!!
              Ха ха ха ха как ще гледате на изборите като попикани....

              Коментар


              • https://www.bloombergtv.bg/a/19-svet...lkoto-otgovori
                КТ "Подкрепа" категорично ще настояват от новия кабинет за реформа в данъчната система на България - премахване на подоходния данък върху минималната работна заплата. Това сподели президентът на синдиката Димитър Манолов, в ефира на предаването "Светът е бизнес", с водещ Ивайло Лаков
                "От неформалните ми разговори с политици всички те, когато няма камери и микрофони, си признават, че данъчната система у нас е неефективна и не издържа. Въпросът е кой ще намери куража да направи някакви стъпки в тази посока."
                "Необходимо е да се преразгледа корпоративния данък и подоходния за физически лица в посока прогресивно облагане", изтъкна Димитър Манолов


                Напред към прогресивните данъци !!!!

                Само БСП !!!

                Корни НАПРЕД !!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid

                  М да безработните пият френско вино хо хи хи аххххх.А ма може да си го откраднал от някой магазин нали си в партизанския отряд на Курнелия
                  Ето чети,как са се взимали апартаменти от твоите червени другари в АЕЦА

                  https://retro.bg/obshchestvo/strongp...vek_25248.html


                  Навремето жилището попада в ръцете на УБО, след като през 1948 г. е одържавено като собственост на „враг на народа“ – фабриканта Добри Минов, който е убит и хвърлен от 4-тия етаж на построената от самия него сграда, в която се намира и апартаментът му, за да бъде инсценирано самоубийство.

                  След 9 септември 1944 г. народната власт си харесва жилището на Минов, обявява го за спекулант, пребива го в Дирекцията на милицията на Лъвов мост, за по-сигурно го и осъжда като „враг на народа“ и в крайна сметка слага ръка на имота му.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Добре че е Никол, че Кретухов е построил Комунизма в Де и яростно го защитава. Ма то с хан в село кво ли и плаща толкоз.
                    С 5 декара пустиня сигурно си бил на повече Акъл море, глава шамандура.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                      Мерси Никол, Явно е така както и предполагах Жонката ОТНОВО послъгва УМИШЛЕНО :-) Не разбирам какво ще спечели от това :-)
                      Прочетох набързо 2-3 статии в нета на Английски от Немски не отбирам, та се оказа, огромна забава с водата.... Освен двойната такса канал спрямо цената на водата / има ли водомер на канала ?/ всяка община е с различна цифра.... рекорда е 55 евро за кубик в една.....не 2, не 7 , а 55 :-))) УАУ !
                      Но скъпият канал обяснява защо във Франкфурт имаше открити пикални ....и навсякъде беше леко ароматизирано... Явно пестеливият Немец предпочита навън да върши работа от скъпото вкъщи....:-)

                      Ей такава ви е цялата работа, песимистични Николовци - чули, недочули, попрочели, но недоразбрали.

                      Имаше и един в старата тема дето смяташе имотните данъци с on-line калкулатор,
                      ама не разбира какво въвежда, получава грешен резултат и го дава за пример.
                      Last edited by Don 0815; 15.02.2021, 22:19.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение

                        Да, ама незнам защо се занимаваш така усилено със тях, така само ги дразниш да пишат драсканици.
                        И децата разбраха как е пазара, половината тук са брокери, мисия невъзможна е.
                        Освен че са брокери,половината от тях са наследници на червената номенклатура,онези които унищожиха България и затриха буржоазията след 1944 година,тук са техните внуци и синове,със заграбените земи,имоти на българския народ.Един живял в УБО,блоковете,друг уж наследиш не знам си къде имоти....иначе са всичките успешни и умни само че ако им видиш родословното дърво ще ти стане лошо..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от xshell

                          Ако се намират пари и работа за провален брокер/тестер/икономист като тебе може би няма нужда да следиш черната икономическа хроника толкова изкъсо. Или като се знаеш какъв си икономист и търговец те е страх да не си 10-тия на опашката?
                          Ха ха...не ме мисли ,тая криза освен че я предсказах съм се и подготвил за нея и като среда ,работа,и като пари,освен това най лошото мина,и тази година съм я сметнал даже ,и финансово и работа си имам,2 години от миналата съм финансово обезпечен без да пипам и стотинка от спестяванията си,+буфер за една година без работа...Точно защото съм умен и съм икономист не чакам да ме изненадат,два пъти лежах в болницата тая година,и се оперирах когато всички стояхте като шушумиги вкъщи с двеста маски ,треперейки от лошия вирус,аз бях на опврационната в Пирогов Останалите мърши дето ти пригласят ме пращаха в бюрото по труда,къде ли не ,без пари ме оставяха,НО в крайна сметка вървя напред,а не назад,защото виждам нещата и се подготвям за тях.А,на такива като теб желая много здраве !!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                            Повишителите са много некоректни и винаги подвеждат,на черното казват бяло.
                            Те са комунисти
                            Да, ама незнам защо се занимаваш така усилено със тях, така само ги дразниш да пишат драсканици.
                            И децата разбраха как е пазара, половината тук са брокери, мисия невъзможна е.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                              Пич е, защото поне не обижда и е по-културен от някои други хубостници. Но за очевидни неща се прави на "ни лук ял, ни лук мирисАл". Обективност - нулева.
                              Да,де и аз това казах за обективността ,защото е повишител,те никога не си менят нрава ,само кожата си сменят...така че имай едно наум.Нали помниш Седларов със 100 те ника ,какво правеше и как се бъзикаше със документите да си му качвал,и как те обвини в някакви си измислени лъжи...лоши,лоши хора са просто това ,винаги го помни..

                              Коментар


                              • https://www.dnes.bg/obshtestvo/2021/...-miasto.480145

                                ТОП статията от Днес!!!

                                Твърдата реалност!!!!


                                Къде е Бони,онази шарлатанка дето обяснява как нямало безработица и всичко било на 6 според статистиката..
                                Ей нагли,нагли и безочливи същества !!!

                                Средно по девет души се състезават за едно свободно работно място у нас. Това сочат данните на Агенцията по заетостта към края на миналата година. Най-силна е конкуренцията в област Търговище, където 24 души се борят за една вакантна позиция, а най-малко са в област Русе - по четирима.

                                Светослав днес е в Бюрото по труда за подпис. Губи работата си през ноември месец и се надява тук да излезе предложение.

                                "На много малко места се търсят, много малко хора търсят, защото всеки се е отчаял. Просто няма възможност, никой не търси хора. Притеснявам се, защото имам жена и дете и в момента е много трудно", заяви мъжът.

                                Коментар

                                Working...
                                X