IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Вижте един функционално направен ергенски апартамент:

    Продава 2-СТАЕН в град София, Хаджи Димитър - 48 кв.м / 75000 EUR :: imot.bg Обява

    Харесва ли ви?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение

      Живял съм в Брюксел, към момента живея в София, повярвай ми това, което говори Герджиков, който уважавам е меко казано невярно.
      Пак казвам, не е да съм ходил до Брюксел, а съм живял там и го познавам от до, да кажем не по лошо от София и мога да ти кажа, че разликата е огромна. Не че няма мръсни места и там има един два квартала, които се водят гета, там е мръсотия като тук, но са 1-2 квартала в които живеят предимно африканци .. това е мултикултурна столица, има всякакви хора, индиици, пакистанци, африканци, мароканци и т.н. които имат различно схващане за света, но дори в тях не е толкова мръсно и не цари такъв безпорядък. Всичко останало, което е в покрайнините не може въобще да се сравнява с това което имаме тук. Виждал съм как за една нощ, забележи нощ, се преасфалтира цял булевард, хората работят на лампи за да не предизвикват задръствания, фасадите на сградите се чистят с песакоструйки и .т.н , но не за тази чистота говорех аз. Атмосферния въздух визирах. Ние сме гробище на европейския съюз, застани с отворен прозорец в час пик на орлов мост или софийския университет да видиш как е въздуха, отрови, смрад ..
      Колега, и аз доста съм бръмчал в Брюксел.
      И кучето си не бих вързал да живее там.

      Стига сме плюли нашето и възхвлявали чуждото, малко и трябва на София за да стане чудесно място за живот.

      ПС: Има официални данни за качеството на въздуха. Замърсяването е над нормата за по-малко от 2 месеца в годината и тенденцията е да намалява.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение

        Живял съм в Брюксел, към момента живея в София, повярвай ми това, което говори Герджиков, който уважавам е меко казано невярно.
        Пак казвам, не е да съм ходил до Брюксел, а съм живял там и го познавам от до, да кажем не по лошо от София и мога да ти кажа, че разликата е огромна. Не че няма мръсни места и там има един два квартала, които се водят гета, там е мръсотия като тук, но са 1-2 квартала в които живеят предимно африканци .. това е мултикултурна столица, има всякакви хора, индиици, пакистанци, африканци, мароканци и т.н. които имат различно схващане за света, но дори в тях не е толкова мръсно и не цари такъв безпорядък. Всичко останало, което е в покрайнините не може въобще да се сравнява с това което имаме тук. Виждал съм как за една нощ, забележи нощ, се преасфалтира цял булевард, хората работят на лампи за да не предизвикват задръствания, фасадите на сградите се чистят с песакоструйки и .т.н , но не за тази чистота говорех аз. Атмосферния въздух визирах. Ние сме гробище на европейския съюз, застани с отворен прозорец в час пик на орлов мост или софийския университет да видиш как е въздуха, отрови, смрад ..
        Брюксел е най-евтиният милионен град за имоти спрямо доходите / има си и причина, но това е друга тема/. Какво ти пречи да си купиш там и продължиш да живееш в този мултикултурен център ? И що да се набиваш в гадната и скъпа София ? Що за мазохизъм е тва.....?!?!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fsck Разгледай мнение
          Тука "големите инвеститори" им беше невероятно да повярват, че човек ако купува качествена храна харчовете почват от 50-60 лева нагоре, вие се опитвате да ги убедите, че София е мизерна - няма как да стане. Няма как да убедиш човек откърмен в смрад и мизерия и сам тровещ себе си с гнусни ментета (и алкохоли и храни), че е възможно да има друг живот без той сам да пожелае да види истината. Губите си времето.
          А, ти къде си отрасъл Нови Искър , дивия север хахахяхяахаяааа

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение

            Полезно, но щеше да е добре да се оцени разликата в покупателната способност
            Че кой е твърдял друго? Ставаше дума за разликата в цените на храните. Виж разликата в цените на имотите впрочем...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fsck Разгледай мнение
              Тука "големите инвеститори" им беше невероятно да повярват, че човек ако купува качествена храна харчовете почват от 50-60 лева нагоре, вие се опитвате да ги убедите, че София е мизерна - няма как да стане. Няма как да убедиш човек откърмен в смрад и мизерия и сам тровещ себе си с гнусни ментета (и алкохоли и храни), че е възможно да има друг живот без той сам да пожелае да види истината. Губите си времето.
              Някой да ти пречи да живееш на немизерно място ? Кой те задържа насила у нас ? Още повече в София.....
              Прав ти път към хубавото...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                И тия дето са поствали на нумбео ли ще потвърдят:
                https://www.numbeo.com/cost-of-livin...atchComparison
                Полезно, но щеше да е добре да се оцени разликата в покупателната способност
                действителността е илюзия дължаща се на алкохолен недостиг в кръвта

                Коментар


                • Тука "големите инвеститори" им беше невероятно да повярват, че човек ако купува качествена храна харчовете почват от 50-60 лева нагоре, вие се опитвате да ги убедите, че София е мизерна - няма как да стане. Няма как да убедиш човек откърмен в смрад и мизерия и сам тровещ себе си с гнусни ментета (и алкохоли и храни), че е възможно да има друг живот без той сам да пожелае да види истината. Губите си времето.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                    Още нещо за София, специално за мрънкачите:

                    https://m.24chasa.bg/mnenia/article/9781582
                    Живял съм в Брюксел, към момента живея в София, повярвай ми това, което говори Герджиков, който уважавам е меко казано невярно.
                    Пак казвам, не е да съм ходил до Брюксел, а съм живял там и го познавам от до, да кажем не по лошо от София и мога да ти кажа, че разликата е огромна. Не че няма мръсни места и там има един два квартала, които се водят гета, там е мръсотия като тук, но са 1-2 квартала в които живеят предимно африканци .. това е мултикултурна столица, има всякакви хора, индиици, пакистанци, африканци, мароканци и т.н. които имат различно схващане за света, но дори в тях не е толкова мръсно и не цари такъв безпорядък. Всичко останало, което е в покрайнините не може въобще да се сравнява с това което имаме тук. Виждал съм как за една нощ, забележи нощ, се преасфалтира цял булевард, хората работят на лампи за да не предизвикват задръствания, фасадите на сградите се чистят с песакоструйки и .т.н , но не за тази чистота говорех аз. Атмосферния въздух визирах. Ние сме гробище на европейския съюз, застани с отворен прозорец в час пик на орлов мост или софийския университет да видиш как е въздуха, отрови, смрад ..
                    действителността е илюзия дължаща се на алкохолен недостиг в кръвта

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      Да де, няма що да ти давам конкретни примери, защото всички ще потвърдят казаното от мен.
                      И тия дето са поствали на нумбео ли ще потвърдят:
                      https://www.numbeo.com/cost-of-livin...atchComparison

                      Коментар


                      • Още нещо за София, специално за мрънкачите:

                        https://m.24chasa.bg/mnenia/article/9781582

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение
                          Не знам човек от къде да му дойде желание да купи имот в София предвид цените и предвид, стандарта на живот, който предлага този град столица спремо други такива и предвид, че атмосферата му е една от най мръсните в света , предвид и бизнесклимата и вся и всьо. Кое е това нещо което ще стимулира човек с пари да си купи кокошарник в София. По кой начин да рекламирам имот в София на един европеец за да го привлека като клиент купувач инвеститор. Само не лансирайте ниската цена, щото тя не е ниска
                          Цените спрямо подобни градове по света са безумно ниски. И понеже писа за Африка. Виж там как са цените в милионните градове и ела пак...
                          Само в Кайро е по-евтино от София....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            Стига бе, аз си мислих, че са 40-50 пъти скочили доходите...Какъв срам, как не сме стигнали още Германия по доходи не знам.

                            Ако е така, както казваш, значи 4300 за завършен апарт в резиденцията на Диневи би трябвало да е смешна цена за теб и за Лева. Защо не купувате тогава, а мрънкате и се пазарите като евреи за 20% дискаунт?
                            1800 на зелено в Стрелбище също ти е скъпо. В ливадите даваш 1/3 от обявената цена.... Всичко е тотално надценено и самият ти казваш колко са абсурдни цените, а същевременно - балон нямало, супер достъпно било....
                            Има статистика, там пише кое колко е и кой колко е взимал.... Представи си колко назад сме били по доходи спрямо Германия 2005 година и сега къде сме . И не няма да я достигнем никога / поне до 100 години/ , но разликата намалява и ще продължи така.
                            Не съм аз темата , но да повторя - доходите са ми ниски и ot много много години работя за удоволствие , а не за пари . Кариерата отдавна я приключих и се посветих на семейството и свободата.... Мога и да се пенсионирам ако поискам.... когато поискам....тухлената пенсия е захранена....
                            И да за горните примери точно това ми е мнението...скъпо ми е и съм на перона....., но не се оплаквам. Каквото за другите такова и за мен.... Може и да стане чудо и имотиту да поевтинеят.....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение
                              Не знам човек от къде да му дойде желание да купи имот в София предвид цените и предвид, стандарта на живот, който предлага този град столица спремо други такива и предвид, че атмосферата му е една от най мръсните в света , предвид и бизнесклимата и вся и всьо. Кое е това нещо което ще стимулира човек с пари да си купи кокошарник в София. По кой начин да рекламирам имот в София на един европеец за да го привлека като клиент купувач инвеститор
                              Ами може да му споменеш за двете ВВ, която малко европейски столици имат. Иначе, хейтенето е добре познато, киселото грозде и т.н. Курници, кокошарници, терминология на хора заварени със свалени оцапани гащи. Ошашавиха ви цените неподготвените

                              Коментар


                              • Не знам човек от къде да му дойде желание да купи имот в София предвид цените и предвид, стандарта на живот, който предлага този град столица спремо други такива и предвид, че атмосферата му е една от най мръсните в света , предвид и бизнесклимата и вся и всьо. Кое е това нещо което ще стимулира човек с пари да си купи кокошарник в София. По кой начин да рекламирам имот в София на един европеец за да го привлека като клиент купувач инвеститор. Само не лансирайте ниската цена, щото тя не е ниска
                                Last edited by marsianec1; 11.05.2021, 12:17.
                                действителността е илюзия дължаща се на алкохолен недостиг в кръвта

                                Коментар

                                Working...
                                X