IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    чакам закъсали ай ти-та да спасявам
    банкерчето мазно каза, че не се очакват големи движения по лихвите
    ще има някакви козметични и то за нови пациенти

    точно щях да пускам тази на накавръчко
    да се ориентира в пазара на етажите
    https://sales.bcpea.org/properties/63808 ТИП СТРОИТЕЛСТВО
    Тухла
    Населено място
    гр. Банско
    Адрес
    УЛ. "РОДОПИ" № 24

    цена 32 112лв

    недей сега подтиска таралежа, че това е даже с акт 16

    ПП кавръчето ако не му мине котка път ще продаде етажа за поне 4 пъти по-висока цена от тази обява
    Last edited by bertram; 13.12.2023, 20:59.
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      чакам закъсали ай ти-та да спасявам
      банкерчето мазно каза, че не се очакват големи движения по лихвите
      ще има някакви козметични и то за нови пациенти

      точно щях да пускам тази на накавръчко
      да се ориентира в пазара на етажите
      https://sales.bcpea.org/properties/63808 ТИП СТРОИТЕЛСТВО
      Тухла
      Населено място
      гр. Банско
      Адрес
      УЛ. "РОДОПИ" № 24

      цена 32 112лв

      За нас, гарантирано покачването ще е козметично! За новите, не гарантирам. Берти каза, че аз нямам, така е, ти си в по-смела фаза, следователно, ако ти си мишка, аз съм нищожна хлебарка.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Thrace Разгледай мнение

        Ще има много награди догодина. Ето от днес €2,000 кв център
        https://sales.bcpea.org/properties/63791

        И вече гледам и зеленото строителство ще се продава главно чрез търгчета. Кой ли знае какви ли далавери ще изпаднат както е тръгнало
        https://sales.bcpea.org/properties/63398
        Това второто е мой квартал, а дано станем комшии за 170 каймета, без качване. Успех!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

          Абе и на мен! Да ни е Новата на хаирлия, щото я усещам, че и 24-та няма да ни вдигнат лихвата и аз за нови имоти се оглеждам от ЧСИ, а дано има такива коледни награди, но надали!?
          чакам закъсали ай ти-та да спасявам
          банкерчето мазно каза, че не се очакват големи движения по лихвите
          ще има някакви козметични и то за нови пациенти

          точно щях да пускам тази на накавръчко
          да се ориентира в пазара на етажите
          https://sales.bcpea.org/properties/63808 ТИП СТРОИТЕЛСТВО
          Тухла
          Населено място
          гр. Банско
          Адрес
          УЛ. "РОДОПИ" № 24

          цена 32 112лв


          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            Абе и на мен! Да ни е Новата на хаирлия, щото я усещам, че и 24-та няма да ни вдигнат лихвата и аз за нови имоти се оглеждам от ЧСИ, а дано има такива коледни награди, но надали!?
            Ще има много награди догодина. Ето от днес €2,000 кв център
            https://sales.bcpea.org/properties/63791

            И вече гледам и зеленото строителство ще се продава главно чрез търгчета. Кой ли знае какви ли далавери ще изпаднат както е тръгнало
            https://sales.bcpea.org/properties/63398

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              да, добре, банката много са ме харесали и само на мен не са вдигнали лихвата
              Абе и на мен! Да ни е Новата на хаирлия, щото я усещам, че и 24-та няма да ни вдигнат лихвата и аз за нови имоти се оглеждам от ЧСИ, а дано има такива коледни награди, но надали!?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                Кое му е доброто? Старо, миризливо, кабели стърчат отвсякъде по входовете, асансьора я работи я не, бой за паркиране пред блока (в калта разбира се).
                да разбирам ли, че са ти налитали на бой люлинските пенсионери,
                които 4 поколения москвичи са паркирали преди теб на това място
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение


                  Aйде, за бъдещето може и нещо да познаеш. Може. Обаче ти тук, по-долу, ме убеди, че въобще не е трябвало да купя апартамент през 2005. Ами да. Как съм спал тези почти 20 години. От къде аз да ги знам банките. Че те били живодери. Трябваше да си стоя на квартира с двете деца. Щях сменя поне 5 квартири, да си плащам наема от 200 до 1000лв. Само като си помисля каква глупост съм направил настръхвам.
                  2005-та не беше края на 2007-ма-2008-ма
                  имал си нужда купил си... размерът (особено при ипотеката) е от значение.
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                    Кое му е доброто? Старо, миризливо, кабели стърчат отвсякъде по входовете, асансьора я работи я не, бой за паркиране пред блока (в калта разбира се).
                    ЕПК-то има много хубави разпределения, просторни стаи, стените са тухла, с големи балкони и правилни форми.

                    С един хубав ремонт става чудесен апартамент. В Германия също има такъв тип строителство.

                    Ако ми дойдат пари от продажба на вили в провинцията, и аз ще купя едно, панорамно, в полите на Витоша,

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                      Да ти кажа май е по-добре да стане така, отколкото да го оставят да се нашие на връО с яката ипотечка. После цялата рода до 9то коляно, няма да смогне да му плати масрафа. Еле, па ако е някоя балонеста компанийка, дето му е снесла 5-6к заплатка и младежа се вземе насериозно, че по-голям от него нЕма.

                      Нали ги виждам повечето от колегите и контингента как са - коги теглят борча и пазаруват - викат аз сам се оправям в живота. Обаче, дойде ли нанагорното при погасяването и почват да обикалят със сурвачката цялата рода. Ама иначе сами се оправяли.
                      То няма погасяване ... В ИТ сферата ще има голяма драма. Там, ако нямаш средно 4к кредитни вноски на месец си загубеняк. Ако спре дневният оборот в сферата и започва купона.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Тогава на колко години беше?

                        Пак добре, че не сме се набили с теб на недовършен и изоставен блок, каквито има много.
                        На 20 и нещо, и виждах еуфорията. Имах познат, който теглеше кредити наред - заложи голяма къща, отвори ресторант и ми викаше " ти си будала бре, тегли, бамката ти го плаща". След има няма 1 год, фалира, затвори ресторанта, вземаха му къщата и избяга в чужбина, оттогава не съм го виждал.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Кой каквото харесва,

                          Според мен, ако сравним модерен двустаен, тухла в Манастирски ливади за 120 000 евро и старо ЕПК, тристаен в Борово или Бъкстон за 150 000 евро, новият апартамент ще се отдава по-добре за наематели, но старото ЕПК е по-добро за семейство,
                          Кое му е доброто? Старо, миризливо, кабели стърчат отвсякъде по входовете, асансьора я работи я не, бой за паркиране пред блока (в калта разбира се).

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                            Така е. Родата не е само да сесъберат да изядат гергьовското агне. Родата си помага.
                            Но сегашните ги учат на безродие. Обикалят волни и свободни света и посоката е към модулно контейнерно жилище 8 квадрата, с една лампа, къмпинг тоалетна и обща баня.
                            +++
                            Напълно съм съгласен. Много е трудно да се обясни, че с бенефитите вървят и задълженията. Предполагам си забелязал и тук, че тези които най-много са изцоцали държавата и с нищо не са допринесли, най-много реват против нея. Кажи ми, що за парадокс е това?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                              на ратко маломерката ........ А сега незнаен воин щрака с пръсти на негов гръб.
                              Винаги е така.Тарикатите щракат с пръсти,а мишоците пият по една студена водичка
                              Last edited by petrg5s; 13.12.2023, 17:41.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                                Да ти кажа май е по-добре да стане така, отколкото да го оставят да се нашие на връО с яката ипотечка. После цялата рода до 9то коляно, няма да смогне да му плати масрафа. Еле, па ако е някоя балонеста компанийка, дето му е снесла 5-6к заплатка и младежа се вземе насериозно, че по-голям от него нЕма.

                                Нали ги виждам повечето от колегите и контингента как са - коги теглят борча и пазаруват - викат аз сам се оправям в живота. Обаче, дойде ли нанагорното при погасяването и почват да обикалят със сурвачката цялата рода. Ама иначе сами се оправяли.
                                Така е. Родата не е само да сесъберат да изядат гергьовското агне. Родата си помага.
                                Но сегашните ги учат на безродие. Обикалят волни и свободни света и посоката е към модулно контейнерно жилище 8 квадрата, с една лампа, къмпинг тоалетна и обща баня.

                                Коментар

                                Working...
                                X