IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
    джонка, тука ли си?
    кАжи некоя лакърдия, че темата без тебе пропада.
    Па заради вас са я затрили яко, като гледам.

    Коментар


    • джонка, тука ли си?
      кАжи некоя лакърдия, че темата без тебе пропада.
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

        Оооо, стигне ли до Кауфландската торбичка тогава ще видим веднага хиперинфлация при имотните цени....
        Нея я е ползвал за боклук и покрай непотребните акции / за милиони/ нахвърлял и флашките с 1000-те биткоина които е изкопал ползвайки енергията от новият поръчков Мерц 6.3 докато се вози из нощна София за кеф....
        Ама отвратителни сте с ратко бе синко песимистичен! Бива ли така да се гаргарите с джонката и замаушката? Та те са най-богатите инвеститори посещавали някога тази тема. Виж, че джони се е замечтал за БОНИ, но нещо не му се отваря парашута. А той (джонката) беше така културен и възпитан...
        Last edited by Арменския пoп; 18.03.2021, 20:08.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          сигурен съм, че рано или късно ще изпаднат още забравени акции от найлоновата торбичка на кауфланд.
          Оооо, стигне ли до Кауфландската торбичка тогава ще видим веднага хиперинфлация при имотните цени....
          Нея я е ползвал за боклук и покрай непотребните акции / за милиони/ нахвърлял и флашките с 1000-те биткоина които е изкопал ползвайки енергията от новият поръчков Мерц 6.3 докато се вози из нощна София за кеф....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            Е да ама замаушката ще трябва да отвори и второто нощно шкафче да търси забравени акции....
            Дано не отвори и гардероба, че тогава половината Вазов ще изкупи докато продава Стрелбището :-)
            сигурен съм, че рано или късно ще изпаднат още забравени акции от найлоновата торбичка на кауфланд.
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              Знам, че си ми навита и че искаш да ми родиш деца. Аз обаче имам други планове за бъдещето. Съжалявам, но трябва да ти откажа. Ще поплачеш, поплачеш, после ще си намериш някое брокерче от твоята черга.

              Хора бе, кажете и на тая кака да спре да ме преследва! Има и други с апартаменти във Вазов, явно много иска да стане снаха там. Що само мене е нарочила?
              еми другите ергени са кой в люлин, в бивш блок на убо.
              кой в слатина, кой в дружба.
              а ти имаш не 1 а направо 2 апарта в ив. вазов.
              само замаушката ти е реална конкуренция. но той появи ли се, ще я грабне.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                може да го продаде директно на замаушката.

                ще прескочат и доверения адвокат и приятелското семейство.
                аз само бих ги изчакал да довършат и новата баня.
                Е да ама замаушката ще трябва да отвори и второто нощно шкафче да търси забравени акции....
                Дано не отвори и гардероба, че тогава половината Вазов ще изкупи докато продава Стрелбището :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                  Хаха... и кога го сънува т'ва? Из цял Иван Вазов те знаят като "тоя дето духа".
                  Знам, че си ми навита и че искаш да ми родиш деца. Аз обаче имам други планове за бъдещето. Съжалявам, но трябва да ти откажа. Ще поплачеш, поплачеш, после ще си намериш някое брокерче от твоята черга.

                  Хора бе, кажете и на тая кака да спре да ме преследва! Има и други с апартаменти във Вазов, явно много иска да стане снаха там. Що само мене е нарочила?
                  Last edited by ejonny2376; 18.03.2021, 15:57.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    Бонке, кажи бе душа, колко комисионна изкара последната година и половина?
                    Кръгла нула, нали?

                    Обясни ми сега първият и вторият цитат какво общо имат?
                    Съжалявам, знам че ме молеше да ми станеш брокерка и да ти дам 3% за тоя дето духа. Като те отрязах почна да злословиш по мой адрес. Не бива така.
                    Хаха... и кога го сънува т'ва? Из цял Иван Вазов те знаят като "тоя дето духа".

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                      Толкова си зле, нищо не си разбрал, жонката купи два апартамента в Иван Вазов.

                      Първо през домоуправителката:

                      След това като прескочи ловко брокер:

                      На единия апартамент сам си направи банята, а приятелско семейство само кухнята. За да не се сърдят ги пусна да оправят и банята на другия апартамент. Кухня там няма, защото е разположил сървърите. А в спалнята едни мармоти завиват шоколад в станиол.
                      Бонке, кажи бе душа, колко комисионна изкара последната година и половина?
                      Кръгла нула, нали?

                      Обясни ми сега първият и вторият цитат какво общо имат?
                      Съжалявам, знам че ме молеше да ми станеш брокерка и да ти дам 3% за тоя дето духа. Като те отрязах почна да злословиш по мой адрес. Не бива така.
                      Last edited by ejonny2376; 18.03.2021, 15:15.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        може да го продаде директно на замаушката.

                        ще прескочат и доверения адвокат и приятелското семейство.
                        аз само бих ги изчакал да довършат и новата баня.
                        Толкова си зле, нищо не си разбрал, жонката купи два апартамента в Иван Вазов.

                        Първо през домоуправителката:

                        Първоначално изпратено от ejonny2376 12.06.2020 Разгледай мнение

                        Не, във Вазов. На цена под "пазарната". И не, офертата я няма никъде, понеже не е обявявана.

                        След това като прескочи ловко брокер:

                        Първоначално изпратено от ejonny2376 17.03.2021 Разгледай мнение
                        Имот съм купувал, при това без да дам и стотинка на някой измамник от твоя сорт. Избегнах колегата ти много ловко и му показах среден пръст, защото издирих собствениците. И на тях им спестих комисионната.
                        На единия апартамент сам си направи банята, а приятелско семейство само кухнята. За да не се сърдят ги пусна да оправят и банята на другия апартамент. Кухня там няма, защото е разположил сървърите. А в спалнята едни мармоти завиват шоколад в станиол.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          много дълг е на кантара да стане 'лош' идните месеци
                          тук залисани в дребнотемия и избиване на комплекси пропускаме момента как банковата система ще реагира при един товар от няколко милиарда лош дълг.

                          никъде не се коментира лошия междуфирмен дълг - сектор туризъм,ресторантьорство и др. дължи страшно много пари освен на банки, но и на доставчици на стоки и услуги.
                          една вълна от лош дълг към банките ще означава буквално отписан от доставчиците на същите дълг, защото банките са почти винаги с предимство...

                          всичко това може да доведе до още лош дълг , който банките ще трябва да 'преглътнат'

                          без да претендирам, че разбирам от безумията на ЕЦБ и скачената европейска банкова система (от която сме почти част, но не съвсем) си мисля, че с падането на мораторима ще има тормоз на коректните платци, за да се компенсират загубите от лоши кредити.
                          толкова много логични, задълбочени и подкрепени с линкове предсказания не се случиха последната 1 година.
                          аз лично не мога и да си представя, какво има тепърва да се случи и да не се случи.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                            Кажи, че не мога спя - тази измислената баня ти ли я прави последно, приятелското семейство или доверения адвокат?
                            Първо беше приятелското семейство, после ти.
                            Или може би има втора баня която не сте отркили и си ремонтирал две бани?
                            Доста аматьорски са ти лъжите.

                            Иначе брокерите са паразити и не носят никаква отговорност така е - докато не ти се наложи да продаваш и не ти се губи време, за твое щастие ти няма как да го разбереш това понеже виртуални апартаменти през доверени адвокати не ги търсят много - т.е. трябва да имаш нещо за продаване за да го разбереш.
                            може да го продаде директно на замаушката.

                            ще прескочат и доверения адвокат и приятелското семейство.
                            аз само бих ги изчакал да довършат и новата баня.
                            Last edited by ratten; 18.03.2021, 14:29.
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Absolute_Amateur Разгледай мнение
                              много дълг е на кантара да стане 'лош' идните месеци
                              тук залисани в дребнотемия и избиване на комплекси пропускаме момента как банковата система ще реагира при един товар от няколко милиарда лош дълг.

                              никъде не се коментира лошия междуфирмен дълг - сектор туризъм,ресторантьорство и др. дължи страшно много пари освен на банки, но и на доставчици на стоки и услуги.
                              една вълна от лош дълг към банките ще означава буквално отписан от доставчиците на същите дълг, защото банките са почти винаги с предимство...

                              всичко това може да доведе до още лош дълг , който банките ще трябва да 'преглътнат'

                              без да претендирам, че разбирам от безумията на ЕЦБ и скачената европейска банкова система (от която сме почти част, но не съвсем) си мисля, че с падането на мораторима ще има тормоз на коректните платци, за да се компенсират загубите от лоши кредити.
                              Last edited by bertram; 18.03.2021, 13:17.
                              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Orthodox Разгледай мнение

                                брокерите са абсолютни търтей
                                а ти като най стара от това съсловие
                                не се комплексирай
                                толкова си могла - това си станала
                                Ти с колко брокери си имал работа, че слегаш така с лека ръка етикети. Истина е, че има много, от който нищо не става, но има и истински професионалисти.

                                Коментар

                                Working...
                                X