IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

    Донякъде си прав, че проблема е по-дълбок. И започва от интернет и филмите - всички искат да са като филмови звезди при това във филмите им....Играчи да са като героите....И промивка на мозък и мислене на макс. Иначе аз нямам нищо против джендъри и всички в тези групи докато не ми се бъркат в живота и не ми го натрапват и на децата ми.... Щом ги кефи хората ок....
    Не мога и да отрека , че извадих късмет в професионален план - не е само да качества, а и до щастливи случайности. ....Без късмет в никоя област не става, но той по-често идва при тези които го търсят.... Та някой който седи на 600 лева в провинцията е сигурно трудно да гледа семейство. но ако е смел и има умения и няма мързел било в София или чужбина може да подреди нормален живот.
    Минал съм през почти всичко - помня преди 89-та какво, беше, и през 90-те - стоял съм вечер с часове на свещи поради режим на тока / Бай Пешето още не е бил завършил да опраи енергетиката :-)/ и без вода , и с купони за хляб по 2 часа на опашка, и с 3 вълнени блузи зимата щото се пести от отопление... и купища мацки са ме рязали докато ги задявах.... И в тази среда са се правели и гледали деца и ей го хора сме станали....Знам какво е трудност, а сегашните млади драмата им е че Айфоня име на 2 години и че имат само 4 чифта Найк маратонки....
    Песи аз претенции и мераци да оправям енергетиката нямам никога не съм имал и надявам се да нямам за в бъдеще....Песи ма много героична автобиография си съчинил бе човек...Да знаеш вярвам ти на всичко даже лекинко завиждам...че не съм такъв герой..От днес ще си пример за подражание..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Не знам сигурно си прав как са генерално нещата. При мен децата са малки и изкарват 100% от времето с нас... дори бяха онлайн обучение изцяло. Работата ни позволява да бъдем през цялото време с тях. Понеже съм старомоден , любовници няма, жена ми доста става все още и предложения валят, но и там съм почти сигурен, че няма нищо....или трябва да е Мата Хари....Когато пораснат може би ще е различно, но се надявам първите 7 години и примера да са били достатъчни...., за да отсяват кофти авторитетите....
      Наясно съм че повечето хора не могат да си позволят подобен начин на живот. И аз жертвах кариера и пари, за да го имам....Преди имаше периоди когато по 3 месеца не се прибирах. гонейки Михаля... Въпрос на приоритети както написах на Джонката
      те децата явно 24часа са под похлупака, не съм убеден . аз имам три броя ,две от тях малки. само ще вметна че детската градина е зверилник .за в училище въобще няма да коментирам , 73-то също е зверилник , по отбран но зверилник . та , средата санчо, тя формира .и примера вкъщи но трудно е в днешно време да възпитаваш,много трудно и резултата е под сериозен въпрос !
      пп за кръшкането на жена ти ти няма как да знаеш и въобще не се самоубеждавай,щото това е една от основните мъжки тъпотии и откровено казано звучиш като убеден рогоносец. спокойно само ще ти вметна че това е женската природа и нищо не можеш да направиш,нищо .
      Last edited by pa4anga; 27.06.2021, 17:29.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

        Изненадващо повърхностно мнение ! Интернет и филми ?! Сегашните млади нямат среда ,нито семейна нито социална ! Средата в който виреят им казва ,че със труд нищо няма да направят , сегашното семейство обикновенно е от един родител и приходящи любовници .Твоите деца растат в тази среда и колкото и да смяташ ,че семейният ти модел е ок детето има нужда от външен авторитет на който да подражава .Пак казвам,темата е дълбока и според мен положението е безвъзвратно изгубено !
        Не знам сигурно си прав как са генерално нещата. При мен децата са малки и изкарват 100% от времето с нас... дори бяха онлайн обучение изцяло. Работата ни позволява да бъдем през цялото време с тях. Понеже съм старомоден , любовници няма, жена ми доста става все още и предложения валят, но и там съм почти сигурен, че няма нищо....или трябва да е Мата Хари....Когато пораснат може би ще е различно, но се надявам първите 7 години и примера да са били достатъчни...., за да отсяват кофти авторитетите....
        Наясно съм че повечето хора не могат да си позволят подобен начин на живот. И аз жертвах кариера и пари, за да го имам....Преди имаше периоди когато по 3 месеца не се прибирах. гонейки Михаля... Въпрос на приоритети както написах на Джонката

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

          Донякъде си прав, че проблема е по-дълбок. И започва от интернет и филмите - всички искат да са като филмови звезди при това във филмите им....Играчи да са като героите....И промивка на мозък и мислене на макс. Иначе аз нямам нищо против джендъри и всички в тези групи докато не ми се бъркат в живота и не ми го натрапват и на децата ми.... Щом ги кефи хората ок....
          Не мога и да отрека , че извадих късмет в професионален план - не е само да качества, а и до щастливи случайности. ....Без късмет в никоя област не става, но той по-често идва при тези които го търсят.... Та някой който седи на 600 лева в провинцията е сигурно трудно да гледа семейство. но ако е смел и има умения и няма мързел било в София или чужбина може да подреди нормален живот.
          Минал съм през почти всичко - помня преди 89-та какво, беше, и през 90-те - стоял съм вечер с часове на свещи поради режим на тока / Бай Пешето още не е бил завършил да опраи енергетиката :-)/ и без вода , и с купони за хляб по 2 часа на опашка, и с 3 вълнени блузи зимата щото се пести от отопление... и купища мацки са ме рязали докато ги задявах.... И в тази среда са се правели и гледали деца и ей го хора сме станали....Знам какво е трудност, а сегашните млади драмата им е че Айфоня име на 2 години и че имат само 4 чифта Найк маратонки....
          Изненадващо повърхностно мнение ! Интернет и филми ?! Сегашните млади нямат среда ,нито семейна нито социална ! Средата в който виреят им казва ,че със труд нищо няма да направят , сегашното семейство обикновенно е от един родител и приходящи любовници .Твоите деца растат в тази среда и колкото и да смяташ ,че семейният ти модел е ок детето има нужда от външен авторитет на който да подражава .Пак казвам,темата е дълбока и според мен положението е безвъзвратно изгубено !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            И второто - ще купуваш имот ама чакаш цените да падат ?!?! И ти като Митето :-))))....Подобно самоубийствено поведение не го разбирам....:-)
            Абсолютен безумец, измислен герой от приказките

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение
              Аз купувам не с цел инвестиция а от зор бъде спокоен , не ми въздействат каламбурите на повишителите. Освен това аз действам с застраховка и застраховка на застраховката .. трудно ще съм назад каквото и както и да се развие ситуацията
              Ми като е зор, под наем и чакаш голямото МЯУ. Какъв е проблема?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                Ако беше толкова просто щеше да е вярно , но уви ,проблема е доста дълбок и разнолик .Ти явно закусваш с господа но доста хора едвам свързват края ,ако ме разбираш. Отделно джендър пропагандата, отделно масовата дебилизация отчасти свързана със средата в която нагоре излизат само калинките и нечитавите екземпляри .Това е само откъс от проблема, просто не ми се изброява кое не е наред . Това вс съсипва мирогледа на подрастващите .Ти незнам кой набор си но тия от 2000 насам са леле майко .
                Донякъде си прав, че проблема е по-дълбок. И започва от интернет и филмите - всички искат да са като филмови звезди при това във филмите им....Играчи да са като героите....И промивка на мозък и мислене на макс. Иначе аз нямам нищо против джендъри и всички в тези групи докато не ми се бъркат в живота и не ми го натрапват и на децата ми.... Щом ги кефи хората ок....
                Не мога и да отрека , че извадих късмет в професионален план - не е само да качества, а и до щастливи случайности. ....Без късмет в никоя област не става, но той по-често идва при тези които го търсят.... Та някой който седи на 600 лева в провинцията е сигурно трудно да гледа семейство. но ако е смел и има умения и няма мързел било в София или чужбина може да подреди нормален живот.
                Минал съм през почти всичко - помня преди 89-та какво, беше, и през 90-те - стоял съм вечер с часове на свещи поради режим на тока / Бай Пешето още не е бил завършил да опраи енергетиката :-)/ и без вода , и с купони за хляб по 2 часа на опашка, и с 3 вълнени блузи зимата щото се пести от отопление... и купища мацки са ме рязали докато ги задявах.... И в тази среда са се правели и гледали деца и ей го хора сме станали....Знам какво е трудност, а сегашните млади драмата им е че Айфоня име на 2 години и че имат само 4 чифта Найк маратонки....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                  Това го кажи на марсианеца, дето купува 3-ти имот за половин година от зор с ясното съзнание, че цените им ще падат...вече елджон и замаушката си имат конкурент писател-фантаст
                  марсианеца и тука сmисващите 20 човека са извадка на народонаселението, верно ли бре ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                    Ти явно закусваш с господа но доста хора едвам свързват края ,ако ме разбираш. О .
                    Това го кажи на марсианеца, дето купува 3-ти имот за половин година от зор с ясното съзнание, че цените им ще падат...вече елджон и замаушката си имат конкурент писател-фантаст

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение
                      . аз за тази половин година ще взема 3- ти имот . Дано повишителите да сте прави, аз обаче силно се съмнявам
                      По-безумно и необяснимо противоречие не бях чел....ама такива са си понижителите...от други планети

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                        България загива защото някои хора са изпуснали фундамента / а той е семейство и деца ПЪРВО и всичко останало след него/ И не ми пиши само, че деца могат да се правят само в жк Южен парк с изглед към него. Айде ти си израснал във Вазов ама баща ти вероятно е расъл в кирпичена къща на село....Събрал си кеш който 3 живота не можеш да изхарчиш и искаш още и още ама семейство не искаш.....С такова мислене загива държавата.
                        И ако не разбираш как имотите ще стават все по-скъпи при застаряващо и намаляващо население ще ти обясня само кажи ....
                        Ако беше толкова просто щеше да е вярно , но уви ,проблема е доста дълбок и разнолик .Ти явно закусваш с господа но доста хора едвам свързват края ,ако ме разбираш. Отделно джендър пропагандата, отделно масовата дебилизация отчасти свързана със средата в която нагоре излизат само калинките и нечитавите екземпляри .Това е само откъс от проблема, просто не ми се изброява кое не е наред . Това вс съсипва мирогледа на подрастващите .Ти незнам кой набор си но тия от 2000 насам са леле майко .

                        Коментар


                        • Аз купувам не с цел инвестиция а от зор бъде спокоен , не ми въздействат каламбурите на повишителите. Освен това аз действам с застраховка и застраховка на застраховката .. трудно ще съм назад каквото и както и да се развие ситуацията
                          действителността е илюзия дължаща се на алкохолен недостиг в кръвта

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение
                            Двоен аршин или както е удобно. Значи аз мисля говорим за НИ принципно а не само и единствено за жилища. Защо пример с гараж за 60к евро е ок а пример с ресторант не е? Гаража повече жилище ли е от ресторанта? Или защото действителността е не особено приятна гледаме само това което ни отърва на нас. Драмата предстои , помня времето когато човек можеше да си купи българия за 3 цистерни с гориво. Ще видим .. аз за тази половин година ще взема 3- ти имот . Дано повишителите да сте прави, аз обаче силно се съмнявам
                            В гаража си имаше вода...Перфектен е за живеене :-)
                            Иначе само 2 неща. Първо абсурдно е да се доверяваш на някой във форум за каквото и да било. Всички решения трябва да си взимаш сам ! На база твои изводи и , констатации и очаквания. Освен това ''повишителите'' обикновено съобщават фактите на ставащото в момента и защо така се случва, а прогнозите са редки и може да са грешни.
                            И второто - ще купуваш имот ама чакаш цените да падат ?!?! И ти като Митето :-))))....Подобно самоубийствено поведение не го разбирам....:-)
                            Last edited by pesimist4o na kvadrat; 27.06.2021, 15:07.

                            Коментар


                            • Двоен аршин или както е удобно. Значи аз мисля говорим за НИ принципно а не само и единствено за жилища. Защо пример с гараж за 60к евро е ок а пример с ресторант не е? Гаража повече жилище ли е от ресторанта? Или защото действителността е не особено приятна гледаме само това което ни отърва на нас. Драмата предстои , помня времето когато човек можеше да си купи българия за 3 цистерни с гориво. Ще видим .. аз за тази половин година ще взема 3- ти имот . Дано повишителите да сте прави, аз обаче силно се съмнявам
                              действителността е илюзия дължаща се на алкохолен недостиг в кръвта

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение

                                Аз съм се включил в един от тези дет в момента ги правят там. Щото в стрелбище, вече няма и къде да се строи, не останаха къщи. Ако реша да махам някой ден мога да те имам предвид
                                ок :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X