IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    рулетчо, понеже както разбрах си кадър на унсс, ще си позволя да ти дам един непоискан съвет.
    остави обясненията. ако имаш неко кош, който чака да стане цар...гледай да го вкараш в актив.
    кеша не е пешка и цар няма да стане. поне тая игра.
    Плъхчо, тъй като сме колеги, доколкото разбрах, за това, което е в момента си прав.
    НО, дали накрая банките няма да придобият доста неща на безценица, поради изчерпаният кеш.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от the Judge

      берджо, не те ли е срам сега, че толкова години мамеше накавръка. Хич ли не те гризе съвестта? Поне едно извинение да беше поднесъл на всички на перонЯ. Но, не. Мама те учила, че ти си най-умния и разбира се ти грешки не правиш, защо ще се извиняваш. Аз на твое място бих потънал вдън земя, а ти още имаш нахалството да пишеш тук и при това че огласи че се оттегляш.
      +1

      И аз мисля, че го подведе и Кавръчето изпусна ниските цени до края на 2015 г.


      На него все пак не му е жизнено важен този апарт, има хотели за каките,

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
        В момента се помпят цените с цел гонене на диви печалби за сметка на крайния потребител.
        Обяснението е, че виж ти, инфлацията била виновна.
        А инфлацията винаги се постига, като се подплаши стадото!
        Трябва да се чете, трябва!
        рулетчо, понеже както разбрах си кадър на унсс, ще си позволя да ти дам един непоискан съвет.
        остави обясненията. ако имаш неко кош, който чака да стане цар...гледай да го вкараш в актив.
        кеша не е пешка и цар няма да стане. поне тая игра.
        препоръка е

        Коментар


        • В момента се помпят цените с цел гонене на диви печалби за сметка на крайния потребител.
          Обяснението е, че виж ти, инфлацията била виновна.
          А инфлацията винаги се постига, като се подплаши стадото!
          Трябва да се чете, трябва!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            и да чакам 149 Е на жълтите павета.. хмм добра идея
            аз съм се оттеглил от пазара на жилищното и не го мисля
            интересна ми е психологията на тълпата и нейните глашатаи

            успех
            айде сега, от икономически съветник - прогнозатор стана психолог
            тОпни се малко у водата, поплувай. отпуска си все пак.
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение
              "Булгаргаз" иска поскъпване на газа с 12% от 1 август:: Investor.bg
              "Булгаргаз" иска поскъпване на газа с 12% от 1 август

              Цената на природния газ на водещите европейски хъбове расте съществено през летните месеци

              ========

              И въпреки всичко инфлация нема. Кешот е царь!!!

              Защо не четяхте какво ви пишеше Купата навремето за напечатания кеш до какво ще доведе? Защо?!
              Джудже, примерът е, както с поскъпването на тоалетната хартия. Презапасяване се нарича.
              Ама хем не четете, хем не помните!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от the Judge
                ...Аз на твое място бих потънал вдън земя, а ти още имаш нахалството да пишеш тук и при това че огласи че се оттегляш.
                и да чакам 149 Е на жълтите павета.. хмм добра идея
                аз съм се оттеглил от пазара на жилищното и не го мисля
                интересна ми е психологията на тълпата и нейните глашатаи

                успех
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

                  Защо не четяхте какво ви пишеше Купата навремето за напечатания кеш до какво ще доведе? Защо?!
                  никъде не намирам екземпляр с такъв ник
                  още пък по малко да е бил писал
                  нещо - каквото и да е
                  Станчева пак си изсмукваш отнякъде
                  измислици и сюжетни линии
                  тази тема стана като четиво от Роджер Зелазни

                  защо не го махат като спам
                  такива кухи постове - не знам
                  само ми губят времето да проверявам
                  какво бил писал някакъв несъществуващ ник

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение
                    Продажбите на нови коли в България нарастват с близо 30% през юни:: Investor.bg
                    Продажбите на нови коли в България нарастват с близо 30% през юни

                    За първото полугодие регистрациите на пазара у нас се увеличават с 27,2%

                    Задачка за начинаещи: Щом дори при колите има рязък скок в продажбите, какво предстои при имотите?
                    blow-off top
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Преди по малко отдве години купих гараж за 11000 евро на партерно ниво с вода.Днес слушам че такива гаражи под 25000 евро няма..
                      Знам, помня кога го захлупи. И много добре си направил. Аз трябваше да захлупя още един до моя апарт, но бяха безобразно грозни с 42К€ оферта. Е, сега му познавам собственика. А аз гледам отстрани.
                      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                      Коментар


                      • "Булгаргаз" иска поскъпване на газа с 12% от 1 август:: Investor.bg
                        "Булгаргаз" иска поскъпване на газа с 12% от 1 август

                        Цената на природния газ на водещите европейски хъбове расте съществено през летните месеци

                        ========

                        И въпреки всичко инфлация нема. Кешот е царь!!!

                        Защо не четяхте какво ви пишеше Купата навремето за напечатания кеш до какво ще доведе? Защо?!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение
                          Blackstone удвоява инвестициите в американски жилища със сделка за 5 млрд. долара:: Investor.bg
                          Blackstone удвоява инвестициите в американски жилища със сделка за 5 млрд. долара

                          Компанията за частни капиталови инвестиции купува достъпни апартаменти при втора голяма сделка в сектора за един месец

                          Мдаааа.... целия свят е в ЪП, нооооооо родната перонна фауна чека спад. Нека си чека. Спадот ке доде, ама дали ще е 2029-та или 2039-та вече и аз не знам.
                          Бахти брокерите Blackstone хванаха на въдицата.

                          Коментар


                          • Blackstone удвоява инвестициите в американски жилища със сделка за 5 млрд. долара:: Investor.bg
                            Blackstone удвоява инвестициите в американски жилища със сделка за 5 млрд. долара

                            Компанията за частни капиталови инвестиции купува достъпни апартаменти при втора голяма сделка в сектора за един месец

                            Мдаааа.... целия свят е в ЪП, нооооооо родната перонна фауна чека спад. Нека си чека. Спадот ке доде, ама дали ще е 2029-та или 2039-та вече и аз не знам.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                              Брокерите пък прикривате всеки проблем с лъжи и манипулации, за да получите заветните 3% от някой заблуден IT.

                              Коментар


                              • Продажбите на нови коли в България нарастват с близо 30% през юни:: Investor.bg
                                Продажбите на нови коли в България нарастват с близо 30% през юни

                                За първото полугодие регистрациите на пазара у нас се увеличават с 27,2%

                                Задачка за начинаещи: Щом дори при колите има рязък скок в продажбите, какво предстои при имотите?

                                Коментар

                                Working...
                                X