IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...8eo&f1=2&fe7=1

    ПРОДАВАМ НА ЕДРО - 1- СТАЙНИ 2- СТАЙНИ, 3- СТАЙНИ апартаменти в Студентски град.
    Луксозно строителство.
    Цена - по договаряне.
    Цена 50 000 EUR (769.23 EUR/кв.м)

    Коментар


    • Добро утро,

      бях за 4 дни на морето и прекарах много хубаво.

      Да ви разкажа за една отлична покупка на млад кошия.

      Мой съсед (мъж на 30г) си е купил голям тристаен апарт в затворен комплекс в Бургас, завършен и обзаведен за 130 000 евро ( две спални, огромен хол с бокс, балкон, баня и тоалетна, много просторен, с паркомясто) през пролетта на 2020 г. Подобни апарти в СФ вървят над 200 000 евро и са трудно достъпни. И рядко ги предлагат обзаведени. Нали?

      Поздрави

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
        цените вече много ме фрустрират.
        добре, че е кратунчо и още няколко като него, че да се разтоварвам с тях.
        Погледни го от добрата страна - тези цени държат кретени, жонки, фериботи, мускулчета извън пазара. Няма да ти станат комшии, подобрява се средата.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
          цените вече много ме фрустрират.
          добре, че е кратунчо и още няколко като него, че да се разтоварвам с тях.
          Ако можеше 2 плюса щях да сложа...Ама то какво да одобрява човек...фрустриране и цени ли ?!?!
          Айде от кухнята малко инфо - съседа ми е строителен инвеститор с проекти в чужбина. Искаше да почва да строи и у нас , има парцели вече, но каза докато жеуезото не падне под 1.20 няма да почвам....замразил е всичко докато не паднат цените на строителните материали.... вика моето не се губи....

          ПП Ратко, парцелите му не са на места дето ще ти харесат за покупка, както и на мен не ми харесват....
          Last edited by pesimist4o na kvadrat; 14.07.2021, 09:45.

          Коментар


          • цените вече много ме фрустрират.
            добре, че е кратунчо и още няколко като него, че да се разтоварвам с тях.
            препоръка е

            Коментар


            • Да се върнем към темата и да се допитам до имотните тигри- напълно обзаведени апарти с цялата нужна техника ли отдавате или " полуобзаведени"? При мен всичко е от- до ( печки, перални, телевизори, хладилници.....даже и съдове и прибори) събуваш си обувките и можеш да живееш. Но още се чудя дългосрочно кое от двете е по- добър вариант- ако е " полуобзаведен" не се занимаваш с поддръжка и ремонти на техниката, но взимаш малко по- малък наем.

              Коментар


              • https://m.dotbg.bg/article/9985169

                60% ръст на износа. Икономиката се възстановява с бързи темпове, само тука неколцина тахтаби, дегенерати, откровени лузъри и скандални паразити на гърба на общества в бели държави, продължават да се оповръщат и да фантазират за йовтини имоти по света и у нас.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power

                  Да ти ЕПМ

                  A така! А така! Тази на Яндоксчо, също би се радвала да я уважиш.
                  Last edited by the Judge; 14.07.2021, 08:27.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pa4anga
                    Вие сте за перманетнен бан по IP , ебахти простотията !!!
                    Е да ама има малък проблем, IP-то при повечето доставчици в БГ не е статично, а е динамично, освен това как ще се справят с уебпрокси сървърите или хилядите предложения за достъп до VPN?
                    Иначе блестиш от интелект като за ВИФ-аджия. Научил си 2буквен термин от областта на телекомуникацията. Браво!
                    Пачангов, ВИФ-аджиите сте 3 категории: тъпи, много тъпи и изключително тъпи.
                    Ти попадаш в изключителната.
                    Last edited by the Judge; 14.07.2021, 05:12.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Да не послъгваш ей...Тая тъща така да те обича...
                      чуждото свое не става.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        това си е на тъста работа.
                        иначе преди малко се прибрахме.
                        ти къде се затри?
                        Да не послъгваш ей...Тая тъща така да те обича...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          Венко мажеш гърба на тъщата на Албена?
                          това си е на тъста работа.
                          иначе преди малко се прибрахме.
                          ти къде се затри?
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                            Ми оглеждам се ама не виждам това което описваш.Не сме рая на света ама не сме и толкова зле.
                            Верно е, в Сибир и 2-3 места в Африка / Таити са по-зле и от вас, колкото и невероятно да звучи. Намалявате със скоростта на светлината, понеже не сте толкова зле ха-ха

                            Коментар


                            • https://standartnews.com/biznes/kray...re-466330.html

                              "Край с авантата. Имотите летят нагоре" Копирано от standartnews.com



                              Малко са прекалили

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                                Че нямам друга нямам. Това обаче не значи, че трябва да я наричам рай. Кочината си е кочина.
                                Нали самият ти обичаш да казваш директно нещата! Като излезя навън и виждам цялата мизерия. Понеже ми е родина, да си трая, така ли?

                                Нито калпавото метро, нито смешните километри некачествена магистрала могат да променят мнението ми. Огледай се - всичко е окрадено, всичко е пустош. всичко се руши. Навсякъде чалгари, мутри и циганор. Природата умира. Горите осечени. Плажовете бетонирани. Градинките застроени. Улиците тесни. Навсякъде мръсно и кално. Тротоарите разбити. Стоките некачествени. Доходите мизерни. Мога да продължа до утре.
                                Ми оглеждам се ама не виждам това което описваш.Не сме рая на света ама не сме и толкова зле.

                                Коментар

                                Working...
                                X