IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
    бях писал, че една маломерка ми се освободи в началото на месеца
    преди ги давах обзаведени на баня и кухня, но с времето се оказа, че обзаведени се дават по-лесно.
    та тази маломерка я дообзаведох и замина със 17% по-висок наем. без да не е излизала на обява.
    Мерси за инфото Ратко. Няма изненада. А аз пък мислех да експериментирам с необзаведени както ти си го правил досега....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ever Разгледай мнение

      Викаш направо са се молели тълпите да не я пуснеш като обява, за да не стане меле?
      Трябва да те черпят другите инвеститори, че не си я добавил към 2-те хил. нови обяви за наем за София през последния месец и нещо.
      Сам се издава,че я бил отдал ама не бил в час че обзаведените жилища били с по висок наем.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
        написах го за тези, които се занимават с това и се интересуват
        а те най-безсмислените участници потвърдиха правилото, че са и най-активни
        Ти нали си опитен рентаджия УЖ,а не си разбрал че обзаведено жилище се отдава по лесно и на по висок наем...??

        Коментар


        • написах го за тези, които се занимават с това и се интересуват
          а те най-безсмислените участници потвърдиха правилото, че са и най-активни
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
            бях писал, че една маломерка ми се освободи в началото на месеца
            преди ги давах обзаведени на баня и кухня, но с времето се оказа, че обзаведени се дават по-лесно.
            та тази маломерка я дообзаведох и замина със 17% по-висок наем. без да не е излизала на обява.
            Браво, много важна и интересна новина по отношение на 20 квадратните маломерки до западащия Бизнес парк. Ако чак сега си научил , че добре обзаведено се отдава по лесно от голи стени , не говори добре за теб и опита ти .
            Сигурно си добавил някой бонус към наемателите, хитър си и комбинативен. По принцип, наемите навсякъде падат, за тия 17% + , ще има някоя екстра, сигурно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
              бях писал, че една маломерка ми се освободи в началото на месеца
              преди ги давах обзаведени на баня и кухня, но с времето се оказа, че обзаведени се дават по-лесно.
              та тази маломерка я дообзаведох и замина със 17% по-висок наем. без да не е излизала на обява.
              Викаш направо са се молели тълпите да не я пуснеш като обява, за да не стане меле?
              Трябва да те черпят другите инвеститори, че не си я добавил към 2-те хил. нови обяви за наем за София през последния месец и нещо.

              Коментар


              • бях писал, че една маломерка ми се освободи в началото на месеца
                преди ги давах обзаведени на баня и кухня, но с времето се оказа, че обзаведени се дават по-лесно.
                та тази маломерка я дообзаведох и замина със 17% по-висок наем. без да не е излизала на обява.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                  О, подаръци ще има - през ЧСИ Ако бизнесът държи да го разпродават - така ще бъде, няма проблем Две кризи се замазаха с раздаване на пари, иде третата - ще се платят сметките и на предните две сега
                  Кефи ме турския сценарий - 10% ръст в цените при 20% инфлация. Гледаш - ръст, като сметнеш - пак толкова спад.
                  и сутринта им беше много фен
                  да нямаш гости от турция и да са те зарадвали нещо
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                    Нищо не знам, и не е чудно. При сегашните цени започнах да си говоря сам.И то само глупости .
                    ние това го знаем отдавна
                    но не е причината в ръста
                    а в падението на цените от банско
                    хихихи
                    към 2049 може и да достигнат
                    предишния таван

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                      Ти си добър индикатор за развитието на цените. Така като ти чета изказванията, за догодина залагам едни песимистични +30% покачване.
                      Пълни небивалици. 30% ръст на цените може , само ако разпродадът тези в Банско . Това обаче няма как да се случи, така че измамени ще бъдат вярващите в продължаващия ръст.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Yandox Разгледай мнение

                        и аз бъркам непрекъснато и се налага да ме поправят
                        знам, не е чудно. При сегашните цени започнахте да си говорите сами. А има още 7 години чекнье.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          О, подаръци ще има - през ЧСИ Ако бизнесът държи да го разпродават - така ще бъде, няма проблем Две кризи се замазаха с раздаване на пари, иде третата - ще с еплатят сметките и на предните две сега
                          Ти си добър индикатор за развитието на цените. Така като ти чета изказванията, за догодина залагам едни песимистични +30% покачване.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                            все бъркам годината и се налага корекция.
                            Спада ще е до 2025 - 2026 Сега е добре.
                            и ти бъркаш непрекъснато и се налага да те поправят

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от cecostef Разгледай мнение

                              Да не си зареждаме и картите за градския транспорт. Цените сега са най-високи. Да чакаме да паднат билетчетата на цена 6 ст. ли?
                              Да ти кажа ли какво ще стане след като цените на енергоносителите и материали се нормализират (ако стане и дали ще е скоро)? Цените на построените имоти по това време ще си останат на високите цени с калкулираните високи цени на материалите. Никой инвеститор няма да прави подаръци и да продава на всяка цена.
                              Замисли се какво стана след като намалиха ДДС за ресторантьорите - цените в заведенията паднаха ли?

                              Относно NOVE HOMES: Манипулираш най-елементарно. Там много добре се знае причината за проблемите - Васил Божков и КПКОНПИ.
                              О, подаръци ще има - през ЧСИ Ако бизнесът държи да го разпродават - така ще бъде, няма проблем Две кризи се замазаха с раздаване на пари, иде третата - ще се платят сметките и на предните две сега
                              Кефи ме турския сценарий - 10% ръст в цените при 20% инфлация. Гледаш - ръст, като сметнеш - пак толкова спад.
                              Last edited by redcretin; 13.11.2021, 15:17.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

                                амааа… как така?!! поне едни инерционни +30% няма ли да има?
                                амааа ....те така !!!! няма да има никакви 30% изобщо
                                камо ли пък инерционни
                                хихихихихи

                                Коментар

                                Working...
                                X