IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
    добре, спирам да се заяждам,
    само искам да разбера с кой от никовете ще пише. важно е за темата и нормалните участници.
    прати ли нещо на лични?
    Ратко, прав е Кийпкалм, да оставим мултиакаунтъра да се дави в собствената си жлъч, а ние да се договорим с колко ще дигаме наемите в Младост, Слатина и Овча Купел.

    Коментар


    • Keep calm and stay together!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

        И правилно постъпваш. Обясни тогава на мишката защо калпав имот, който може да се отдаде само на мизерници в най-добрия случай, не е никаква инвестиция, а си е чисто хвърляне на пари в боклука.

        Имай предвид обаче, че плащайки ти, наемателят получава права и удобства. А ти трябва да му ги предоставяш. И това ще го очакват най-вече чужденците от теб - зашото така са свикнали. По-качествените наематели изискват и по-качествени наемодатели. Съответно и повече риск за теб самата.
        имаше предвид, че избягва наематели от твоя ранг. или не е в бизнеса със сървърни помещения.
        препоръка е

        Коментар


        • добре, спирам да се заяждам,
          само искам да разбера с кой от никовете ще пише. важно е за темата и нормалните участници.
          прати ли нещо на лични?
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от keep_calm Разгледай мнение
            Kъм потребител Yandox / Bearfox - за да не ви наложа бан за мултиакаунтинг и на двата ника - изберете с кой ще пишете занапред и ми пуснете ЛС или го заявете в темата.

            ама ...как така?!
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              Нито са отдавали, нито май са наемали! Не ти ли е ясно? На мама под полата, там са още.
              Странно нещо е българина. Имащите 000 имоти ни дават акъл относно отдаването.
              Хора със завършен 8-ми клас пишат за ваксините и прочее.

              Коментар


              • Kъм потребител Yandox / Bearfox - за да не ви наложа бан за мултиакаунтинг и на двата ника - изберете с кой ще пишете занапред и ми пуснете ЛС или го заявете в темата.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                  Само не ме учи как се отдават апартаменти ако искаш да сме си дружки
                  Джони, договорите които подписвам изрично е уточнено ,че ако му се запуши банята или мивката си е негов проблем ,както и всичко останало и ако не го върне във вида в който го е наел ще си плати. Как си мислиш ,че от 2000 км. им тичам по г@за ли ? Не, разбира се, но те и не очакват това защото са културни и възпитани хора
                  Нито са отдавали, нито май са наемали! Не ти ли е ясно?
                  Last edited by keep_calm; 15.11.2021, 22:00. Причина: спазвайте добрият тон!
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от cecostef Разгледай мнение
                    Янко се събуди пак с малоумно хихикане. Янко, как ще паднат цените на имотите в момент на пикова инфлация. Освети ни с плоския си мозък!
                    малоумно или не - аз си знам
                    ВАЖНОТО Е че ти cecostef
                    което е поставената ми задача за тази тема

                    хихихихи

                    пс:
                    няма да разбереш ако тръгна да ти обяснявам
                    връзка ''инфлация - цени на НИ''
                    Last edited by keep_calm; 15.11.2021, 21:59. Причина: спазвайте добрия тон!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      И правилно постъпваш. Обясни тогава на мишката защо калпав имот, който може да се отдаде само на мизерници в най-добрия случай, не е никаква инвестиция, а си е чисто хвърляне на пари в боклука.

                      Имай предвид обаче, че плащайки ти, наемателят получава права и удобства. А ти трябва да му ги предоставяш. И това ще го очакват най-вече чужденците от теб - зашото така са свикнали. По-качествените наематели изискват и по-качествени наемодатели. Съответно и повече риск за теб самата.
                      Само не ме учи как се отдават апартаменти ако искаш да сме си дружки
                      Джони, договорите които подписвам изрично е уточнено ,че ако му се запуши банята или мивката си е негов проблем ,както и всичко останало и ако не го върне във вида в който го е наел ще си плати. Как си мислиш ,че от 2000 км. им тичам по г@за ли ? Не, разбира се, но те и не очакват това защото са културни и възпитани хора

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                        Ето защо не отдавам на българи апартаментите си ! Крайно объркани понятия и много лошо възпитание !
                        И правилно постъпваш. Обясни тогава на мишката защо калпав имот, който може да се отдаде само на мизерници в най-добрия случай, не е никаква инвестиция, а си е чисто хвърляне на пари в боклука.

                        Имай предвид обаче, че плащайки ти, наемателят получава права и удобства. А ти трябва да му ги предоставяш. И това ще го очакват най-вече чужденците от теб - зашото така са свикнали. По-качествените наематели изискват и по-качествени наемодатели. Съответно и повече риск за теб самата.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                          Добре,аз съм наемател, ти си мишле-наемодател. Аз ти плащам, защото:
                          - Изкарвам повече, отколкото ти изкарваш Ако ти правиш от наема 7%, аз правя 17%. Затова и наемът ми е по-изгоден отколкото покупката
                          - Слугуваш ми. Ти си ми слугата, аз съм ти чорбаджията. Този, който плаща, той поръчва музиката. Ако ми се запуши каналът, търчиш да го отпушваш. Ако не работи нещо в кухнята - търчиш и отстраняваш повредата.
                          - Ако нещо почнеш да ме изнервяш си вдигам чуковете и те оставям да чистиш след мен, а аз отивам при следващия "инвеститор"-наивник, като падащите наеми играят само в моя полза.

                          Как мислиш, зле ли ми е?
                          Ето защо не отдавам на българи апартаментите си ! Крайно объркани понятия и много лошо възпитание !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от cecostef Разгледай мнение
                            Янко се събуди пак с малоумно хихикане. Янко, как ще паднат цените на имотите в момент на пикова инфлация. Освети ни с плоския си мозък!
                            Янко е интелектуалец от класа. По-зле от Вифаджията с две степени. Ще ни осветли след 10 години.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Янко се събуди пак с малоумно хихикане. Янко, как ще паднат цените на имотите в момент на пикова инфлация. Освети ни с плоския си мозък!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                дай пак, какъв дипломат?
                                Напомпан - кешово. Но ти за такива клиенти може само да сънуваш. Те дори касиерките в Лидъл живеят в нормални апартаменти, не в маломерки, че и пък в Младост на всичкото отгоре. Там нормални ора не стъпват - центърът на Софийската престъпност.

                                Коментар

                                Working...
                                X