IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bearfox Разгледай мнение
    Модератора keep calm наистина модерира твърде пристрастно . И дума не дава на участниците да се издумат за понижение на цените на имоти .
    Модератор ли е този или брокер . Винаги с едно на ум .
    Ами, то си има тема за понижението на цените на имотите, да ви науча и светна, че има такава, ама хем не е актуална, хем вие не се ориентирате в този пазар, че се налага да ви учим и ръчкаме с остена

    Коментар


    • Модератора keep calm наистина модерира твърде пристрастно . И дума не дава на участниците да се издумат за понижение на цените на имоти .
      Модератор ли е този или брокер . Винаги с едно на ум .
      Last edited by keep_calm; 16.11.2021, 01:18. Причина: Престанете със заяжданията. Предупреждение за Бан. Пишете по темата!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

        Адреналинчо, какво те питам, какво ми отговаряш. Нали контролирате 4 квартала с Плъха. Кажи бе банкови робе, какво контролираш.
        Аз - банков роб. Явно не си си пил хапчетата. Колко %--та са 26 от 80? Това научили ли са ви да изчислявате в УНСС?
        Това за последната ми покупка, а 26 от 600? Това за общите ми активи. Явно приказката за 200 марки и едно прасе е в десятката за твоето ВиШУ

        Коментар


        • Това ще доведе до спад на цените. Николай Майстер: Няма да има икономически растеж при проблем с пандемията:: Investor.bg

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

            Адреналинчо беше баща ти Рулетка, сигурно затова ме бъркаш. Да го поздравиш, че ти е построил селска къща, но да го изкритикуваш, че не те е научил да четеш внимателно и с разбиране
            Адреналинчо, какво те питам, какво ми отговаряш. Нали контролирате 4 квартала с Плъха. Кажи бе банкови робе, какво контролираш.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

              Адреналинчо, изкупихте я тая София ей! Кои са тия 4 квартала?
              Адреналинчо беше баща ти Рулетка, сигурно затова ме бъркаш. Да го поздравиш, че ти е построил селска къща, но да го изкритикуваш, че не те е научил да четеш внимателно и с разбиране

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                До утре сутрин се надявам проблема с многото му акаунти да се реши и да се прочисти темата от лузъри, иначе, радвам се, че двамата с теб контролираме 4 квартала в столицата. Поздравления!
                Адреналинчо, изкупихте я тая София ей! Кои са тия 4 квартала?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                  Лорде, намали я малко тая мастичка
                  Last edited by keep_calm; 15.11.2021, 23:18. Причина: не започвайте отново!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                    Иначе, радвам се, че двамата с теб контролираме 4 квартала в столицата. Поздравления!
                    Лорде, намали я малко тая мастичка

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от keep_calm Разгледай мнение

                      Регистрацията във форума на Инвестор.бг дава възможност да запазите своята анонимност, което някои участници разбират по начин несъответстващ с нормите на добро форумно поведение. При положение, че профилът ви НЕ Е свързан с фейсбук, което до известна степен да го персонализира - дали е дублиращ, триплиращ и тн профил остава за преценка от модераторите.

                      Не се толерира писането през много профили особено, когато се прави с цел да се създаде кавга.

                      Не искам да влизам в дискусия с вас. Спазвайте правилата на сайта и пишете по темата!

                      Аз пиша само по темата и *кавга* не създавам , каквото и да разбирате под това, във вашето обкръжение.
                      Не съм желал дискусия и възмущението ми от Вашето обвинение че съм еди кой са не го приемам за дискусия с Вас.
                      Дали ще си свържа профила във форума с този във Фейсбук е мое лично желание и и не виждам защо изобщо става на въпрос в разговора
                      отново повтарям вие отправяте обвинения без нито едно доказателство единствено и само на база това да извършите услуга на определен вид форумци.
                      Ако можете моопровергайте ме , макар и да не се нуждая от това .
                      Достатъчно е , ако сте Модератор , да си вършите работата както изискват Правилата и то за всички

                      Лека вечер.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten

                        еее, това е вече нахално
                        още не е избрал с кой от първите два ще пише и вади трети...
                        какво беше наказанието за паралелен мулти акаунтинг?
                        До утре сутрин се надявам проблема с многото му акаунти да се реши и да се прочисти темата от лузъри, иначе, радвам се, че двамата с теб контролираме 4 квартала в столицата. Поздравления!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bearfox Разгледай мнение

                          Прибирам се от вечеря със семейството и какво виждам в любимия ми БГ форум.
                          Личност , определяща се за модератор, ме принизява и набеждава , че аз не съм аз.
                          Киипкалм, какви са ти доводите за да ззаявява във форума че аз и Яндокс сме един човек. Това е несериозно и не съм го срещал никъде в БГ форуми.
                          Редно е да се извиниш , ако не желаеш, проблема и безпочвеното ти обвинение да се мултиплицира в БГ ефирното пространство, и не само.
                          Нищо не ти дава право на такива обвинения.
                          Регистрацията във форума на Инвестор.бг дава възможност да запазите своята анонимност, което някои участници разбират по начин несъответстващ с нормите на добро форумно поведение. При положение, че профилът ви НЕ Е свързан с фейсбук, което до известна степен да го персонализира - дали е дублиращ, триплиращ и тн профил остава за преценка от модераторите.

                          Не се толерира писането през много профили особено, когато се прави с цел да се създаде кавга.

                          Не искам да влизам в дискусия с вас. Спазвайте правилата на сайта и пишете по темата!


                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            прав е и му свалям шапка, че от 2 дни е модератор а реши проблем,
                            с който другите модератори не можаха да се справят по една или друга причина.
                            keep_calm for ever
                            Мишльо, ти шапка сваляш , а и не само шапка , на всеки наемател , за едни 7%+ . Не е нещо, което да не е очаквано от голямата палитра на твоите възможности .

                            Коментар


                            • Тази вечер се вижда че яко гилдията на брокерите губи почва под краката си дори и с леката помощ на някой от модераторите Това е голям показател за цените на имотите в България Аз лично не бих си купил в момента За нищо на света

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                                Ратко, прав е Кийпкалм, да оставим мултиакаунтъра да се дави в собствената си жлъч, а ние да се договорим с колко ще дигаме наемите в Младост, Слатина и Овча Купел.
                                прав е и му свалям шапка, че от 2 дни е модератор а реши проблем,
                                с който другите модератори не можаха да се справят по една или друга причина.
                                keep_calm for ever

                                аз май ще вдигам скоро наемите в още един квартал
                                Last edited by ratten; 15.11.2021, 22:47.
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X