IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
    Темпът на нарастване на цените е оправдан, смята Камен Каменов, мениджър „Инвестиционни проекти“ в Arco Real Estate

    Темпът на нарастване на цените е оправдан", смята Каменов. "Масово се спекулира със спукване на балона, но ситуацията няма нищо общо с 2008 година, когато беше финансова криза, а в момента финансова криза няма.“


    ======================

    Мдааааа, обитаването на деЦки и сървърни ще продължи поне до 2029-та.
    Синдромът "Този път е различно" е неизменна част от финансовите балони и кризи през последните няколко стотин години. Само отбелязвам, мнението ми не е инвестиционен съвет.

    Коментар


    • https://www.bgonair.bg/a/4-world/246...paign=RSS_2019
      Я вижте какво става в Германия..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        ясни сте ми и двамата 'начи
        Нищо не ти е ясно.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
          Защо поскъпват строителните материали?:: Investor.bg

          Защо поскъпват строителните материали?


          Очакванията са поскъпването да продължи, тъй като производството е силно зависимо от цената на природния газ, а фактор е и вносът


          Енергията, материалите и труда в строителството поскъпват яко, НО цените на имотите ще падат специално за фауната.


          https://www.investor.bg/analizi/113/...eriali-340306/
          К. Каменов: Евтините пари поддържат високите цени и търсенето на жилища

          Темпът на нарастване на цените е оправдан, смята Камен Каменов, мениджър „Инвестиционни проекти“ в Arco Real Estate


          Темпът на нарастване на цените е оправдан", смята Каменов. "Масово се спекулира със спукване на балона, но ситуацията няма нищо общо с 2008 година, когато беше финансова криза, а в момента финансова криза няма.“


          ======================

          Мдааааа, обитаването на деЦки и сървърни ще продължи поне до 2029-та.
          Мдаа евтините пари от статията вече се замитат под килима от днес...

          https://www.investor.bg/novini/130/a...lokadi-340336/

          ЕЦБ: Стимулите за икономиката трябва да бъдат ограничени въпреки новите блокади Възстановяването може да издържи новите ограничения заради пандемията, смятат ръководители на централната банка

          Коментар


          • 4 стаен топ център София,ремонтиран 100 000 евро
            https://www.facebook.com/groups/1538...0971579483137/

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              Да те поправя 2017-та, но тук опираме до гледна точка - за мен имотът не се продава след 3-4-5г.
              Беше ясно, че пазарът ще 'полудее' с ниските лихви просто прозореца за покупка по моите стандарти (доходност) се затвори 2016-та.
              Вероятно съм статромоден

              ПП покупката на имот с кеш за лично ползване е върпос на избор и желание (както е казъл народът - 'имал бол пари дал') - това не го бъркам с покупката на НИ като инвестиция.
              беше ясно. Ама предварително или следварително? Тогава имаше само един който ти противоречеше.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                Не ми се е налагало и надали ще ми се наложи да взимам ипотека, рано ритнах сиромашията

                Да кажеш през 2016 че цените ще падат (при ситуацията тогава) говори за крайно неразбиране на икономическите процеси.
                Иначе хубаво говориш
                така си е. говореше мазно и на всеки месец обещаваше МЯУ.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                  Бертрамий, напълно съм съгласен с теб, тъй като ти си един от малкото с добър поглед върху икономическите процеси.
                  ясни сте ми и двамата 'начи
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                    Не ми се е налагало и надали ще ми се наложи да взимам ипотека, рано ритнах сиромашията

                    Да кажеш през 2016 че цените ще падат (при ситуацията тогава) говори за крайно неразбиране на икономическите процеси.
                    Иначе хубаво говориш
                    Да те поправя 2017-та, но тук опираме до гледна точка - за мен имотът не се продава след 3-4-5г.
                    Беше ясно, че пазарът ще 'полудее' с ниските лихви просто прозореца за покупка по моите стандарти (доходност) се затвори 2016-та.
                    Вероятно съм статромоден

                    ПП покупката на имот с кеш за лично ползване е върпос на избор и желание (както е казъл народът - 'имал бол пари дал') - това не го бъркам с покупката на НИ като инвестиция.
                    Last edited by bertram; 23.11.2021, 22:20.
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      аз лично не бих взел ипотека сега, но както казваш последните няколко години съм срещу пазара та в този ред на мисли може и да вземеш и да купиш нещо и да изкараш един бързи пари от спекула.
                      Не ми се е налагало и надали ще ми се наложи да взимам ипотека, рано ритнах сиромашията

                      Да кажеш през 2016 че цените ще падат (при ситуацията тогава) говори за крайно неразбиране на икономическите процеси.
                      Иначе хубаво говориш

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                        Да, Берти е страшен анализатор.
                        Само с 80% е объркал при последната си прогноза

                        ​​​​​​
                        аз лично не бих взел ипотека сега, но както казваш последните няколко години съм срещу пазара та в този ред на мисли може и да вземеш и да купиш нещо и да изкараш един бързи пари от спекула.

                        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                          Бертрамий, напълно съм съгласен с теб, тъй като ти си един от малкото с добър поглед върху икономическите процеси.
                          Да, Берти е страшен анализатор.
                          Само с 80% е объркал при последната си прогноза

                          ​​​​​​

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            Мисля, че дъното при лихвите по ипотечните заеми е близо или е вече факт. Инфлацията, която отключиха ЦБ с 'наливането за възстановяване' повече не може да се замита под килима на статистиката, а всички знаем какво прави банкер при инфлация - вдига лихвите, за да брани капитала.

                            Ипотечното кредитиране е основно гориво за всеки 'развит пазар' - та ще видим какво ще се случи идните шест-осем месеца с ръста на ипотечното кредитиране, който е много стабилен стълб при ръста на седлките с НИ.



                            Бертрамий, напълно съм съгласен с теб, тъй като ти си един от малкото с добър поглед върху икономическите процеси.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                              Курниците май са яко надоле, а! Горките кредитополучатели. Лакомо дупе кръв сере!
                              е, дай да видим, къде гледаш, че са надоле.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                                Те лихвите сега са 2.5% за ипотека. Колко да паднат?
                                Мисля, че дъното при лихвите по ипотечните заеми е близо или е вече факт. Инфлацията, която отключиха ЦБ с 'наливането за възстановяване' повече не може да се замита под килима на статистиката, а всички знаем какво прави банкер при инфлация - вдига лихвите, за да брани капитала.

                                Ипотечното кредитиране е основно гориво за всеки 'развит пазар' - та ще видим какво ще се случи идните шест-осем месеца с ръста на ипотечното кредитиране, който е много стабилен стълб при ръста на седлките с НИ.




                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X