IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    Точно защото информацията, която уж трябва да е изнесена от мен е различна от това, което знам... това е меко казано странно и буди меко казано съмнение за определени профили. Единственото(!), което съвпада е името ти... а останалото е различно от това, което знам и което сам си споделял, когато не сипеше жлъч.

    а въпросът с обидите (откровени лъжи, които сме слушали не само аз,а и други по линия на жените ни) могат да решат по два начина... и ще се решат.


    нали се досещаш че по някое време ще ми писне от раздвоения ти ник с Янко и ще реша генерално проблема. Оптитваш се да насадиш идеята за обратното, но хората не са тъпи и се разбира кой зад какъв ник се крие. Сега се прибери в деЦката любезно предоставена ти от мама и тати и си мери приказките независимо от кой ник пишеш. Запомни; винаги ще има реципрочно действие на всяко твое такова!
    Last edited by the Judge; 08.10.2021, 10:42.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

      За всеки влак си има пътници Евго, няма да се притесняваш. При мен пък беше обратното- 90 % от гаджетата ме планираха за семейство и деца, а аз исках да си поживея, та това беше основния повод за приключване на отношенията. Сега вече съм улегнал, имам 2 деца, но едва на 34 години ми дойде акъла за сериозни отношения сега съм на 39.
      Ами браво. Много хубаво си се справил със задачата и като цяло навреме.

      Last edited by Evgo; 08.10.2021, 11:44.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Това го кажи на българките на 30-40г., които не искат да раждат, правят номера на мъжете и си стоят моми forever.

        Наскоро говорих с един мъж на 30г, културен, възпитан от СФ с образование. Сподели същите неща като мен в другата тема и че е дал много пари за срещи и почерпки без особен резултат, както съм дал и аз.
        За всеки влак си има пътници Евго, няма да се притесняваш. При мен пък беше обратното- 90 % от гаджетата ме планираха за семейство и деца, а аз исках да си поживея, та това беше основния повод за приключване на отношенията. Сега вече съм улегнал, имам 2 деца, но едва на 34 години ми дойде акъла за сериозни отношения сега съм на 39.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
          [ATTACH=CONFIG]n3813107[/ATTACH]



          драго, ева ми се оплака, че 109-то ОУ е точно отсреща и много шумно тъдява,
          парти ще има ли след 17 дена ?
          хихихихи

          тук ли е 1/2 панеляка на драгомирчо
          оставен му от Евичка преди да избяга
          с 200км/ч

          сигурно във входа е пълно с брошури на Лидл

          а уличката в Слатина - коя е
          че само номера се вижда - 43
          да му занесем подарък за партито след 17 дена
          хихихихихи

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

            Хахахахахахаха, следва ОЛП . Демек ти се караш на банките за ситуацията , като си взел часовник от зрънчо. Слаб организъм комарджия.
            Click image for larger version

Name:	00001.JPG
Views:	1
Size:	68.2 КБ
ID:	3813107




            драго, ева ми се оплака, че 109-то ОУ е точно отсреща и много шумно тъдява,
            парти ще има ли след 17 дена ?
            Last edited by hazard; 08.10.2021, 10:07.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от arbeitmachtfrei Разгледай мнение

              Населението ще намалява още по-бързо от преди. Смъртността от вируса, дето го няма, вдига броят на смъртните случаи с около 25 хил. на година до нива 125-130 хил. А раджаемостта е на ниво 50 хил + 8-10хил, които са родени в чужбина, но по някаква причина си ги записват тук (именно поради това всяка година се появява някаква статия от типа - "огромен спад на раждаемостта, близо 10 хил. по-малко".. а те просто още не са си дописали данните от чужбина). Това не само имотаджиите, но всички трябва да ни притеснява. Изглежда обаче всичко в това подобие на държава е оставено на самотек.
              Това го кажи на българките на 30-40г., които не искат да раждат, правят номера на мъжете и си стоят моми forever.

              Наскоро говорих с един мъж на 30г, културен, възпитан от СФ с образование. Сподели същите неща като мен в другата тема и че е дал много пари за срещи и почерпки без особен резултат, както съм дал и аз.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

                Арменче, ще поясниш ли следното: "опониращи си сам себе си профили и подкрепящи се"

                Вече от няколко съфорумеца чувам, че си им писал, че Янко тъпото е мой ник. Наистина ли го мислиш това? Ако според теб се заяждам със себе си, то поне обясни защо ще се заяждам с моя приятел Левчо или с Дъри.
                Ти си невероятно тъпо арменско копеле и вече не се учудвам на дивотиите които пишеш.

                А преди те предупредих, че винаги когато се споменава информация за мен изнесена от теб, ще има реципрочно действие.
                Тъпото копеле, ще се окажеш ти , най вероятно. След това щрихованото и вече известното ти име , очаквай всеки арменец който отиде на ски във Банско , да те потърси ,за да ти покаже , че грешиш.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                  Имам един въпрос към имотните специалисти.
                  Предстои да продаваме с брат ми етажа от къщата който наследихме.Единия етаж е продаден със задната част на двора на други хора.Нашата част се състои от етажа,южната част на двора и голям гараж,(монолинта сграда ,двоен с канал,и ток.).
                  Проблема е че първо няма скица,това ще го направим,но основната част от казуса е че когато баща ми и брат му са си поделили къщата ,самия гараж като постройка не са го описали никъде и само на думи са се разбрали че гаража е за баща ми.И сега казуса е по какъв начин ,ние с брат ми можем да го впишем и в последствие да бъде напраена скица с гаража и етажа.Ходихме пролетта при нотариус и ни казаха че единия начин е със свидетели,другия е с брата на баща ми,който е жив да се впише ,въпроса ми е по скоро свързан с това какво се изготвя при котариус за въпросния гараж,ако отидем ние с брат ми,и брата на баща ми(нашия чичо),при един нотариус Документално какво се изготвя ,и как се процедира?Имаме документи за етажа,нотариален акт,и удостоверение за наследници,самия гараж в момента седи като ничий ,нито е наш,нито е на тези които са купили етажа над нас,географски е в нашата половина на двора.
                  Никола, сам си си отговорил - ми питайте нотариуса.

                  Иначе тука имотните специалисти сме все брокери, няма как да дадем компетентно мнение.

                  А иначе - правена ли е доброволна делба на имота?
                  Респективно реални ли са частите, или идеални на парцела?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ever Разгледай мнение

                    И аз това питах на няколко пъти, но смислен отговор така и не получих. България е сред най-бързо намаляващите по население държави, а и застарява. Дори големите градове вече почти нямат прираст на населението, а е въпрос на време то да тръгне надолу.
                    Така че собствениците на тези 200 хил. апартамента не знам точно какво очакват, защото и в момента куп апартаменти стоят ненаети, а след 4-5 години положението ще е по-зле. Купувачи също не знам откъде ще се появят.
                    Да, прави сте. Но това е грижа и анализ за целия пазар и въпроси за жилищната политика и инвестиции на населението. Когато човек трябва да реши свой жилищен проблем, разсъждава различно. Колко спестени имам, колко изкарвам, на колко години съм и трябва ли ми. Ако гледате само обективните критерии жилища има за 50+ години напред и се строи още. Повечето обективни са минус за покупка на жилищен имот, демография, наличен жилищен фонд и т.н. Имаме жилищна собственост, но каква и къде? Масата народ има жилища в провинцията или панелка или друг тип старо строителство в София, но може и още да не е съвсем негово? Човек почне да изкарва малко повечко парии и да расте семейството му и ще спре да му изнася да живее в стария и неподдържан блок или ще трябва да си намери удобен район. И ще разчита на собствеността на останалите собственици или ще иска да си купи или наеме това което го устройва? Не знам поради каква необходимост пиша тук, може би защото съм си купил миналата година и от една страна желая да се самонавия, че съм направи добре и да се похваля с придобивката, а от друга, да се кажа, че ако човек е решил, че му трябва жилище - особено за лично ползване, трябва да спре да мисли за демографските и икономически проблеми на страната, а да види какво трябва на семйството му и затова да гледа повече субективните, а не обективните критерии.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

                      А преди те предупредих, че винаги когато се споменава информация за мен изнесена от теб, ще има реципрочно действие.
                      Точно защото информацията, която уж трябва да е изнесена от мен е различна от това, което знам... това е меко казано странно и буди меко казано съмнение за определени профили. Единственото(!), което съвпада е името ти... а останалото е различно от това, което знам и което сам си споделял, когато не сипеше жлъч.

                      а въпросът с обидите (откровени лъжи, които сме слушали не само аз,а и други по линия на жените ни) могат да решат по два начина... и ще се решат.



                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от the Judge Разгледай мнение

                        Арменче, ще поясниш ли следното: "опониращи си сам себе си профили и подкрепящи се"

                        Вече от няколко съфорумеца чувам, че си им писал, че Янко тъпото е мой ник. Наистина ли го мислиш това? Ако според теб се заяждам със себе си, то поне обясни защо ще се заяждам с моя приятел Левчо или с Дъри.
                        Ти си невероятно тъпо арменско копеле и вече не се учудвам на дивотиите които пишеш.

                        А преди те предупредих, че винаги когато се споменава информация за мен изнесена от теб, ще има реципрочно действие.
                        да ти пратя ли пастичка за херпесчето

                        мамина кокона Колчагова
                        как си кръстосала крачетата

                        върти ли се някой Рууд Гулит покрай теб сега

                        дейстай го бързо
                        че като пристъпим в банско
                        няма да ти е до ''любов в къщичката под снега''
                        Last edited by Yandox; 08.10.2021, 09:22.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ever Разгледай мнение

                          И аз това питах на няколко пъти, но смислен отговор така и не получих. България е сред най-бързо намаляващите по население държави, а и застарява. Дори големите градове вече почти нямат прираст на населението, а е въпрос на време то да тръгне надолу.
                          Така че собствениците на тези 200 хил. апартамента не знам точно какво очакват, защото и в момента куп апартаменти стоят ненаети, а след 4-5 години положението ще е по-зле. Купувачи също не знам откъде ще се появят.
                          Населението ще намалява още по-бързо от преди. Смъртността от вируса, дето го няма, вдига броят на смъртните случаи с около 25 хил. на година до нива 125-130 хил. А раджаемостта е на ниво 50 хил + 8-10хил, които са родени в чужбина, но по някаква причина си ги записват тук (именно поради това всяка година се появява някаква статия от типа - "огромен спад на раждаемостта, близо 10 хил. по-малко".. а те просто още не са си дописали данните от чужбина). Това не само имотаджиите, но всички трябва да ни притеснява. Изглежда обаче всичко в това подобие на държава е оставено на самотек.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                            Интересно, цените като тръгнат надолу тея дето държат тези 200 000 празни имота какво ще правят?

                            И изобщо със застаряващото ни население колко точно е притокът от хора към София, че да има някакъв фундамет зад тези имоти.
                            ще си строшат лактите и ребрата от бутане
                            на EXIT -а
                            но всичко ще бъде нахалост - няма да има никой
                            от другата страна за да ги посрещне
                            с ДВЕ ДУМИ ще стане :

                            АМА ...КАК ТАКА ??

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              ??? .. ти не беше ли чукнал 50-те.
                              освен, че си хроничен фантазьор(меко казано) си и невъзпитан. филмът 'жените на другите' с измислени намеци го прилага в последните години на лорда, на кавръка, на мен, на крети, а вероятно и на още хора с които си водил интернет 'войни'. Мисля, че е крайно време да си дадеш сметка, че тук никой не е анонимен било скрит зад опониращи си сам себе си профили и подкрепящи се все пак работиш в ИТ сектора и трябва да си наясно кое колко е защитено в подобен род форуми.

                              Изявите ти във форума мога да си ги обясня единствено с някакъв сериозен дефицит в реалния живот.

                              Искрено ти пожелавам ти крепко здраве, за да може да се радваш на нещата, които животът ще ти поднесе.


                              ПП с потребителя яндокс общо и комуникация(!) нямам... точно защото съм наясно с неговите функции и цели... с измислени профили няма смисъл да се занимава човек... също с глупости по форуми.
                              Арменче, ще поясниш ли следното: "опониращи си сам себе си профили и подкрепящи се"

                              Вече от няколко съфорумеца чувам, че си им писал, че Янко тъпото е мой ник. Наистина ли го мислиш това? Ако според теб се заяждам със себе си, то поне обясни защо ще се заяждам с моя приятел Левчо или с Дъри.
                              Ти си невероятно тъпо арменско копеле и вече не се учудвам на дивотиите които пишеш.

                              А преди те предупредих, че винаги когато се споменава информация за мен изнесена от теб, ще има реципрочно действие.
                              Last edited by the Judge; 08.10.2021, 09:17.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                                Имам един въпрос към имотните специалисти.
                                Предстои да продаваме с брат ми етажа от къщата който наследихме.Единия етаж е продаден със задната част на двора на други хора.Нашата част се състои от етажа,южната част на двора и голям гараж,(монолинта сграда ,двоен с канал,и ток.).
                                Проблема е че първо няма скица,това ще го направим,но основната част от казуса е че когато баща ми и брат му са си поделили къщата ,самия гараж като постройка не са го описали никъде и само на думи са се разбрали че гаража е за баща ми.И сега казуса е по какъв начин ,ние с брат ми можем да го впишем и в последствие да бъде напраена скица с гаража и етажа.Ходихме пролетта при нотариус и ни казаха че единия начин е със свидетели,другия е с брата на баща ми,който е жив да се впише ,въпроса ми е по скоро свързан с това какво се изготвя при котариус за въпросния гараж,ако отидем ние с брат ми,и брата на баща ми(нашия чичо),при един нотариус Документално какво се изготвя ,и как се процедира?Имаме документи за етажа,нотариален акт,и удостоверение за наследници,самия гараж в момента седи като ничий ,нито е наш,нито е на тези които са купили етажа над нас,географски е в нашата половина на двора.
                                май най-краткия път е удостоверение за търпимост да се вземе (иска се нот. заверено съгласие от от съседите) .Ще ти трябва и геодезист да замери и даде каквото е нужно като документация и тогава с нотариуса. най-добре се консултирай с архитект или геодезист в района.
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X