IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Вижте какво става на Созопол !!!
    ПЪРВИТЕ ФАЛИТИ и ЗАВЛЕЧЕНИ КУПУВАЧИ !!!

    https://www-flagman-bg.cdn.ampprojec...ticle%2F254082

    Завършихме грубия строеж, но инвеститорът няма пари и затова спряхме. Той смяташе, че ще намери от някъде, но явно не успя. Забави се с една година плащането към нас, но се оправихме. Предприехме мерки, за да си вземем изработеното. Дори му опростихме лихви и неустойки. Много време чакахме. Ясно е, че няма скоро да поднови строежа, заради това в понеделник пращам камионите, за да си прибера техниката. Имам там кулокран, два фургона и оградата“, обясни Димитър Янакиев пред Флагман.бг. Той уточни, че сградата е на АКТ 14.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Наистина ли си въобразяваш, че някой ще ти се върже ?!
      Понеже по случайност за София си водя статистика последните 2 месеца обявите за продажба са НАМАЛЕЛИ с 8%. Всяка седмица намаляват.
      За наеми също има намаление, но е с 5% само....За сметка на това средният наем вече надмина предковид времената....
      Както и преди на други профили съм писал и на теб ти препоръчвам да си много стриктен в плащането на наема, че зимата ще е студена.....:-)
      Пич, не се излагай. Това, което си написал за наемите е пълна смехория. Сериозният спад е факт. Какви са причините за спада вече може да се дебатира.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

        Помня още от детството си как капитализЪма загнивал, как Запада западал, хората изнемогвали от експлоатация. Комунистически лъжи и тъпизми. Тази година приключва с по-голям от очакваното ръст на евроикономиката. Догодина ще е още повече. Ако ние се отървем от обръчи, шишита, котараци, георгиовци и прочие ще имаме феноменален ръст.
        И от мързела трябва да се отървете. И от паразитите като теб, инак феноменален ръст - само на инфлацията в стил 97-а.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

          Чужденците продадоха на българи.Какъв проблем има тук? Аз си купих от еврейн.
          евреИн.

          Коментар


          • Ето това е бъдещето - https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=7cydoo&f1=3
            Места под наем, които си цуркулират из сайтовете от година и повече и си стоят така. Единственият проблем е, че с времето ще стават все повече.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

              Наистина ли си въобразяваш, че някой ще ти се върже ?!
              Понеже по случайност за София си водя статистика последните 2 месеца обявите за продажба са НАМАЛЕЛИ с 8%. Всяка седмица намаляват.
              За наеми също има намаление, но е с 5% само....За сметка на това средният наем вече надмина предковид времената....
              Както и преди на други профили съм писал и на теб ти препоръчвам да си много стриктен в плащането на наема, че зимата ще е студена.....:-)
              Средния обявен наем на множащите се обяви ли? Те могат и двойни да станат по обявите, ама няма кой да ги наеме въпросните места.
              Интересното е, че и аз следя. Септември месец обявите за наем в София бяха около 16,5 хил. В момента отиват към 18,5 хил.
              За продажби също са се вдигнали, но не с толкова - бяха около 29,5 хил, а в момента са малко над 30.
              Ако поразцъкаш, наемите с промяна в цената са на 90% с една зелена стрелкичка надолу.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ever Разгледай мнение
                Броят на оферти както за наем, така и за продажба си расте и расте.
                Цените на наемите падат стабилно.
                Големи ръстове очаквам при продажните цени. Още 20-30% минимум.
                В България, която тази година за съжаление ще намалеят с около стотина хиляди души, е напълно логично имотите да растат с невиждани темпове, нали?
                Наистина ли си въобразяваш, че някой ще ти се върже ?!
                Понеже по случайност за София си водя статистика последните 2 месеца обявите за продажба са НАМАЛЕЛИ с 8%. Всяка седмица намаляват.
                За наеми също има намаление, но е с 5% само....За сметка на това средният наем вече надмина предковид времената....
                Както и преди на други профили съм писал и на теб ти препоръчвам да си много стриктен в плащането на наема, че зимата ще е студена.....:-)
                Last edited by pesimist4o na kvadrat; 21.11.2021, 00:00.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                  Хубавицата Скай си купи жилище и отдавна забрави за темата, докато други още си я карат така:
                  Ех тази леля точно като Кавръов където писа на ЕЦБ ли беше на дойче банк ли. Представям си следващата крачака е да почне да обикаля офисите наншите банки и да ги моли да вдигнат лихвите.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение

                    това не е много добра новина
                    еврейте са добре информирани и реагират навреме ..
                    неслучайно най много нобелови лауреати има именно евреи
                    ако не друго има вероятност да си взел нещо добро
                    Аз купих от англичани които са плащали по 1500 евро за 450. Лошото е че разликата не е в икономиката ами в разни мутри и политици.

                    Коментар


                    • Броят на оферти както за наем, така и за продажба си расте и расте.
                      Цените на наемите падат стабилно.
                      Големи ръстове очаквам при продажните цени. Още 20-30% минимум.
                      В България, която тази година за съжаление ще намалеят с около стотина хиляди души, е напълно логично имотите да растат с невиждани темпове, нали?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

                        Добро е! Беше направил козметичен ремонт и ми го предаде в топ състояние. Разликата е в това , че го беше купил на 900 е/м2, а ми го предаде за 400 е/м2.
                        звучи нереално, но може пък и ти да си уцелил момента
                        действителността е илюзия дължаща се на алкохолен недостиг в кръвта

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от marsianec1 Разгледай мнение

                          това не е много добра новина
                          еврейте са добре информирани и реагират навреме ..
                          неслучайно най много нобелови лауреати има именно евреи
                          ако не друго има вероятност да си взел нещо добро
                          Добро е! Беше направил козметичен ремонт и ми го предаде в топ състояние. Разликата е в това , че го беше купил на 900 е/м2, а ми го предаде за 400 е/м2.
                          Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от blackaquarius Разгледай мнение

                            Чужденците продадоха на българи.Какъв проблем има тук? Аз си купих от еврейн.
                            това не е много добра новина
                            еврейте са добре информирани и реагират навреме ..
                            неслучайно най много нобелови лауреати има именно евреи
                            ако не друго има вероятност да си взел нещо добро
                            действителността е илюзия дължаща се на алкохолен недостиг в кръвта

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Кое му сложното?...
                              имоти като имоти...сложни били чужбинските имоти...не са сложни,ами стана сложно на територията на която са построени...
                              Чужденците продадоха на българи.Какъв проблем има тук? Аз си купих от еврейн.
                              Sapienti sat - На разбиращия (и малко) му е достатъчно.

                              Коментар


                              • Хубавицата Скай си купи жилище и отдавна забрави за темата, докато други още си я карат така:


                                Да добавя само. Наистина е хубавица. Слънчево и лъчезарно момиче.
                                Last edited by bulgarian lev; 21.11.2021, 19:13.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X