IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
    Глад иде, глад. И цени на пшеница и на имоти по три

    https://blitz.bg/ikonomika/germanski...ews872473.html

    Бате Пешо се оказа истински пророк
    Както си забелязал аз никога не говоря през ... си..и почти винаги съм прав.Не искам да съм прав ама когато човек е здраво стъпил на земята и живее в реалността се оказва прав...Това е началото.Колкото се вдигат цените толкова по малко хора ще имат храна...Идат много смутни времена.Не се ли разберат големите Русия САЩ и Китай иде голям мрак...Ще бъде разтърсен целият свят.Това безумие ще засегне всички хора без изключение...Пак повтарям богат ще е този който има какво да яде и е на топло..Много пъти съм писал че светът в който живеем се управлява от закони такива за материята и такива за духа...Тези закони изобщо не ги интересува дали ги харесваме и дали знаем за тях всяко нарушение предизвиква съответното действие срещу нарушителя...На тези закони не им дреме кой се е провъзгласил за изключителен за непогрешим колко голяма работа е и нам кво си...Законите на Природата на тоя висш разум са неизменни...Който има знания може да предвиди какво ще се случи...Нямам претенции да съм Пророк.Знаеш че отдавна съм посочил 2022г за края на Западният свят във вида му в който го познаваме...както се казва в една реклама най доброто предстои...Днеска гледам мародерите започнаха да дупчат резервоарите на колите и да точат по 20 кила нафта..Като дойде глада ще започнат да обират магазини и накрая ще стигнем до дажби да не дава Господ...
    Last edited by X_Y; 07.03.2022, 16:14.

    Коментар


    • Варна се напълни с хора от Украйна. Изкупиха моловете, заведенията са пълни също. Търсят се апартаменти и къщи под наем. Ай, умрете от злоба и яд сега. Дано войната приключи по-скоро, ще има хора да си тръгнат и да останат. Ще паднат имотите... След около 10 години.

      Коментар


      • жалко,че акциите си останаха с непроменена стойност на фона на целия ръст, изядени от инфлацията стотинки... Всичко друго следва инфлацията, само БФБ не....

        Коментар


        • Как точно реши, че е време?

          Коментар


          • време е банките да вдигнат лихвите и да се спука тоя балон, войната ще отмине, но докато банките раздават евтин ресурс цените ще растат

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Aбе да тругнат руските ракети през Черно море ще видиш кон боб яде ли ,апарта в Бургас замина
              Получих информация че много банки в България са имали изтеглена ликвидност от руски богаташи ,очаквай поскъпване на потребителския с огромни проценти
              Каръков пак започваш.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                ...очаквай поскъпване на потребителския с огромни проценти
                Процентите може и да не мръднат, то това не е най-важното.

                Просто условията може така да се променят, че само 10% от сегашните получатели да отговарят.

                А затегнат ли се условията - смятайте, че винтила на топлия въздух е затегнат!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                  Глад иде, глад. И цени на пшеница и на имоти по три

                  https://blitz.bg/ikonomika/germanski...ews872473.html

                  Бате Пешо се оказа истински пророк
                  Aбе да тругнат руските ракети през Черно море ще видиш кон боб яде ли ,апарта в Бургас замина
                  Получих информация че много банки в България са имали изтеглена ликвидност от руски богаташи ,очаквай поскъпване на потребителския с огромни проценти

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                    Така е, темата е за поскъпване. Да ви посочвам ли очевидното, че има и такава за понижение на цените, щом това е мнението ви или да пропуснем факта, че явно и за вас има една тема във форума.
                    Те я знаят тая тема, ма не пишат в нея, щото сами не си вярват, че ще има понижение

                    Коментар


                    • Глад иде, глад. И цени на пшеница и на имоти по три

                      https://blitz.bg/ikonomika/germanski...ews872473.html

                      Бате Пешо се оказа истински пророк

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                        Да питам според теб днешните цени на имотите на колко хора са по джоба примерно 2% 5 ил 10.И друго да питам?Колко от хората които имат пари биха платили толкова за коптор?И третода питам точно тези хора имат ли нужд или желание да купуват имоти...
                        А,така браво.
                        Имаме нужда от нови борци ,които да морят цените .
                        Вече повишителите се чудят какви фантасмагории да си измислят .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          Прошката беше вчера ,ама айде ...
                          Ако някой съм засегнал да ме извинява .

                          Хората са нясно че никому зло не мисля
                          А така от мен имаш прошка.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от yalokin Разгледай мнение

                            БФБ също е възможност, там акциите се онаследяват
                            Иначе ако питаш Жонката, имотите ще паднат с 80% (та най-накрая да му станат по джоба), а ETFите ще са стабилни.
                            Да питам според теб днешните цени на имотите на колко хора са по джоба примерно 2% 5 ил 10.И друго да питам?Колко от хората които имат пари биха платили толкова за коптор?И третода питам точно тези хора имат ли нужд или желание да купуват имоти...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                              Така е, темата е за поскъпване. Да ви посочвам ли очевидното, че има и такава за понижение на цените, щом това е мнението ви или да пропуснем факта, че явно и за вас има една тема във форума.
                              Е как да водиш диалог разкрачен м/у две теми?!

                              Оная по-добре я затворете, а тая я прекръстете на "Каква промяна очаквате в цените"... и толкоз.

                              Ясно е, че главните герои са едни и същи!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                                Каръков ти трябва да се извиниш за простотиите ти на всички ни..
                                Прошката беше вчера ,ама айде ...
                                Ако някой съм засегнал да ме извинява .

                                Хората са нясно че никому зло не мисля

                                Коментар

                                Working...
                                X