IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ми дай го това в И. Вазов да го видим.

    Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    По-добре и да не излиза даже. От такива имоти нужда нема. Да имаш този бюджет и да се забиеш във Вадите е несъвместима комбинация. Вадите е квартал за прошляци, да направиш там апартамент от 200 квадрата и да го обзаведеш луксозно - трябва да си напълно ненормален като инвеститор. Вие си мислите, че такива пари се дават току-така. Срещу такава сума трябва да можете да предложите качество, не боклук. И съвсем не гледам само порталите - поне трима хубостници като теб ми снасят кое къде и какво се продава. Досега ми пращат само неща, дето не струват и пет пари. Това, което купих в Иван Вазов, го купих чрез мои хора и без намесата на брокер. Не бих го заменил за 235-те квадрата във Вадите посмъртно, дори да ми доплащат.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение


      6% има и ддс
      Имам една кака в НАП - много начетена, с хъс, амбициозна и иска да се доказва. При нужда ще и звънна да провери нещата. Не ми е отказвала досега във всеки един смисъл на думата

      Коментар


      • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
        Жонка, това е имот, който нЕма да излиза изобщо на пазар. Вие блеете само в имотните портали. Тенденцията отдавна е друга, респективно маркетинга.
        Не ми се обяснявай за проверки, щото съм сигурен, че изобщо не знаеш какво виждаш.
        А щом си на рейс и станахме приятели - нямам шанс, ще трябва да вдигна на 10% ...


        По-добре и да не излиза даже. От такива имоти нужда нема. Да имаш този бюджет и да се забиеш във Вадите е несъвместима комбинация. Вадите е квартал за прошляци, да направиш там апартамент от 200 квадрата и да го обзаведеш луксозно - трябва да си напълно ненормален като инвеститор. Вие си мислите, че такива пари се дават току-така. Срещу такава сума трябва да можете да предложите качество, не боклук. И съвсем не гледам само порталите - поне трима хубостници като теб ми снасят кое къде и какво се продава. Досега ми пращат само неща, дето не струват и пет пари. Това, което купих в Иван Вазов, го купих чрез мои хора и без намесата на брокер. Не бих го заменил за 235-те квадрата във Вадите посмъртно, дори да ми доплащат.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

          Хахахаха, лукс викаш, без канализация и да газя кал до колене като излезя на улицата (то там няма и улици де). И сградата като духне ветеро да падне, щото кой знае кой мафиот я е строил и с какви материали...

          Хонорарът нямам проблем и 10% да е, стига да свършиш работа за толкова. Аз плащам с удоволствие на хора, които заслужават сумата. Ако примерно тази твоя оферта беше до Ам. Посолство (където знаеш, че търся) и ми беше свалил с трикове цената от 550к на 450к, можеше и 50к хонорар да ти дам - нищо против. За едно ходене до агенцията по вписванията (дето сам мога да си свърша работа за 1 лев) и за едно идване до Вадите с рейс 64 да ти дам 5% - никакъв шанс приятелю.

          6% има и ддс

          Коментар


          • Жонка, това е имот, който нЕма да излиза изобщо на пазар. Вие блеете само в имотните портали. Тенденцията отдавна е друга, респективно маркетинга.
            Не ми се обяснявай за проверки, щото съм сигурен, че изобщо не знаеш какво виждаш.
            А щом си на рейс и станахме приятели - нямам шанс, ще трябва да вдигна на 10% ...

            Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

            Хахахаха, лукс викаш, без канализация и да газя кал до колене като излезя на улицата (то там няма и улици де). И сградата като духне ветеро да падне, щото кой знае кой мафиот я е строил и с какви материали...

            Хонорарът нямам проблем и 10% да е, стига да свършиш работа за толкова. Аз плащам с удоволствие на хора, които заслужават сумата. Ако примерно тази твоя оферта беше до Ам. Посолство (където знаеш, че търся) и ми беше свалил с трикове цената от 550к на 450к, можеше и 50к хонорар да ти дам - нищо против. За едно ходене до агенцията по вписванията (дето сам мога да си свърша работа за 1 лев) и за едно идване до Вадите с рейс 64 да ти дам 5% - никакъв шанс приятелю.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

              Е кЪ бре,,,
              Стига да го платиш...
              Я дай булстата да видим колко си платил.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                Кръстова е, нЕма с'ми да ти пиша изобщо, мое си мечтаеш само за тоя лукс, в който не е живяно изобщо.

                Упсс, да ти кажа хонорара, срещу който бих работил за услуга по покупка от твоя страна - 5%...
                Това без ДДС-то ...
                Хахахаха, лукс викаш, без канализация и да газя кал до колене като излезя на улицата (то там няма и улици де). И сградата като духне ветеро да падне, щото кой знае кой мафиот я е строил и с какви материали...

                Хонорарът нямам проблем и 10% да е, стига да свършиш работа за толкова. Аз плащам с удоволствие на хора, които заслужават сумата. Ако примерно тази твоя оферта беше до Ам. Посолство (където знаеш, че търся) и ми беше свалил с трикове цената от 550к на 450к, можеше и 50к хонорар да ти дам - нищо против. За едно ходене до агенцията по вписванията (дето сам мога да си свърша работа за 1 лев) и за едно идване до Вадите с рейс 64 да ти дам 5% - никакъв шанс приятелю.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                  Ама ти и ддс ли внасяш.Ай стига хуморески.
                  Е кЪ бре,,,
                  Стига да го платиш...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                    Кръстова е, нЕма с'ми да ти пиша изобщо, мое си мечтаеш само за тоя лукс, в който не е живяно изобщо.

                    Упсс, да ти кажа хонорара, срещу който бих работил за услуга по покупка от твоя страна - 5%...
                    Това без ДДС-то ...
                    Ама ти и ддс ли внасяш.Ай стига хуморески.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                      Пиши на ЛС подробности за локацията. 2021 ме притеснява - не съм фен на най-новото строителство, все пак искам сградата да издържи поне 20-30 години, а при тези сгради няма гаранция.
                      Ако не е непосредствено (максимум 500 метра) до парк (Южния, Борисовата) или ако се намира в Манастири, Ливади, Папури, Хладилници, Вади, Витоши и подобни недоразумения - няма смисъл да пишеш, не се интересувам (мерси за офертата все пак)...
                      Кръстова е, нЕма с'ми да ти пиша изобщо, мое си мечтаеш само за тоя лукс, в който не е живяно изобщо.

                      Упсс, да ти кажа хонорара, срещу който бих работил за услуга по покупка от твоя страна - 5%...
                      Това без ДДС-то ...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        драсни и на мене
                        И на мен моля!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                          Ще, ще , ще тука някои 7 години щекат, други си инвестираме. Ето, ярък пример Кавръчето ЦЕЛИ 5 години чака спада , а през това време от младеж, стана на чичак

                          https://www.economic.bg/bg/a/view/ka...ladezhi-106157
                          "Изгодно"ли е ГПР-то?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                            Ще ти драсна на л.с., че тук Ептен ше скъсат синджира...
                            драсни и на мене
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                              РЕАЛНИ. Тераса с маунтин вЮ...
                              2021
                              Пиши на ЛС подробности за локацията. 2021 ме притеснява - не съм фен на най-новото строителство, все пак искам сградата да издържи поне 20-30 години, а при тези сгради няма гаранция.
                              Ако не е непосредствено (максимум 500 метра) до парк (Южния, Борисовата) или ако се намира в Манастири, Ливади, Папури, Хладилници, Вади, Витоши и подобни недоразумения - няма смисъл да пишеш, не се интересувам (мерси за офертата все пак)...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                                Ти сигурен ли си че знаеш какво е опция?
                                Само ти знаеш от целия форум

                                Коментар

                                Working...
                                X