IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

    Бате , моята къща е към 200 м2 и се брои за под средната. Като пристигнахме в началото живяхме под наем в 100м2 Къде да търся да питам за 70 м2 ? То гаража сигурно е 50 м2 и не се брои като смятат къщата. Разрешителното за строеж е към 100к , така съм чувал. Не знам как е свързано с площта , но едва ли за 70м2 е 3 пъти по-малко от за 210 м2. Отделно , че кой иска да живее в 70 м2 ?
    Ти, явно не успяваш добре да четеш. Пиша за 70м2 мазе, не за къща.
    Бате шефе и моята е 200м2 къща, твоята е паянтова и дървена, моята масивна и тухлена.
    Last edited by Bailor; 16.01.2024, 21:56.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

      Много разсъждаваш, но продължава да те тресе неистов страх да попиташ местните, откъде идва новата дума, която си научил в САЩ wetback!!!! Страхливец мой! Знам, че където и да я споменеш, ще те върнат в Каспичан, затова така си траеш, иначе си ербаб...
      Ти не си добре бе пич. Вчера разправяше , че можеш да ходиш по лекари .... зашо не го правиш ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

        Питай колко струва постройка на мазе в САЩ? С бетонни основи, обаче и бетонни стени? По малко от 200 000$ няма да ти се получи. Пишем за 70м2. Ако щеш и след 50г. в странство, като гастар, да научиш термин, като wetback слято или по-отделно и пак те е страх да попиташ коренните жители, откъде идва произхода на това словосъчетание, още ли те е страх да го разбереш Бе, нали си ербаб....хахахаха
        Бате , моята къща е към 200 м2 и се брои за под средната. Като пристигнахме в началото живяхме под наем в 100м2 Къде да търся да питам за 70 м2 ? То гаража сигурно е 50 м2 и не се брои като смятат къщата. Разрешителното за строеж е към 100к , така съм чувал. Не знам как е свързано с площта , но едва ли за 70м2 е 3 пъти по-малко от за 210 м2. Отделно , че кой иска да живее в 70 м2 ?
        Last edited by segato; 16.01.2024, 21:43.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

          Едно време България е изнасяла агнешко за Близкия изток, сега изнасят румънците шото нямаме капацитет. Овце и агнета в България има само дето са скъпи и по Великден внасяте от Македония. Това не знам как се отнася за овчия салам за който Джони говори. Агнешкото е скъпо месо, сезонно е , освен това аз лично не съм чувал за агнешки салам. Ако се опитваш да го удряш на патриотизъм за цени .... поствал съм снимки тук за цените на агнешкото по Великден и бяха по-ниски от тези в БГ. И то от Whole foods , където месото е читаво. Зехтин и тук се внася от Средиземноморието, но има различно качество зехтин и този, който ти цитира не изглежда да е топ . В този онлайн магазин видях и доста марки които са микс, което означава просто че продават евтин зехтин примерно от Тунис под италянски бранд. И тук има такива но са маркирани за пържене, рядко са за директна употреба. Киселинността на този , ако беше под 0.8% щеше да е Extra Virgin. Ако е 0.8% е Virgin и пак е за директна употреба, но е на по-ниска цена.
          Много разсъждаваш, но продължава да те тресе неистов страх да попиташ местните, откъде идва новата дума, която си научил в САЩ wetback!!!! Страхливец мой! Знам, че където и да я споменеш, ще те върнат в Каспичан, затова така си траеш, иначе си ербаб...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            Ей тука вече яко послъгваш. Форумните брокерази вадят сметки как касиерката в Лидл с 1600 лв заплата си купува двустайка за 45к и и остават да живее, а ти ми говориш за ИТ с 10к доход, който живее в двустайка за 90 к лв.
            Ами, тук яко послъгват и разни самозвани понижители, които съобщават, че след, като основната учителска заплата е 1843лв. учителя получава такава, вместо минимум 2,5 чисто с хонорари и то, като начален, не прогимназиален или в горен курс.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

              Овце в България НЯМА, само в САЩ има. То и екстра върджин зехтин няма в Средиземноморието, само хамериканците знаят как се прави. Айде сега за домашно провери какво е съотношението овце / хора в България и какво в кравария.
              Едно време България е изнасяла агнешко за Близкия изток, сега изнасят румънците шото нямаме капацитет. Овце и агнета в България има само дето са скъпи и по Великден внасяте от Македония. Това не знам как се отнася за овчия салам за който Джони говори. Агнешкото е скъпо месо, сезонно е , освен това аз лично не съм чувал за агнешки салам. Ако се опитваш да го удряш на патриотизъм за цени .... поствал съм снимки тук за цените на агнешкото по Великден и бяха по-ниски от тези в БГ. И то от Whole foods , където месото е читаво.

              Зехтин и тук се внася от Средиземноморието, но има различно качество зехтин и този, който ти цитира не изглежда да е топ . В този онлайн магазин видях и доста марки които са микс, което означава просто че продават евтин зехтин примерно от Тунис под италянски бранд. И тук има такива но са маркирани за пържене, рядко са за директна употреба. Киселинността на този , ако беше под 0.8% щеше да е Extra Virgin. Ако е 0.8% е Virgin и пак е за директна употреба, но е на по-ниска цена.
              Last edited by segato; 16.01.2024, 21:28.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

                Тц, ако четеше с разбиране вчера писах къде ми се намират имотите. Да...в много краен квартал, но с бизнес парк. И нямам наемател със заплата под 10000 лв. Имам двойки и двамата взимаши подобни заплати. Преди да подпиша договор се информирам какви са има доходите. Не бих пусал голтак, който си извади една пачка от 100 лв.

                Апартите са си с цени 45000-47000Е. Имам наемател от 13 год. Програмистче. Навремето заплатата му по трудов договор бе 8888лв. Това преди 13 -14 год.От тогава не съм проверявал каква му е заплатата. Изплатил е апарта на 90% и отгоре %

                Данък и такса смет около 180 лв годишно. Всички други разходи са си за наемателят.

                2-3% такса могат да плащат в други държави, но не и в БГ
                Ей тука вече яко послъгваш. Форумните брокерази вадят сметки как касиерката в Лидл с 1600 лв заплата си купува двустайка за 45к и и остават да живее, а ти ми говориш за ИТ с 10к доход, който живее в двустайка за 90 к лв.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                  Ми какво си мислите че струва пари в имота бе , мазето ли ?
                  Питай колко струва постройка на мазе в САЩ? С бетонни основи, обаче и бетонни стени? По малко от 200 000$ няма да ти се получи. Пишем за 70м2. Ако щеш и след 50г. в странство, като гастар, да научиш термин, като wetback слято или по-отделно и пак те е страх да попиташ коренните жители, откъде идва произхода на това словосъчетание, още ли те е страх да го разбереш Бе, нали си ербаб....хахахаха
                  Last edited by Bailor; 16.01.2024, 21:07.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

                    И моите са в комплекси. Но комплекси без такса поддръжка от фирма. Например комплекс от 700 апартамента в едно каре 11000м2 между 4 улици. Всеки вход си е избрал различен профи домоуправител.

                    От 2008 досега няма съсед, който е успял да се измъкне и да не плати. Домоуправителя осъди няколко съседи за смешни натрупали се дължими суми от порядъка 2000-3000 лв и като ЧСИ то почука на портите много бързо платиха целият масраф. Никой не е продал, пък и няма глупави да купят имот с тежест.
                    Къде пише, че има тежест?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

                      Тц, ако четеше с разбиране вчера писах къде ми се намират имотите. Да...в много краен квартал, но с бизнес парк. И нямам наемател със заплата под 10000 лв. Имам двойки и двамата взимаши подобни заплати. Преди да подпиша договор се информирам какви са има доходите. Не бих пусал голтак, който си извади една пачка от 100 лв.

                      Апартите са си с цени 45000-47000Е. Имам наемател от 13 год. Програмистче. Навремето заплатата му по трудов договор бе 8888лв. Това преди 13 -14 год.От тогава не съм проверявал каква му е заплатата. Изплатил е апарта на 90% и отгоре %

                      Данък и такса смет около 180 лв годишно. Всички други разходи са си за наемателят.

                      2-3% такса могат да плащат в други държави, но не и в БГ
                      Пали им свещ на тия наематели да са живи и здрави. Доколкото разбирам годишния им доход е бил над 53к евро преди 10 години , ма са живеели под наем в апартамент за 45к евро 13 години ... че и няколко наемателя.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                        Овце в България НЯМА, само в САЩ има. То и екстра върджин зехтин няма в Средиземноморието, само хамериканците знаят как се прави. Айде сега за домашно провери какво е съотношението овце / хора в България и какво в кравария.
                        Хахаха, да, дори и в Иран няма овце според деменционния Байдън.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от AMG2023 Разгледай мнение

                          Еми не е учил като теб да знае 4 езика.
                          Ако имаше акъл в главата ще се да си направи водна риза
                          За 4 езика си прав, но водна риза? Това къде го прочете? В нито един от многобройните ми имоти, не съм имал водна риза!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                            Какви стари и болни овце бе, отде ? Аз се съмнявам че в БГ има и телешки салами вече, камо ли агнешки ? То имало ли е агнешки някога ? Агнешкото е много сезонно месо
                            Овце в България НЯМА, само в САЩ има. То и екстра върджин зехтин няма в Средиземноморието, само хамериканците знаят как се прави. Айде сега за домашно провери какво е съотношението овце / хора в България и какво в кравария.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

                              И моите са в комплекси. Но комплекси без такса поддръжка от фирма. Например комплекс от 700 апартамента в едно каре 11000м2 между 4 улици. Всеки вход си е избрал различен профи домоуправител.

                              От 2008 досега няма съсед, който е успял да се измъкне и да не плати. Домоуправителя осъди няколко съседи за смешни натрупали се дължими суми от порядъка 2000-3000 лв и като ЧСИ то почука на портите много бързо платиха целият масраф. Никой не е продал, пък и няма глупави да купят имот с тежест.
                              Kъде видя тежест?То бива неграмотност ама чак пък толкоз.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

                                Тц, ако четеше с разбиране вчера писах къде ми се намират имотите. Да...в много краен квартал, но с бизнес парк. И нямам наемател със заплата под 10000 лв. Имам двойки и двамата взимаши подобни заплати. Преди да подпиша договор се информирам какви са има доходите. Не бих пусал голтак, който си извади една пачка от 100 лв.

                                Апартите са си с цени 45000-47000Е. Имам наемател от 13 год. Програмистче. Навремето заплатата му по трудов договор бе 8888лв. Това преди 13 -14 год.От тогава не съм проверявал каква му е заплатата. Изплатил е апарта на 90% и отгоре %

                                Данък и такса смет около 180 лв годишно. Всички други разходи са си за наемателят.

                                2-3% такса могат да плащат в други държави, но не и в БГ
                                Лъжливи брокери такива фантазьори сте че няма накъде.Ето затова никой не ви харесва дори и вие си вярвате вече на лъжите.
                                Какви са критериите да бъдеш брокер? Лъжеш,Лъжеш и да лъжеш??

                                Коментар

                                Working...
                                X