IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Някъде 9

    30% направих от D.R .Horton.
    Останалите ми Макдоналдс,Амазон Гугъл и Майкрософт ,също са над 15%,Майкрософт 30%
    Само с LVMH греда щото взех на 760 евра
    Е много скромно бре.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

      За Епъл ниско няма да има.Съвета ми е да го държиш.Колко бройки си взел?
      Някъде 9

      30% направих от D.R .Horton.
      Останалите ми Макдоналдс,Амазон Гугъл и Майкрософт ,също са над 15%,Майкрософт 30%
      Само с LVMH греда щото взех на 760 евра

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Оксито е малко ,1200 долара,Епъла средно е на 184 долара което е много и мисля да го разкарам над 200 и после да влезна по ниско нл ще видим как ще стане спрямо движенията
        За Епъл ниско няма да има.Съвета ми е да го държиш.Колко бройки си взел?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение
          Понеже нямам нищо свободно за отдаване
          Казваш го все едно имаш 100 имота А всъщност е само един и е на банката.И 32 обаждания за 5 дена нищо не са,очевидно си извън пазара от дълго време.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

            Успех ти желая.Според мен може много да спечелиш,но и да загубиш е серозен шанса.Колко процента от портфейла ти е OXY.Предполгам не си сложил всички яйца в една кошница.А Епъл на колко ги взе?
            Оксито е малко ,1200 долара,Епъла средно е на 184 долара което е много и мисля да го разкарам над 200 и после да влезна по ниско нл ще видим как ще стане спрямо движенията

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

              Ники, 60к евра 2019 сега колко са номинално?
              Номинално са си пак 60К, а реално по- малко.
              Last edited by nradev1111; 20.01.2024, 17:44.

              Коментар


              • току що хампарцумян каза една ИСТИНА.
                При КРИЗА жилищния пазар пада ПЪРВИ и се възстановява ПОСЛЕДЕН щото тухли не се ядат
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Петрола ще държи достатъчно добри цени за скок на акциите поне над 15%,или 20%,акциите на Бъфет са привилегировани с право на 5% дивидент и цена 56 долара след последните му придобивания .Има официални данни може да ги видиш ако искаш.Моята покупка е на добра цена с цел перспектива. Достатъчно добра за да не търпя загуби
                  Успех ти желая.Според мен може много да спечелиш,но и да загубиш е серозен шанса.Колко процента от портфейла ти е OXY.Предполгам не си сложил всички яйца в една кошница.А Епъл на колко ги взе?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                    Радев имаш за домашно да решиш проста задача...

                    Какво ще стане с цените на петрола търсенето и цените на акциите на Окси когато свърши войната ?
                    Коя война?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                      Радев имаш за домашно да решиш проста задача...

                      Какво ще стане с цените на петрола търсенето и цените на акциите на Окси когато свърши войната ?
                      Ники, 60к евра 2019 сега колко са номинално?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        Ади ве? Сериозно ли 32 обаждания за 5 дена, и то за наем, дет я вземат 700 кинта я не? Тва трябва да се криминализира като вид телефонен тероризъм. Баси гладниците баси чудото.
                        Когато пусна обява се е случвало по над 100 обажданя за два дни.
                        Сега знам какво е станало. Явили са се няколко наемателя, които търсят точно в този район и брокерезите са се разровили в базата данни, а пуснеш ли веднъш обава вече си влязал в тази база данни..
                        Та тези хора са посетили няколко агенции и сега става става прееби другарче.
                        Дори брокери от една и съща агенция се надпреварват да звънят и да организират огледи.
                        Огладнели са брокерезите и наистина си трябва отделен тел. номер за да няма тормз.

                        Коментар


                        • Радев имаш за домашно да решиш проста задача...

                          Какво ще стане с цените на петрола търсенето и цените на акциите на Окси когато свърши войната ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение
                            Много са изгладнели брокерите.
                            Имам един номер с предпатена карта на Виваком. Зареждам го за 5 лева и го ползвам цяла година за да си пускам обяви, когато отдавам под наем.

                            Понеже нямам нищо свободно за отдаване дори не знам, кога е изтекъл едногодишният период в който мога да приемам входящи повиквания ( предполагам е било края на 2023 год)
                            На 15.01.2024 заредих сметката си с 5 лв, защото телефона ми трябваше за няколко разговора и съответно вече бях "видим" за брокерезите.

                            Познайте колко обажданя получих от тогава до буквално преди 5 мин?
                            32!!!
                            словом тридесет и две обаждания от брокери за период от под 5 дни!!!
                            Като чуя: здравейте, обаждаме се във връзка с двустайният в Младос 4, който отдавате под наем ....
                            ... и направо ги отрязвам с: нямам нищо свободно!

                            Колко трябва да си гладен за да звъниш на обяви изтекли преди година ( години) в почивен ден в 13.45ч!!!
                            При положение, че в обявите тогава е било написано, че имота се отдава от собственик и е предназначено за директни наематели. Брокери да не разчитат на комисион.

                            32 обаждания, преброих ги:-)
                            Ади ве? Сериозно ли 32 обаждания за 5 дена, и то за наем, дет я вземат 700 кинта я не? Тва трябва да се криминализира като вид телефонен тероризъм. Баси гладниците баси чудото.

                            Коментар


                            • Много са изгладнели брокерите.
                              Имам един номер с предпатена карта на Виваком. Зареждам го за 5 лева и го ползвам цяла година за да си пускам обяви, когато отдавам под наем.

                              Понеже нямам нищо свободно за отдаване дори не знам, кога е изтекъл едногодишният период в който мога да приемам входящи повиквания ( предполагам е било края на 2023 год)
                              На 15.01.2024 заредих сметката си с 5 лв, защото телефона ми трябваше за няколко разговора и съответно вече бях "видим" за брокерезите.

                              Познайте колко обажданя получих от тогава до буквално преди 5 мин?
                              32!!!
                              словом тридесет и две обаждания от брокери за период от под 5 дни!!!
                              Като чуя: здравейте, обаждаме се във връзка с двустайният в Младос 4, който отдавате под наем ....
                              ... и направо ги отрязвам с: нямам нищо свободно!

                              Колко трябва да си гладен за да звъниш на обяви изтекли преди година ( години) в почивен ден в 13.45ч!!!
                              При положение, че в обявите тогава е било написано, че имота се отдава от собственик и е предназначено за директни наематели. Брокери да не разчитат на комисион.

                              32 обаждания, преброих ги:-)
                              Last edited by БОНВИВАН1; 20.01.2024, 14:05.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                                Петрола я скочи ,я не скочи.


                                Бъфет има обикновени акции.Сигурен ли си че знаеш какво е привилегирована акция?
                                Петрола ще държи достатъчно добри цени за скок на акциите поне над 15%,или 20%,акциите на Бъфет са привилегировани с право на 5% дивидент и цена 56 долара след последните му придобивания .Има официални данни може да ги видиш ако искаш.Моята покупка е на добра цена с цел перспектива. Достатъчно добра за да не търпя загуби

                                Коментар

                                Working...
                                X