IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

    Говориш ми тук като някоя лелка от HR-агенция, търсеща глупаци да работят за без пари в БГ.
    Я ми припомни какви са възможностите и перспективите в БГ, какво точно е прекарасна реализация според теб и защо ДЕ става по-зле?
    Говори с цифри и факти.

    Да уточним, че и аз имах подобно мнение преди 5 години, бях обаче шокиран от истината в БГ, щом се прибрах. Да не говорим, че от 2017 досега държавата затъна още повече.
    Особено от 2021 към днешен ден с новите мошеници начело с това помпане на инфлация !
    Last edited by pa4anga; 30.03.2022, 14:35.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
      Джонка, ти нали си най-умния от топ 30, остави ни нас глупаците, писал съм ти даже повече отколкото заслужаваш, aufwiedersehen mein Freund.
      Естествено, никакви аргументи, с които да се обосновеш. Пепа селската клюкарка.

      Коментар


      • Джонка, ти нали си най-умния от топ 30, остави ни нас глупаците, писал съм ти даже повече отколкото заслужаваш, aufwiedersehen mein Freund.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
          Кретен, не малко пъти съм писал за възможностите в бг и перспективите и респективно липсата на такива в де. Дпопълнително няколко пъти съм посочвал, че тази страна става все по-зле и по-зле. Който има акъл си обра крушите отдавна оттам и в момента се е реализирал прекрасно в бг. Но ти си кеси там и си плюй. Имаше еднин филм сърдити старчета,ама той беше забавен. Докато при теб неудовлетворението от живота е колкосално и си жалък в опитите си в този форум да докажеш на себе си, колко си успешен. Както казах, джонката след 10тилека...
          Говориш ми тук като някоя лелка от HR-агенция, търсеща глупаци да работят за без пари в БГ.
          Я ми припомни какви са възможностите и перспективите в БГ, какво точно е прекарасна реализация според теб и защо ДЕ става по-зле?
          Говори с цифри и факти.

          Да уточним, че и аз имах подобно мнение преди 5 години, бях обаче шокиран от истината в БГ, щом се прибрах. Да не говорим, че от 2017 досега държавата затъна още повече.

          Коментар


          • Захлаждане било имало при НИ.
            Признаци на охлаждане на имотния пазар в България вече се наблюдават предвид геополитическата обстановка и несигурността около войната в Украйна

            Коментар


            • Кретен, не малко пъти съм писал за възможностите в бг и перспективите и респективно липсата на такива в де. Дпопълнително няколко пъти съм посочвал, че тази страна става все по-зле и по-зле. Който има акъл си обра крушите отдавна оттам и в момента се е реализирал прекрасно в бг. Но ти си кеси там и си плюй. Имаше еднин филм сърдити старчета,ама той беше забавен. Докато при теб неудовлетворението от живота е колкосално и си жалък в опитите си в този форум да докажеш на себе си, колко си успешен. Както казах, джонката след 10тилека...

              Коментар


              • И САЩ официално са влезли в инфлационната спирала миналия месец.



                Нас Киро-инфлацията ни завъртя още миналата година в инфлационна спирала със вдигането на държавните заплати. Тука в България няма официална дистрибуция на вдигането на заплатите и инфлацията разбити по доход, но тя инфлацията се влияе най-много от малките заплати така че е ясно че сме във спирала. Няма излизане от това без много тежка рецесия. Пък като имаме циничен популист за премиер вероятно и рецесията ще е инфлационна щото нали Кирето "ще помага" в рецесия със стимули и пари на заем.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                  Пазарът на недвижими имоти по Черноморието, който доста се активизира по време на ковид-пандемията, е пред неочаквано изпитание. Санкциите срещу Русия са направили продажбите на ваканционни жилища на руски граждани почти невъзможни.
                  Глупости на търкалета, рушняците имат сметки в БГ (още като са купували даже). Оттам как ще си изнасят парите си е техен проблем, могат до 10 хил евро на човек и в джобове да носят, в Рашастан ще вземат 30% горница в рубли дори на черния пазар - каот минимум (слуховете са че стига до 300%).

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    Джони усетили как са те превърнали в робче?
                    Тегли им една майна, кротни се някъде на голяяяям завет на 5к, работи 1 ден в месеца и си гледай живота, ака построй ЛИЧНИЯ КОМУНИЗЪМ. Повече пари НИКОГА няма да ти потрябват, нито ще те направят щастлив
                    Ако си сам като скот в неизмазаната плетенярка, моооже
                    Нека има амбиции момчето, успехът действа като наркотик - той е на тая вълна в момента. Ние с теб сме към пенсия, макар и на различно дередже.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                      Дори и да дойдат тук (през Турция или Сърбия) как ще изнесат парите от продажбата? Ако е 5-10к евро - ок, но средната цена на тези имоти е около 50-60к евро.
                      Била е 50к , сега е 10к. Война, кво да правиш Ако искаш.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                        Довиждане джонка, изглежда на никого няма да липсваш тук, след 10 г. и ще си тоталното копие на кретена от Германия и пак ще си направил грешния избор и пак някой друг ще ти е виновен. Ама докато сам не си избистриш приоритетите в главата и докато живееш в арогантния си свят няма да прокопсаш....Айде със здраве големец...
                        Каза Пипи от най-изостаналата страна в Европа, дори Албания вече ви разминава като малка селска гара

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          И какво излиза ? И да искат не могат да ги продадат ? Тези с поддръжка трупат такси, които не могат да платят ако не са у нас и плащат кеш за тях....
                          Странна ситуация.
                          Някъде четох и че имотите с руски собственици са почти половин милион.... Това е почти колкото София.....Каша....
                          Принципно съм ок за чужди инвестиции в имоти и не съм русофоб обаче подобна бройка имоти притежавани от руснаци при това концентрирано 90% по Черноморието не ме кефи. Да не вземе някой да дойде да ги ''защитава''....Нужно е да се направят данъчни промени , които да охладят малко този ентусиазъм и да намалят тази бройка.
                          Направо добре че се случи вируса и войната, за да има някакъв отлив , че иначе щяха да изкупят всичко по морето....
                          А,добър ден ,ха ха "Да не вземе някой да дойде да ги ''защитава'"

                          Ще се сетиш за някои неща ,ама късно в Дания има закон,и да имаш парите купуваш след одобрение от общината ,по този начин се регулира собствеността ,да не бъде концентрирана в чужди граждани ,дори нерядко ти се отказва да купиш и така е редно ,в една държава не бива да се продават жилища на чужденци ,преди всичко трябва собствеността да бъде на българите -украинците не носят нищо добро на България .
                          Колкото по бързо се разкарат по добре

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                            Дори и да дойдат тук (през Турция или Сърбия) как ще изнесат парите от продажбата? Ако е 5-10к евро - ок, но средната цена на тези имоти е около 50-60к евро.
                            И какво излиза ? И да искат не могат да ги продадат ? Тези с поддръжка трупат такси, които не могат да платят ако не са у нас и плащат кеш за тях....
                            Странна ситуация.
                            Някъде четох и че имотите с руски собственици са почти половин милион.... Това е почти колкото София.....Каша....
                            Принципно съм ок за чужди инвестиции в имоти и не съм русофоб обаче подобна бройка имоти притежавани от руснаци при това концентрирано 90% по Черноморието не ме кефи. Да не вземе някой да дойде да ги ''защитава''....Нужно е да се направят данъчни промени , които да охладят малко този ентусиазъм и да намалят тази бройка.
                            Направо добре че се случи вируса и войната, за да има някакъв отлив , че иначе щяха да изкупят всичко по морето....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                              Пазарът на недвижими имоти по Черноморието, който доста се активизира по време на ковид-пандемията, е пред неочаквано изпитание. Санкциите срещу Русия са направили продажбите на ваканционни жилища на руски граждани почти невъзможни.
                              Дори и да дойдат тук (през Турция или Сърбия) как ще изнесат парите от продажбата? Ако е 5-10к евро - ок, но средната цена на тези имоти е около 50-60к евро.

                              Коментар


                              • Търсенето на къщи в села у нас надхвърля предлагането повече от 10 пъти. Кои са предпочитаните райони? - Money.bg

                                Статията е подвеждаща.

                                Имаме 2 села. За последните 15 г. в едното няма продажби изобщо, а другото е малко по-голямо, но и там има единични продажби. Обявите висят по 5г и се продадоха само моите имоти и още един. И там няма търсене.

                                И то е обяснимо, никой не иска да живее в обезлюдени места, дори да е хубава природата.

                                Коментар

                                Working...
                                X