IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

    Заплатката е пропял друга песен, различна от 30 купувачи в София. Явно толкова се е фрустрирал, че сега секи втори на улицата му се привижда, че купува имот, не, че е далеч от истината де....
    Много надцених гражданската реакцията на инфлацията в Европа и в България особено. 15% инфлация и на никой не му пука. В Германия потъпкаха конституция и закони, централата на ЕЦБ-то даже и ограда няма. Никой не протестира. Вместо това протестира се за още и още повече инфлация. И ще я получим без съмнение. Аз си мислех че още на 10% инфлация мача е свирен и ще изринат върхушката.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      Брей, къде влагат тез кинти тези личности, бре? И аз се чудя.
      Заплатката е пропял друга песен, различна от 30 купувачи в София. Явно толкова се е фрустрирал, че сега секи втори на улицата му се привижда, че купува имот, не, че е далеч от истината де....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

        Само 500К евро? Че тая цифра е 100% сигурна. Въпроса е че еврото или няма да съществува или ще е някакво дигитално извращение което няма да струва нищо. За 2030-та вече са планирани и приети какви ли не планове за еврото - дигитално евро ще имаме още 2025-та. После имаме нова регулация KYT, на всяка транзация ще се пише обяснение 2027-ма. От там нататък имаме обединен кредитен рейтинг цяла Европа със дигитална оценка по история на браузъра и профила в социалните мрежи, това още не е окончателно но и то идва към 2027. Изобщо тия евраци няма да ги бъде. Нито един ръководител в ЕЦБ не държи над 100К евро само да знаете - те са длъжни да декларират, всичко го вкарват в имоти и Лагард и оная рунтавата и лейн, всички не държат никакво евро от огромните си заплати. И акции не държат повечето. 100% имоти се оказа тая година.
        Брей, къде влагат тез кинти тези личности, бре? И аз се чудя.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

          Само 500К евро? Че тая цифра е 100% сигурна. Въпроса е че еврото или няма да съществува или ще е някакво дигитално извращение което няма да струва нищо. За 2030-та вече са планирани и приети какви ли не планове за еврото - дигитално евро ще имаме още 2025-та. После имаме нова регулация KYT, на всяка транзация ще се пише обяснение 2027-ма. От там нататък имаме обединен кредитен рейтинг цяла Европа със дигитална оценка по история на браузъра и профила в социалните мрежи, това още не е окончателно но и то идва към 2027. Изобщо тия евраци няма да ги бъде. Нито един ръководител в ЕЦБ не държи над 100К евро само да знаете - те са длъжни да декларират, всичко го вкарват в имоти и Лагард и оная рунтавата и лейн, всички не държат никакво евро от огромните си заплати. И акции не държат повечето. 100% имоти се оказа тая година.
          Абе, ти много си се притеснил бе приятелче. Признах те, че си станал повишител, ама да рутиш изковани от банките на ЕС зависимости, нали се сещаш, че в персонален план не ти върши работа, освен, ако не си купиш имот и спреш да наливаш в хазяите потънали пари.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
            Е, да. Преди десет години са паднали, ама само временно.

            Покажи ми столица някъде по света, където имотите сега са по-евтини спрямо 10 години назад.

            Ако се разминем с 3-та световна война, лично аз няма да се изненадам, ако през 2030-та 3-4 стайните в София започват от 500 000 евро, а двустайните започват от 450 000 евро.
            Само 500К евро? Че тая цифра е 100% сигурна. Въпроса е че еврото или няма да съществува или ще е някакво дигитално извращение което няма да струва нищо. За 2030-та вече са планирани и приети какви ли не планове за еврото - дигитално евро ще имаме още 2025-та. После имаме нова регулация KYT, на всяка транзация ще се пише обяснение 2027-ма. От там нататък имаме обединен кредитен рейтинг цяла Европа със дигитална оценка по история на браузъра и профила в социалните мрежи, това още не е окончателно но и то идва към 2027. Изобщо тия евраци няма да ги бъде. Нито един ръководител в ЕЦБ не държи над 100К евро само да знаете - те са длъжни да декларират, всичко го вкарват в имоти и Лагард и оная рунтавата и лейн, всички не държат никакво евро от огромните си заплати. И акции не държат повечето. 100% имоти се оказа тая година.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
              Кавръков(а и другите понижители, които му пригласят) съвсем се зомбирал от фикс-идеята му за срив на имотите, която при нормални условия никога няма да се осъществи.
              Затова той няма ясен поглед върху пазара на имоти и не трябва много да да му обръщаме внимание на постовете.


              Кавръков, може ли да ми посочиш поне една столица, в която цените на имотите някога са спаднали?
              Кавръков не е истински понижител вече. Сам не вярва, че ще има спад в цените и затова пише горещи молби до ръководството на ЕЦБ за вдигане на лихвите с цел охлаждане на пазара.
              Last edited by X_Y; 05.06.2022, 10:17.

              Коментар


              • Е, да. Преди десет години са паднали, ама само временно.

                Покажи ми столица някъде по света, където имотите сега са по-евтини спрямо 10 години назад.

                Ако се разминем с 3-та световна война, лично аз няма да се изненадам, ако през 2030-та 3-4 стайните в София започват от 500 000 евро, а двустайните започват от 450 000 евро.
                Last edited by Frosty; 04.06.2022, 22:17.
                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                  Кавръков(а и другите понижители, които му пригласят) съвсем се зомбирал от фикс-идеята му за срив на имотите, която при нормални условия никога няма да се осъществи.
                  Затова той няма ясен поглед върху пазара на имоти и не трябва много да да му обръщаме внимание на постовете.


                  Кавръков, може ли да ми посочиш поне една столица, в която цените на имотите някога са спаднали?
                  Да ,глобално преди 10 години цените са паднали навсякъде,в София с над 40%.

                  Коментар


                  • Кавръков(а и другите понижители, които му пригласят) съвсем се зомбирал от фикс-идеята му за срив на имотите, която при нормални условия никога няма да се осъществи.
                    Затова той няма ясен поглед върху пазара на имоти и не трябва много да да му обръщаме внимание на постовете.


                    Кавръков, може ли да ми посочиш поне една столица, в която цените на имотите някога са спаднали?
                    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pringles Разгледай мнение

                      Много спартанско изглежда. Хижа Камен дел е моделът по който трябва да се водят. Въпреки, че не възприемам концепцията за шкембе-скара-бира в планината, без съмнение на Камен дел им се получава.
                      Камен Дел е по развито,тука нямаше шкембе,но тези са отскоро ,малко по човешко е като атмосфера,няма го това бизнес отношение ,даже и бащата на момчето беше зад печката да дава боб на хората,хареса ми.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        https://bntnews.bg/bg/a/programist-v...ish-na-vitosha

                        Ей тука бях.
                        Хижа Кикиш се казва..оправили са в семейство програмисти,до нея има вирче със студени бирички,цените са народни,супи по 2,3 лева,даже хляба е безплатен ,като комплимент,отделно едно малко куче дървено са оправили до самата хижа...пътя до хижата е равен и е страхотно за разходки..
                        Много спартанско изглежда. Хижа Камен дел е моделът по който трябва да се водят. Въпреки, че не възприемам концепцията за шкембе-скара-бира в планината, без съмнение на Камен дел им се получава.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
                          Сега ми е ясно, че нищо не си купил, нищо не си реставрирал и нищо не си отдал под наем през живота си и никак не са ти ясни тия неща, за да даваш акъли на останалите. Приеми, че си изтървал момента да купиш от глупост, алчност, или от двете, и се кротни най сетне. Това, че нямаш жилище, и най вероятно няма и да имаш, не е краят на света.
                          Имай уважение към треньора и не се въздигай щото все пак се предполага че след банските фойерверки трябва да си по смирен,ама май не си..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение

                            Хижа "Септември". И още две са взети от младежи - "Балканити" (бивша база на БАН) и "Червената шапчица".

                            Готиното е, че има wi-fi, бургери на дъска с нож, забит по средата, крафт бирички. Минус - малко са го обърнали на хипстърийка.

                            Вярно, че ниската част на Витоша е просто един по-висок Южен парк, ама хора с цигарки и сандалки да пият Аперол пред хижа ... това е мааааалко нанагорно.
                            https://bntnews.bg/bg/a/programist-v...ish-na-vitosha

                            Ей тука бях.
                            Хижа Кикиш се казва..оправили са в семейство програмисти,до нея има вирче със студени бирички,цените са народни,супи по 2,3 лева,даже хляба е безплатен ,като комплимент,отделно едно малко куче дървено са оправили до самата хижа...пътя до хижата е равен и е страхотно за разходки..

                            Коментар


                            • Сега ми е ясно, че нищо не си купил, нищо не си реставрирал и нищо не си отдал под наем през живота си и никак не са ти ясни тия неща, за да даваш акъли на останалите. Приеми, че си изтървал момента да купиш от глупост, алчност, или от двете, и се кротни най сетне. Това, че нямаш жилище, и най вероятно няма и да имаш, не е краят на света.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                Каврък, това и мен ме притеснява. Едва ли мога да се боря с наемните нива с профове или собственик който избива себестойност на сградата си и отдава под наем, а аз съм купил и тепърва избовам и гоня доходност. Та в този ред на мисли аз набих вече десетина имота - тоест 9 за да съм точен, но в две живеем. И спирам с покупката на имоти освен ако не ми се отвори парашута да захлупя едно местенце на брега на р. Искър към Карлуковското дефиле - за 2000 лв ще го ковна и имам страхотна гледка, панорама, риболов кеф ти, кеф ти плаж. Е, требва и каравана или палатка, или временна конструкция къще некво.
                                Демографски районът предполага, че още при появата на Вашата каравана или палатка, ще бъде открадната заедно със собственика в нея и чимовете райграс ако има такива.

                                Иначе - без съмнение красиви места в района. Да не ме разберете погрешно.
                                Last edited by Pringles; 04.06.2022, 20:58.

                                Коментар

                                Working...
                                X