IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение

    От няколко века всеки пък е различно.
    В случая е различно, може да има криза ,рецесия ,но няма да се повтори 2008 г., дори може и по-зле да стане ,но не е същото !!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Цените през 2008г бяха високи спрямо заплатите и имаше имотна истерия - каквото се появи по-читаво, веднага заминава. Напр. двустаен апартамент старо строителство по 1000 евро/кв.м. с добра локация.

      Спрямо днес, те са ниски и хората купили през 2008г са на печалба - изплатили, ползвали и забравили за случката, че са купили на връх.
      +1

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

        Коренно различно е !
        От няколко века всеки пък е различно.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

          А какво ще кажеш за тези които купиха 2008г., когато всичко е било набалончено като сега. Невъзможно е да направиш печеливша сделка днес, защото балона е пред спукване!
          Цените през 2008г бяха високи спрямо заплатите и имаше имотна истерия - каквото се появи по-читаво, веднага заминава. Напр. двустаен апартамент старо строителство по 1000 евро/кв.м. с добра локация.

          Спрямо днес, те са ниски и хората купили през 2008г са на печалба - изплатили, ползвали и забравили за случката, че са купили на връх.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

            Ето това е къща в Созопол:
            https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...htc&f1=3&fe7=1

            Представям си каква съборетина си купила за 90к. Че и втора при това.За какво са ти тези боклуци, изобщо не проумявам. Раздаваш тук разни съвети, а ти действаш по същия начин като всеки Ганьо без финансови познания -да купя нещо си, щото щяло да поскъпва и щото пазело от инфлация. Пази - друг път.
            А, да не ме анализираш Наистина не съм купила подобен палат ,признавам си

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Специалист по всичко Разгледай мнение

              "Този път е различно!"
              Коренно различно е !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982

                Същата си беше ,виж мненията на хората които те репликират и се засрами какви глупости говориш
                Не говоря никакви глупости ! Тогава нямаше ниски лихви по депозити и кредити каквито има днес, дори бяха високи и нямаше инфлация !!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                  Картинката не беше същата ама изобщо !!!
                  "Този път е различно!"

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    +1

                    През 2000г. нямаше кредити за ФЛ и нямаше имотни сайтове като днес.

                    Отделно 55 000 USD бяха огромни пари по онова време.
                    Тогава тези пари бяха също толкова огромни както са днес 350000 € ! И какво стана ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                      Това не е много добро решение и съм писала защо, ама хайде отново ще ви го напиша. Купих двата апартамента в Изток, в началото на 21-ви век за по 55000 $ заедно с гараж и след това никога ама никога не са били на такава цена ,а тогава всички ми говореха подобни неща, че само луд човек може да ги купи ! Е, не познаха. Средата на м. май си купих втора къща в Созопол за 90000 € ,бях я спазарила за 95000 и в последния момент и смъкнах още 5000 € ,та ми излезе 90000 и днес съм убедена, че никога няма да успея да я купя повече на тази цена, а до сега не съм бъркала за такива неща.
                      Важно е да купуваш когато можеш и да гледаш какво купуваш ,а не на всяка цена и независимо какво. Ето, това е важно !!!
                      Ето това е къща в Созопол:
                      https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...htc&f1=3&fe7=1

                      Last edited by keep_calm; 06.06.2022, 15:44.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                        Това не е много добро решение и съм писала защо, ама хайде отново ще ви го напиша. Купих двата апартамента в Изток, в началото на 21-ви век за по 55000 $ заедно с гараж и след това никога ама никога не са били на такава цена ,а тогава всички ми говореха подобни неща, че само луд човек може да ги купи ! Е, не познаха. Средата на м. май си купих втора къща в Созопол за 90000 € ,бях я спазарила за 95000 и в последния момент и смъкнах още 5000 € ,та ми излезе 90000 и днес съм убедена, че никога няма да успея да я купя повече на тази цена, а до сега не съм бъркала за такива неща.
                        Важно е да купуваш когато можеш и да гледаш какво купуваш ,а не на всяка цена и независимо какво. Ето, това е важно !!!
                        А какво ще кажеш за тези които купиха 2008г., когато всичко е било набалончено като сега. Невъзможно е да направиш печеливша сделка днес, защото балона е пред спукване!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                          Това не е много добро решение и съм писала защо, ама хайде отново ще ви го напиша. Купих двата апартамента в Изток, в началото на 21-ви век за по 55000 $ заедно с гараж и след това никога ама никога не са били на такава цена ,а тогава всички ми говореха подобни неща, че само луд човек може да ги купи ! Е, не познаха. Средата на м. май си купих втора къща в Созопол за 90000 € ,бях я спазарила за 95000 и в последния момент и смъкнах още 5000 € ,та ми излезе 90000 и днес съм убедена, че никога няма да успея да я купя повече на тази цена, а до сега не съм бъркала за такива неща.
                          Важно е да купуваш когато можеш и да гледаш какво купуваш ,а не на всяка цена и независимо какво. Ето, това е важно !!!
                          +1

                          През 2000г. нямаше кредити за ФЛ и нямаше имотни сайтове като днес.

                          Отделно 55 000 USD бяха огромни пари по онова време.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Ето такива мнения трябва да се толерират и да се разпечатват и раздават на гражданите !
                            Останалите които пропагандират поскъпване и взимане на кредит е нужно да бъдат сложени под наблюдение защото такива мнения са на границата на закона .
                            Хора които бутат обществото в дълг за жилища на тези цени са спекуланти и трябва да се преследват
                            народа си хвърля парите през прозорците ти за преследване пишеш. акъл не можеш да дадеш насила ! насила само можеш да вземеш !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Айде стига локуми .
                              Същата картинка е била и при предишня балон -няма как да паднат цените,нямало как да падне това или онова -като свият перките сега на кредита дето наду това безумие ще видиш как всичко ще си позаземи .
                              Картинката не беше същата ама изобщо !!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                "че човек трябва да не е добре, за да купи на днешните скъпи цени."

                                Това е много важно мнение !
                                Това не е много добро решение и съм писала защо, ама хайде отново ще ви го напиша. Купих двата апартамента в Изток, в началото на 21-ви век за по 55000 $ заедно с гараж и след това никога ама никога не са били на такава цена ,а тогава всички ми говореха подобни неща, че само луд човек може да ги купи ! Е, не познаха. Средата на м. май си купих втора къща в Созопол за 90000 € ,бях я спазарила за 95000 и в последния момент и смъкнах още 5000 € ,та ми излезе 90000 и днес съм убедена, че никога няма да успея да я купя повече на тази цена, а до сега не съм бъркала за такива неща.
                                Важно е да купуваш когато можеш и да гледаш какво купуваш ,а не на всяка цена и независимо какво. Ето, това е важно !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X