IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение
    lefti, мило, имаш ли представа колко пари се раздават от банки и колко още повече свободни милиарди има в сметки и дюшеци?
    Явно не
    Защо си мислите, че след като се бедни, всички останали хора са бедни?
    Бас, че и някои от закланите тия дни в Шри Ланка са си го мислили това. Преди бедните да ги извадят от затворения комплекс и да им теглят ножа. Много, ама много лошо подхождат някои хора към сънародниците си. Чисто човешки не е хубаво, а да не говорим, че е лоша карма.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
      На какви субстанции си бе човек? С какво ще победи - с каруци ли!?
      Скоро гащите си няма да има с какво да вържат тия шалтаци!
      https://www.bloombergtv.bg/a/14-graf...oli-se-srinaha


      Какви полюции, какво нещо...


      И нея ще я преживеем, спокойно, Панико!
      Юлка бас искаш ли че Русия ще е краен победител?Този процес може да трае 20години но в крайна сметка Русия ще спечели.Запомни хубаво какво съм ти написал.Такива като тебе ми се смееха като писах за 2022.Като писах за капепетата също ми се смееха.Те вече не ми се смеят...Останали са такива като тебе къде ги управляват по телевизора и между ушите само бръмбари и комари.Тука в тоя форум има неколко лапета къде бачкате по разните му ай ти фирми и много вярвате на западната пропаганда...не ми пречиш и нямам никакво намерение да споря с теб...Ще си говорим наесен и на зима.А истинският разговор ще е до макс 5-6 години.Субстанции никога не съм употребявал.Досега съм боледувал само от грип и лекарства само в крайната му фаза.Не пуша алкохол почти не употребявам никакъв.Пия по малко бира и вино.Не повече от масимум 4-5 чашки на седмица и те така..Използвай си главата чети книги и учебници по история а не гугълските простотии...Ще видиш как само за една нощ измамите Фейсбук Гугъл Майкрософт и разните му други американски чекии ще се капичнат..Запада се сринал големият въпрос е кога ще е официалната капитулация...Тая камара дългове няма връщане няма

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

        Категорично Русия ще победи.
        Кое те кара да си толкова категоричен?

        Успокойте се малко, хора на възраст сте, ще стане беля от пренапъване.

        ПС: Все още може да стигнете до обетованата земя през Турция, пожелавам прав път и щастлив крепостически живот с ватенките.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Виж,виж какво ти казва Левонката..

          Ще виждаме едно плавно повишаване на лихвите по кредитите, за да се балансира инфлацията. Периодът на повишена лихва и инфлация вероятно ще бъде по-дълъг.
          Това мнение изрази в ефира на Нова телевизия банкерът Левон Хампарцумян.

          "Навлизаме в много трудни времена и хората трябва да си направят сметка", каза той.

          “В последните години съотношението между кредити и депозити е около 70%. Парите, които сме спестили, вече са раздадени като кредити. Ще трябва банките да дават средства, които те са заели. Така че може да очакваме плавно повишаване на цената на новия кредит”, обясни Хампарцумян.

          Кавръче както много пъти ти е казвал батко ти мънечок си.Банките си имат разузнаване.Знаят на всеки техен клиент финансовото състояние.Винаги могат да ти натаковат такава лихва каквато можеш да понесеш преди да хвърлиш пешкира.И ще имат оправдание с международното положение...Да не говорим че могат да ти натаковат и такси квито им душа сака...Народната власт е с тях и си трае докато ни минават с 200

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
            Запада няма шансове.Категорично Русия ще победи.
            На какви субстанции си бе човек? С какво ще победи - с каруци ли!?
            Скоро гащите си няма да има с какво да вържат тия шалтаци!
            https://www.bloombergtv.bg/a/14-graf...oli-se-srinaha

            Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
            А ако САЩ стигнат до гражданска война ще е кеф за целият свят.
            Какви полюции, какво нещо...

            Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
            Аз от 15г говоря за 2022г.Е тя дойде
            И нея ще я преживеем, спокойно, Панико!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

              Ново и добре изпълнено строителство в читавите квартали няма да падне драстично, евентуално продавачите ще станат по-гъвкави и по-отстъпчиви.

              Стари и занемарени сгради на същите места очаквам спад поне 30% до средата на 2023г.

              Ново строителство в новите квартали - строителите ще чистят на себестойност до края на 2023г. Тоест - цени поне наполовина на сегашните.

              Старо и панелки в по "непрестижни" софийски райони - почти няма да има пазар и цените ще се сринат.
              Ново и добре изпълнено строителство в читавите квартали!!!!Кво й туй чудо???Много народ говори за него ма никой не го е виждал само е чувал.Цените на панелките чак да се сринат едва ли ама ще поевтинеят.Иде страховита есен с много фалити и безработица.Следва гладна тъмна и студена зима..Бая народ ще фалира и ще гладува и мръзне.Следващата зима на никой няма да му е до имоти...Ако не се откопчим от НАТО и ЕС иде поредната национална катастрофа.За съжаление пак опираме до политиката..За всеки нормален човек е ясно че войната не е между Русия и Украйна а между Русия и Запада...Запада няма шансове.Категорично Русия ще победи.Въпроса ми е ние къде ще бъдем в следвоенният свят?Мисля си че ние ще бъдем при Украйна Русия Турция и каквото е в тоя свят..Западният ще е фалирал и беден.Ще има бежанци при нас...Знам че ще ме обявите за луд или за Путинофил но това ще е реалността...А ако САЩ стигнат до гражданска война ще е кеф за целият свят.Вече няма от къде да се краде.За роби и колонии е немислимо да се говори.Една по голяма инфлация в Германия и еврото е капут.Франция Белгия Испания Португалия Италия и Гърция са фалирали...Доходите им ще станат по малко от нашите...Най лошото е че никога не бъркам като говоря...А много ми се иска.Стария живот свърши а за всеки случай следващата зима могат да ни стоварят някой нов вирус с цел да ни затворят по къщите за да няма бунтове...Но нашият народ е доказал че колкото и да е проС и страхлив опреш ли му ножа до гърлото скача и помита всичко.Този път ще има избити политици.Щото на всички ни писна от разните му измамници крадци...и циркаджии.Аз от 15г говоря за 2022г.Е тя дойде
              Last edited by national power; 12.05.2022, 13:24.

              Коментар


              • lefti, мило, имаш ли представа колко пари се раздават от банки и колко още повече свободни милиарди има в сметки и дюшеци?
                Явно не
                Защо си мислите, че след като се бедни, всички останали хора са бедни?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  Тя София пълна с милионери милионер до милионера та няма да купуват панелки.Момче вземи се ощипи и се осъзнай къде се намираш.Тука доста народ живеете в свят де го има само във вашите глави.Панела дали го харесваме или не ще надживее новите боклуци
                  И да му обясняваш или не няма да помогне ! Старата тухла единствено превъзхожда панеляка и епк-то ! Това за масовия потребител на коптори в България ! Лукс онли е друга бира !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

                    Няма да има кой да го купува старото, нито панелките, затова ще им падат цените с много!
                    Най-голямата лъжа и заблуда, която виждам, че циркулира много агресивно тези месеци в медийното пространство е, че хората спасявали кеша бутайки го в тухли. Нищо не спасяват, а буквално го погребват във възможно най-ниско ликвидния "актив". И когато купувачите започнат да се отдръпват осезаемо - спасителите-спестители в тухли ще имат една катакомба, купена примерно за 150, за която няма да има кой да им даде и 100.

                    2010-2014 ситуацията беше малко по-различна, защото въпреки че цените паднаха сериозно - наемните нива останаха стабилни и представляваха добра инвестиционна възможност за вход. Да не говорим, че и притока към столицата между 2007 и 2015-та е бил 157 000 човека по официални данни. За последните две години какъв е - отрицателен. А и по-заможните хора търсят вече основно къщи в и около София. Брокери сега ми говорят за 30% тъмни прозорци - една трета е празно, допреди 5-8 години не бяха повече от 15-20%, което пак е много. И в същото време продължава да се строи като за световно...

                    И кой ще ги купува тези апартаменти?

                    Тя София пълна с милионери милионер до милионера та няма да купуват панелки.Момче вземи се ощипи и се осъзнай къде се намираш.Тука доста народ живеете в свят де го има само във вашите глави.Панела дали го харесваме или не ще надживее новите боклуци

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                      Много скептична съм към прогнозата ти да ти кажа. До сега никога не се е случвало така. Старото строителство е много харесвано и не е падало като цена. Панелките, колкото и да не ги харесвам също. Точно този сегмент ще те изненада много.
                      Няма да има кой да го купува старото, нито панелките, затова ще им падат цените с много!
                      Най-голямата лъжа и заблуда, която виждам, че циркулира много агресивно тези месеци в медийното пространство е, че хората спасявали кеша бутайки го в тухли. Нищо не спасяват, а буквално го погребват във възможно най-ниско ликвидния "актив". И когато купувачите започнат да се отдръпват осезаемо - спасителите-спестители в тухли ще имат една катакомба, купена примерно за 150, за която няма да има кой да им даде и 100.

                      2010-2014 ситуацията беше малко по-различна, защото въпреки че цените паднаха сериозно - наемните нива останаха стабилни и представляваха добра инвестиционна възможност за вход. Да не говорим, че и притока към столицата между 2007 и 2015-та е бил 157 000 човека по официални данни. За последните две години какъв е - отрицателен. А и по-заможните хора търсят вече основно къщи в и около София. Брокери сега ми говорят за 30% тъмни прозорци - една трета е празно, допреди 5-8 години не бяха повече от 15-20%, което пак е много. И в същото време продължава да се строи като за световно...

                      И кой ще ги купува тези апартаменти?


                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                        В имоти.нет бях тогава модератор Но изобщо не е вярно, че 90% са тук - липсват интелигентни участници като Афтъра, Джоан, Неграмотния, Храбър /човека си имаше строителна компания/, Дивал, Хюман, прочее... Сега са едни читатели на Блиц, на които речника им е толкова евтин и беден, а са същевременно с претенции за 2 вагона книги, че се чудя по-надолу има ли накъде?
                        Ама сигурно има де, то дъно обикновено няма, винаги има накъде да се копае...
                        Във форума се губи голямо количество човешка енергия, ако си активен почти всеки ден.

                        Но има ползи, научаваш интересни неща.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                          В имоти.нет бях тогава модератор Но изобщо не е вярно, че 90% са тук - липсват интелигентни участници като Афтъра, Джоан, Неграмотния, Храбър /човека си имаше строителна компания/, Дивал, Хюман, прочее... Сега са едни читатели на Блиц, на които речника им е толкова евтин и беден, а са същевременно с претенции за 2 вагона книги, че се чудя по-надолу има ли накъде?
                          Ама сигурно има де, то дъно обикновено няма, винаги има накъде да се копае...
                          Е, да, много хора липсват с някой от тях се чувам още по телефона с други си пиша във фейса Жалкото е ,че ни затриха старите профили.

                          Коментар


                          • ...
                            Last edited by Julius_BG; 08.03.2023, 13:43.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

                              Ново и добре изпълнено строителство в читавите квартали няма да падне драстично, евентуално продавачите ще станат по-гъвкави и по-отстъпчиви.

                              Стари и занемарени сгради на същите места очаквам спад поне 30% до средата на 2023г.

                              Ново строителство в новите квартали - строителите ще чистят на себестойност до края на 2023г. Тоест - цени поне наполовина на сегашните.

                              Старо и панелки в по "непрестижни" софийски райони - почти няма да има пазар и цените ще се сринат.
                              Твърде добре! Започнахте да ги виждате нещата, вече.
                              За аудиторията:
                              Анализирайте 2008/2009, има цикличност, която може да се прозре от немалко хора, но алчността заслепява.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение

                                Ново и добре изпълнено строителство в читавите квартали няма да падне драстично, евентуално продавачите ще станат по-гъвкави и по-отстъпчиви.

                                Стари и занемарени сгради на същите места очаквам спад поне 30% до средата на 2023г.

                                Ново строителство в новите квартали - строителите ще чистят на себестойност до края на 2023г. Тоест - цени поне наполовина на сегашните.

                                Старо и панелки в по "непрестижни" софийски райони - почти няма да има пазар и цените ще се сринат.
                                Много скептична съм към прогнозата ти да ти кажа. До сега никога не се е случвало така. Старото строителство е много харесвано и не е падало като цена. Панелките, колкото и да не ги харесвам също. Точно този сегмент ще те изненада много.

                                Коментар

                                Working...
                                X