IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от wolf66 Разгледай мнение

    Е това исках да си признаеш, да кажеш, че си купила къщата главно заради ЦЕНАТА. Щото ако беше с 60К по-висока ( на 150К) нямаше да я купиш. С други думи за публиката тука, търсете изгодни сделки на приемливи цени, не купувайте на набалончени "офертни " цени каквито ви се предлагат. Аз така направих, затова съм успешна. Можем ли да приемем това за добър съвет от seasoned инвеститор в недвижимости?!
    Е, не е главно заради цената, но беше много приятно да я купя на половин цена Къщата ми хареса, ама и аз не се колебая като много тук .
    Винаги търсете хубавото на изгодна цена

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

      Интересен човек си , ако не си разбрал търся втора къща в Созопол, от две години . Наистина не ми се даваха тези пари ,но имах късмет и купих на половин цена от хайде да не е обедняващ руснак ,но бързащ с продажбата. Има прекрасни къщи и много по-скъпи от тези цени за които си писал ,но такива за сега не ми трябват. Всеки гледа да купи изгодно, аз не правя изключение, но и не плача по форумите ,че цените са ми високи ,а се оглеждам ,ослушвам и винаги мисля
      Е това исках да си признаеш, да кажеш, че си купила къщата главно заради ЦЕНАТА. Щото ако беше с 60К по-висока ( на 150К) нямаше да я купиш. С други думи за публиката тука, търсете изгодни сделки на приемливи цени, не купувайте на набалончени "офертни " цени каквито ви се предлагат. Аз така направих, затова съм успешна. Можем ли да приемем това за добър съвет от seasoned инвеститор в недвижимости?!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

        Шменти-капели!
        Бюджетът е на дефицит, но със счетоводни трикове нагласят нещата!
        Оказа се че кратки мандати и чести избори е добър вариант за България. Нямат време да си нагласят многомилиардни далавери с реактори, самолети, пътища, газопроводи, фрегати, стиропори, заводи за батерии и к'во ли не.

        Коментар


        • https://www.imot.bg/89v4r1 Кольовия бенчмарк показва 1785. Абее, покачването май забавя скорост.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение
            Дефицитът на държавния бюджет към 30 юни е... излишък! Един милиард и 500 милиона! А милиардите от Европа тепърва ще идват.

            Парадоксално падането беше заради: ГЕРБ внася в парламента вот на недоверие заради провала на правителството в сферата на публичните финанси и икономическата политика
            Шменти-капели!
            Бюджетът е на дефицит, но със счетоводни трикове нагласят нещата!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              Интересно, кого си послушала?
              В интерес на истината, теб Мерси !!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                Интересен човек си , ако не си разбрал търся втора къща в Созопол, от две години . Наистина не ми се даваха тези пари ,но имах късмет и купих на половин цена от хайде да не е обедняващ руснак ,но бързащ с продажбата. Има прекрасни къщи и много по-скъпи от тези цени за които си писал ,но такива за сега не ми трябват. Всеки гледа да купи изгодно, аз не правя изключение, но и не плача по форумите ,че цените са ми високи ,а се оглеждам ,ослушвам и винаги мисля
                Интересно, кого си послушала?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от wolf66 Разгледай мнение

                  Сериозно ли, и как така от толкоз оферти на пазара нищо не ти харесва, а точно тази щото е с голяма отстъпка ти хареса? Има хубави къщи на хубави локации в добре поддържани комплекси на 250 000, 380 000 евро и малко повече. Какво да не им харесваш, цената може би?!!
                  Интересен човек си , ако не си разбрал търся втора къща в Созопол, от две години . Наистина не ми се даваха тези пари ,но имах късмет и купих на половин цена от хайде да не е обедняващ руснак ,но бързащ с продажбата. Има прекрасни къщи и много по-скъпи от тези цени за които си писал ,но такива за сега не ми трябват. Всеки гледа да купи изгодно, аз не правя изключение, но и не плача по форумите ,че цените са ми високи ,а се оглеждам ,ослушвам и винаги мисля

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                    Хубава, сравнително нова с дворче и басейн Купена е за лично ползване и вече се използва и тя, харесва ми и съм доволна от покупката
                    Звучи като 150 евра , кат си натиснала руснака.
                    Добра сделка . По южното черноморие цените ще продължават да фърчът съизмеримо със Софйските.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от wolf66 Разгледай мнение
                      "Дъричка", я сподели с широката публика ти купуваш ли имоти на сегашните офертни цени или чакаш някой да подшушне сделка на сериозен дискаунт?
                      Моментно състояние на пазара в Бургас + реална сделка, видео на руски -

                      https://www.youtube.com/watch?v=YHH1DsctJjE

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                        Разбира се, стига да ми хареса и да преценя, че ми трябва независимо дали е за лично ползване или за инвестиция.
                        Сериозно ли, и как така от толкоз оферти на пазара нищо не ти харесва, а точно тази щото е с голяма отстъпка ти хареса? Има хубави къщи на хубави локации в добре поддържани комплекси на 250 000, 380 000 евро и малко повече. Какво да не им харесваш, цената може би?!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

                          Разкажи нещо за къщичката оти само се фалиш.
                          Дворче , локация, какво стоителство е тетакива неща. Та и ние да малко ,,напълним окото,, поне виртуално
                          Хубава, сравнително нова с дворче и басейн Купена е за лично ползване и вече се използва и тя, харесва ми и съм доволна от покупката

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от wolf66 Разгледай мнение

                            Това е ясно, сподели го вече. Дали е обедняващ, или има други причини да се отърве, той си знае. Въпроса ми беше би ли купила на сегашните офертни цени, както внушаваш на плебса тука, или само на deep discount? Ясен въпрос, без мъгляви общи отговори и шикалкавения.
                            Разбира се, стига да ми хареса и да преценя, че ми трябва независимо дали е за лично ползване или за инвестиция.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                              Не знам какво толкова подскачат от радост от един бюджетен излишък, при влошен търговски баланс, сериозен дефицит по текущата и капиталовата сметка, а сега гледам и фискалния резерв /котвата на борда/ е минус 700 млн. към края на полугодието?
                              Просто е. Нисък бюджетен дефицит позволява правителството да не емитира много ДЦК и съответно да го прави при ниски лихви. В банките остава огромен свободен левов ресурс и те не се борят за депозанти, а за кредитополучатели.

                              При бюджетен излишък този процес се засилва още повече.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                                Купих месец май една къща в Созопол, от един обедняващ руснак и съм много доволна от това
                                Това е ясно, сподели го вече. Дали е обедняващ, или има други причини да се отърве, той си знае. Въпроса ми беше би ли купила на сегашните офертни цени, както внушаваш на плебса тука, или само на deep discount? Ясен въпрос, без мъгляви общи отговори и шикалкавения.

                                Коментар

                                Working...
                                X