IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

    https://www.google.com/amp/s/m.dnes....dat.530676/amp

    "Цените на имотите няма да растат повече. Няма и да паднат, или поне до края на тази година"

    Това коя фаза на балона беше? Тук май са две! Изглежда, че много бързо ще се развият събитията.


    Бонке, правя прогноза:
    "Пазар на купувача" още на Бъдни вечер, очаквайте подаръците по Коледа!
    Баси колко си конкретен! Как ще оценим дали пазарът е "на купувача"? И къде ще бъде това, в САЩ, в Китай или в София? И за коя стока, апартаменти, употребявани автомобили или кашкавал?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
      Щом чак Снежана "посъветва бъдещите купувачи да изчакат"... значи работата е назряла!

      Относно цените - отрезвяване ще има! Но ако все още има хора, които си мислят, че 40-годишните люлински панели по 1600+ евра с украинско кюмбе в средата на хола /даващо енергийна независимост срещу Путин/ са перфектната защита срещу инфлация......... значи напълно си заслужават "чисто новия" 40-годишен панел!

      p.s. Сещате се, сега не ми се рови за обявата.
      https://www.google.com/amp/s/m.dnes....dat.530676/amp

      "Цените на имотите няма да растат повече. Няма и да паднат, или поне до края на тази година"

      Това коя фаза на балона беше? Тук май са две! Изглежда, че много бързо ще се развият събитията.


      Бонке, правя прогноза:
      "Пазар на купувача" още на Бъдни вечер, очаквайте подаръците по Коледа!
      Last edited by Laconic; 20.05.2022, 09:27.

      Коментар


      • Щом чак Снежана "посъветва бъдещите купувачи да изчакат"... значи работата е назряла!

        Относно цените - отрезвяване ще има! Но ако все още има хора, които си мислят, че 40-годишните люлински панели по 1600+ евра с украинско кюмбе в средата на хола /даващо енергийна независимост срещу Путин/ са перфектната защита срещу инфлация......... значи напълно си заслужават "чисто новия" 40-годишен панел!

        p.s. Сещате се, сега не ми се рови за обявата.

        Коментар


        • лакомията(алчността) не е добър съветник, а в последните години именно тя властва по пазара
          страхът е наврян в миша дупка в голяма степен заради маскирането на лихварите като благотворителна организация

          в един момент (не толкова далечен колкото ни се иска) пак ще си сменят местата
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение
            Остават само цифрите, но уви и те много често се пипат та така....
            Нататък Юлката знае... конспирации :-)
            Аа, в това отношение съм те признал, знаеш!
            На тебе спалнята ти е залепена за бекофиса на Цру, а холът ти е на калкан с Пентагона!
            Няма кой да се мери с тебе относно актуалността на данните!

            p.s.
            Гледам едни хора не могат да спрат да ме споменават?
            Ама тъй - като ги направиш на смешни и почват сами да си говорят.
            А на мен хич не ми е туй целта, тук съм за лаф моабета...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

              Мисля, че настъпи един момент, в който съотношението кредит-депозит, който близо 10 години беше под 100%, т.е. имаше повече депозити, отколкото кредити, в момента е 103 процента, което означава, че събраните на местно ниво депозити вече са раздадени като кредити“, отбеляза Левон Хампарцумян.
              Той добави, че очаква плавно вдигане на лихвения процент.

              свършиха парите за ипотеките ...
              А дали ще е плавно?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Мисля, че настъпи един момент, в който съотношението кредит-депозит, който близо 10 години беше под 100%, т.е. имаше повече депозити, отколкото кредити, в момента е 103 процента, което означава, че събраните на местно ниво депозити вече са раздадени като кредити“, отбеляза Левон Хампарцумян.
                Той добави, че очаква плавно вдигане на лихвения процент.

                свършиха парите за ипотеките ...
                всеки край е едно ново начало

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                  Аналогиите не са добър прогностичен приом, според мен сега ще влезем в друг вид криза, не като описаната от теб . Инфлацията е цел !
                  ПП Надценените коптори в България са друго нещо !
                  Мисля, че настъпи един момент, в който съотношението кредит-депозит, който близо 10 години беше под 100%, т.е. имаше повече депозити, отколкото кредити, в момента е 103 процента, което означава, че събраните на местно ниво депозити вече са раздадени като кредити“, отбеляза Левон Хампарцумян.
                  Той добави, че очаква плавно вдигане на лихвения процент.

                  свършиха парите за ипотеките ...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Процента на безработица в момента е на дъно от САЩ до Европа,и сега ще оставя въпроса към теб какво показва това,като признак и какво следва след това.....Имай предвид че дъното на безработицата е доста важен показател за това къде се намираме и какво предстои ...
                    Аналогиите не са добър прогностичен приом, според мен сега ще влезем в друг вид криза, не като описаната от теб . Инфлацията е цел !
                    ПП Надценените коптори в България са друго нещо !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                      Да обобщим мненията тази вечер:
                      За пореден път човек занимаващ се с НИ, прави реална покупка на имот....и то какъв имот. които никога не са имали, а и нямат топки, продължават да бистрят политиката, защо не трябва да купуват НИ до края на дните си.
                      Кой ти пише постовете? ...или бързо забравяш?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

                        Опитваш се да обобщиш нещо, а се изразяваш несвързано, не зная каква е причината!
                        Къде в поста ми прочете обобщение щафетен пич ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                          Такива са новите реалности и е трудно да се отсее нещо истинско защото публичното както си написал е много рядко обективно, неутрално и написано без насоки за читателя.. Остават само цифрите, но уви и те много често се пипат та така....
                          Нататък Юлката знае... конспирации :-)
                          Юлката се вписва в плеядата от прогностици, които не могат да познаят дори момента в който ще напълнят собствените си гащи.
                          Смешно е, който и да било да дава прогнози. Дори BONI, се въздържа от такива. Откъде идва самочувствието на разни еднодневни никове да дават прогнози, за мен е загадка...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 13ADROL

                            Хахаха, няма и нужда да разбираш. Живей си в твоята реалност, без НИ
                            Опитваш се да обобщиш нещо, а се изразяваш несвързано, не зная каква е причината!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от manyyy Разгледай мнение


                              100% е така по отношение на болднатото. Бедата е , че се отнася за 99% от източниците във всички найменования,посоки и цветове на тези пристрастия.
                              Такива са новите реалности и е трудно да се отсее нещо истинско защото публичното както си написал е много рядко обективно, неутрално и написано без насоки за читателя.. Остават само цифрите, но уви и те много често се пипат та така....
                              Нататък Юлката знае... конспирации :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                                А честито.
                                Тайна ли е къде и какво или си казала но аз съм го пропуснал ?
                                Пропуснал си само 30г. от живота си в САЩ, не е голям пропуск според теб, така, че всичко е точно

                                Коментар

                                Working...
                                X