IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Вял юни за строителството у нас

    Сградното строителство също е на отрицателна територия на месечна база със спад от 1,1% през юни.

    В същото време сградното строителство отбелязва годишен ръст от 0,7%, който обаче се забавя чувствително спрямо повишението с 8,3% през май. От началото на 2022 г. сградното строителство е отбелязало само един годишен спад през април.

    https://www.investor.bg/a/534-novini...elstvoto-u-nas

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

      Митко,

      Отдели малко време,не много и прочети за комунизма като идея,но по скоро относно чистата му форма и се абстрахирай от проекциите му в България ,СССР ,и други диктатури .
      кавръче - комунизмът щеше да бъде реално приложим само и единствено при условие, че хората бяхме мравки..уви не сме и китайците даже не са.
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Алианц Банк предложи положителни лихви по депозитите си

        https://trud.bg/alianc-bank-predloji...depozitite-si/

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

          Митко,

          Отдели малко време,не много и прочети за комунизма като идея,но по скоро относно чистата му форма и се абстрахирай от проекциите му в България ,СССР ,и други диктатури .
          Завършил съм история в СУ, чел съм много, за много неща и то говорим за извори( документи, стенограми, архиви.....) С 2 думи говорим за утопия, която се провали във всяка една страна където беше въведена( Китай и Виетнам не са комунистически страни- частна собственост, милионери ......) А ако прочетеш за живота на Карл Маркс и многото му деца и как се е издържал ще ти стане лошо. Иначе вековния стремеж да се вземе от имащия и да се даде на нямащия, вместо да се научи нямащия как и той да бъде имащ и да му се създадат условия за развитие ще го има докато свят светува. В едно общество дори развито бедните са най- голям процент, след като няма имуществен и образователен ценз както е било преди за да може да си гласоподавател, то бедните и необразованите са най- голямата група гласоподаватели и съответно политиците гледат да ги спечелят с всевъзможни помощи и лозунги как ще вземат от богатите и ще дадат на тях защото гласът на Илън Мъск и негъра на социални помощи примерно имат еднаква тежест. Затова и комунизма намира почва в доста страни, въпреки че в момента за комунистически страни можеш да броиш само Венецуела, Северна Корея и Куба

          Коментар


          • "
            Селена ,
            Някои хора тук живеят в илюзията на "демокрацията" , тъжно !!!

            Коментар


            • Берти ,ти човек без комплекси дали познаваш ?!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                Taм ти е основният проблем. На практика имаш държавен капитализъм с върхушка червена аристокрация или номенклатура.

                Теорията е красива и дотам.
                Всички сме я чели теорията.

                На практика имаш една ояла се потомствена каста с ред привилегии, която не само смуче, а и нагло подкрепя континюитета на този деформиран модел икономически модел.

                И после митето пита що разни наши “милионери” били соц. Носталгици.

                Реторичен въпрос.
                Имаме ПОЛИТИЧЕСКА ДИКТАТУРА. Те как ще си я наричат за масите НЯМА значение. комунизъм, капитализъм, демокрация все е ДИКТАТУРА. Най-опасна е ПОЛИТИЧЕСКАТА = ака на НЕКАДЪРНИЦИТЕ.
                Трябва да намалим политическо-чиновническата власт в БГ. Тя мъти и имотния пазар. Тя дели хората/бизнеса на НАШ И ВАШ
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Митко,

                  Отдели малко време,не много и прочети за комунизма като идея,но по скоро относно чистата му форма и се абстрахирай от проекциите му в България ,СССР ,и други диктатури .
                  Taм ти е основният проблем. На практика имаш държавен капитализъм с върхушка червена аристокрация или номенклатура.

                  Теорията е красива и дотам.
                  Всички сме я чели теорията.

                  На практика имаш една ояла се потомствена каста с ред привилегии, която не само смуче, а и нагло подкрепя континюитета на този деформиран икономически модел.

                  И после митето пита що разни наши “милионери” били соц. Носталгици.

                  Реторичен въпрос.
                  Last edited by Selena; 10.08.2022, 14:16.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                    То това за децата всеки сам си решава според вижданията си за живота или други обстоятелства. Мен ме чуди друго- как човек имащ Милион независимо дали лева или евро може да е с леви възгледи и соц носталгия
                    Митко,

                    Отдели малко време,не много и прочети за комунизма като идея,но по скоро относно чистата му форма и се абстрахирай от проекциите му в България ,СССР ,и други диктатури .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                      То това за децата всеки сам си решава според вижданията си за живота или други обстоятелства. Мен ме чуди друго- как човек имащ Милион независимо дали лева или евро може да е с леви възгледи и соц носталгия
                      има една дума, която дава широк мегдан за обяснения - комплекси
                      няма значение колко си гениален или колко си богат или колко си красив - ако си комплексиран си носиш бремето до живот.
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                        То това за децата всеки сам си решава според вижданията си за живота или други обстоятелства. Мен ме чуди друго- как човек имащ Милион независимо дали лева или евро може да е с леви възгледи и соц носталгия
                        с ЛЕВИ възгледи са демоНкраДците.
                        Аз съм за СПРАВЕДЛИВОСТ и СВОБОДА, СВОБОДА и всякакви ИЗМАМНИЦИ И ПОРОБИТЕЛИ капут. Няма значение какви - руски ботуш, османски чалми, гръчки маляки, англосаксонски фашисти или ес ЛГБТ+++++.
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          дари ги за образование на деца, които нямат финансова възможност, а имат желание да учат.
                          Я кажи къде дават ОБРАЗОВАНИЕ?
                          Че аз не се сещам. Слуга можеш да си и без да учиш. за кво да пращам някой да учи как да стане по голям роб, как да не мрънка и да работи като роб по 20 часа за чужди господари.
                          Аз не понасям РОБСТВОТО - властването над какво да е същество. Дали ще е човек, куче, червей все тая. Всеки при мен прави квот си иска, и жената дет еба също
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Винаги съм се чудел ,с тия възможности едно дете да си беше направил още преди 30 години ,друг щеше да ти е живота ,аз да ти кажа честно без да ми се обаиждаш обаче ,въпреки всички трудности които имам и заради разстоянието най-вече и покрай жената,ядове но факта че го има и изобщо друг е смисъла на живота ,другото лично аз не го разбирам ,против природата ми е.
                            Имам познати ,останаха си така ,еми само за себе си мислят ,надебеляха ,само се оплакват от болести,мислят само за единия си стомах и да се наспят ,не е живот това ,за мен лично пак казвам без да се обиждаш
                            То това за децата всеки сам си решава според вижданията си за живота или други обстоятелства. Мен ме чуди друго- как човек имащ Милион независимо дали лева или евро може да е с леви възгледи и соц носталгия

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              не само сме го построили ами и пак имаме 1млн ИЗЛИШНИ дет НЯМА какво да ги правим. Не одя по "жени" (че ще ме изтрият), не пия, не пуша, бело пък НИКОГА не съм, е няма за кво да ги профукам
                              Винаги съм се чудел ,с тия възможности едно дете да си беше направил още преди 30 години ,друг щеше да ти е живота ,аз да ти кажа честно без да ми се обаиждаш обаче ,въпреки всички трудности които имам и заради разстоянието най-вече и покрай жената,ядове но факта че го има и изобщо друг е смисъла на живота ,другото лично аз не го разбирам ,против природата ми е.
                              Имам познати ,останаха си така ,еми само за себе си мислят ,надебеляха ,само се оплакват от болести,мислят само за единия си стомах и да се наспят ,не е живот това ,за мен лично пак казвам без да се обиждаш

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                не само сме го построили ами и пак имаме 1млн ИЗЛИШНИ дет НЯМА какво да ги правим. Не одя по "жени" (че ще ме изтрият), не пия, не пуша, бело пък НИКОГА не съм, е няма за кво да ги профукам
                                дари ги за образование на деца, които нямат финансова възможност, а имат желание да учат.
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X