IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
    За "етаж от къща" бих дал 00.00 лв. Всички минуси от живот в къща, без плюсовете. Повечето минуси от живот в жилищен блок, умножени с коефициент.

    Коментар


    • Click image for larger version

Name:	11.jpg
Views:	1
Size:	6.7 КБ
ID:	4157500


      Click image for larger version

Name:	11.jpg
Views:	1
Size:	43.8 КБ
ID:	4157499

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Тази възможност даже мен смразява дето накупих 10 имота, а перона не знам. Това е равно на вселенска вероятност нула да купят даже с кредит, защото не биха могли само главницата да обслужват.
        Това само в случай, че си повярвал на врачуванията на дежурния амбразурчик!

        Да не мислиш, че му е леко дежурството...?

        Виж всеки път какви глупости си изсмуква от пръстите, ама сега явно е почивка м/у два наряда?!
        Last edited by Julius_BG; 17.02.2024, 20:42.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

          Тази възможност даже мен смразява дето накупих 10 имота, а перона не знам. Това е равно на вселенска вероятност нула да купят даже с кредит, защото не биха могли само главницата да обслужват.
          Не го мисли, гладай си кефа -

          Click image for larger version

Name:	11.jpg
Views:	1
Size:	53.7 КБ
ID:	4157493

          Коментар


          • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

            след 5 години цените ще са тройни, двойни ще са само след 2 години
            Тази възможност даже мен смразява дето накупих 10 имота, а перона не знам. Това е равно на вселенска вероятност нула да купят даже с кредит, защото не биха могли само главницата да обслужват.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
              Дано да паднат цените скоро, че аз съм си заплюл една заменка с Артекс.
              Ще замине капиталовата обаче.

              Коментар


              • Дано да паднат цените скоро, че аз съм си заплюл една заменка с Артекс.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  тогава още не строяха.
                  моето се появи в началото на 2015-та
                  докъм 2017 имаше смисъл
                  после се усетиха и започнаха да доближават цените до готовото
                  2022 година преди войната помниш ли какво написах ?
                  Високата огромно високата инфлация в шокови проценти винаги,винаги води до фалити и стагнация в строителството защото няма кой да плати цената а печалби няма зарсди огромните разходи.
                  Сега сме свидетели на тези процеси ,аз писах за Gresn life ,виждаш Германия виждаш и вечеминдруги постват подобни обяви

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    тогава още не строяха.
                    моето се появи в началото на 2015-та
                    докъм 2017 имаше смисъл
                    после се усетиха и започнаха да доближават цените до готовото
                    Във Варна имаше зелени непродадени от 2009та. Нямаха акт 16.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                      След няколко години ще го има отново.
                      Колко кратък да е бил, 2011-2013 по спомен.
                      тогава още не строяха.
                      моето се появи в началото на 2015-та
                      докъм 2017 имаше смисъл
                      после се усетиха и започнаха да доближават цените до готовото
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        имаше и един чудесен кратък период,
                        когато цените на зеленото бяха ниски, ниски а всички се дърпаха от него
                        След няколко години ще го има отново.
                        Колко кратък да е бил, 2011-2013 по спомен.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                          Тоя филм вече е сниман 2009-2014 . Сценарият е същият, актьорите са различни.
                          имаше и един чудесен кратък период,
                          когато цените на зеленото бяха ниски, ниски а всички се дърпаха от него
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Поздрави от Федералния резерв плюс ЕЦБ

                            https://www.bloombergtv.bg/a/4-anali...-nali-vi-kazah

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
                              Питай ги и за Банско недостроеното от 2008 ма твоето

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение
                                Как ги виждам аз нещата:
                                Банките ще вдигат лихвите бавно за да няма реЗко изненадани. Българите са търпеливи, носят хамута и теглят ралото в браздата. За 1 имот ще мизеруват, но ще го изплатят в масовият случай.

                                Проблема според мен в сектора ще дойде от зеленото строителство. Започнати са многоооо обекти. Вече има първи признаци на настинка. Обекти кихат, други са болни, трети са направо умрели.
                                Лавината ще тръгне бързо и народа ще се усети, че зеленото накрая излиза на червено и ще се пренасочи на имоти с Акт 16.
                                Да ама там няма огромно предлагане на читави имоти и цените ще скочат.

                                Ще минат години за да се балансира отново риска от зелено или сигрно, но по-скъпо с Акт 16.
                                Тоя филм вече е сниман 2009-2014 . Сценарият е същият, актьорите са различни.

                                Коментар

                                Working...
                                X