IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Laconic Разгледай мнение

    Прав си по-зле ще е от 2008г.
    https://www.investor.bg/a/540-danats...bez-likvidnost

    Стягаме коланите.


    Росица Велкова: Трябва да ограничим разходите, за да не останем без ликвидностОчакваме да завършим годината с дефицит от 5,4% на начислена основа и 3,4% дефицит на касова основа, съобщи служебният финансов министър
    Това е нормално при постоянното вдигане на лихвите. Инвеститорите ограничено предоставят дълг на държавите. Масово страните в еврозоната намаляват дефицитите си в прогнозата за следващата година, правят консолидация. България също трябва да премине към консолидация - да ограничи разходите, да стабилизира приходната част на бюджета. Защото в един момент можем да останем без ликвидност", каза служебният финансов министър.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

      А и докато се ориентираш неколко пъти може да те поизпържат леко.
      Досега не са ме пържили,не виждам начин,има си чалъми за всичко.Отиди ,разгледай и ще придобиеш представа.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

        Зависи от къде,по турско има голям алъш вериш.Влизай по групите ,има одрински и всякакви с по над 40000 члена ,питаш и ти се отговаря.Лекарства,храни,евтино е ,но не всичко,трябва да си горе долу в час,ако идеш няколко пъти ще ти се изясни всичко.
        А и докато се ориентираш неколко пъти може да те поизпържат леко.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

          Това е от една страна, от друга ако още повишават лихвите, може да стане по-зле. За един ден може да се срути финансовата система, като 15.9.2008г. но по-зле и тотално.
          Прав си по-зле ще е от 2008г.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            е да де, с оригиналдъ турски матриали в стамбул 250-300€. С менте турски матриали в менте столица ака шопия 2000€. загадка неземна
            Това е така. Аз не бих купил друго освен тапети и плочки от Търки.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              Чувам че и строителни материали се внасят от Турция. Или пазаруват директно там.
              е да де, с оригиналдъ турски матриали в стамбул 250-300€. С менте турски матриали в менте столица ака шопия 2000€. загадка неземна
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                Това е от една страна, от друга ако още повишават лихвите, може да стане по-зле. За един ден може да се срути финансовата система, като 15.9.2008г. но по-зле и тотално.
                Ами в САЩ вече лихвите са повишени.Средната лихва по ипотека за октомври е 7.25 процента.А БВП на САЩ е почти два пъти по-висок от този на всички държави в еврозоната .Ако ще се срутва световната финансова система ,това ще тръгне от САЩ.
                Така че е неизбежно и в ЕС нивата на лихвите да догонят тези в САЩ.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  Чувам че и строителни материали се внасят от Турция. Или пазаруват директно там.
                  Зависи от къде,по турско има голям алъш вериш.Влизай по групите ,има одрински и всякакви с по над 40000 члена ,питаш и ти се отговаря.Лекарства,храни,евтино е ,но не всичко,трябва да си горе долу в час,ако идеш няколко пъти ще ти се изясни всичко.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

                    Явно имате свободно време, добре сте информирани всички тук и за рибата и за кашкавала.
                    Абе какво свободно време бре,отиваш гледаш и купуваш Това че двама,трима търговеца искат да те цакат с цените ,има и други.С всичко в така Ей сега ядох омлети ,със селски яйца от Пернишко на 0.35 стотинки бройката,другия не знам кой беше по 1 лев ги купувал,еми хранете търговците като сте по -глупави от тях ,те ще се възползват
                    Last edited by nkavrakov1982; 23.10.2022, 11:40.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      подценяваш социалните напрежения,които голямата инфлация създава...над едно ниво не може да се маскира и замете.

                      говорим за масови безредици, палежи и бунтове в западния свят... това ЦБ и кукловодите го усетиха и затова рязко обърнаха посоката.
                      ​​​​​​
                      Това е от една страна, от друга ако още повишават лихвите, може да стане по-зле. За един ден може да се срути финансовата система, като 15.9.2008г. но по-зле и тотално.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                        Ама къде четеш тези дивотии и кой те лъже не знам ? хахаха
                        Един в съседния раздел (за войната) твърди, че из немско е толкоз зле, че тръгнали да крадът дърва, но като го попитах защо стои в тая мизерна и бедна Германия - мълчи.

                        П.С сигурно чи гете в разноглед.инфо.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                          Ама къде четеш тези дивотии и кой те лъже не знам ? хахаха
                          Тая руска пропаганда, че на " запад"седят на студено и не се къпят и на мен ми е смешна. Щом българинът не седи на студено и некъпан не знам какво го кара да мисли че швейцареца или немеца имащ 3- 4 пъти по- висок стандарт на живот от нас не се къпе и стои на студено.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                            Живея в Швейцария дълги години, няма топла вода сутрин и вечер... карам съпруга ми да пита ,,домоуправителя" а той се плюнчи, че нищо не знаел... поне график да ни дадат, както навремето 2ч/ 2ч, да ама не, може и с тока да почнат..

                            ех дурка дурка, ела в БГ да се изкъпеш
                            Ама къде четеш тези дивотии и кой те лъже не знам ? хахаха

                            Коментар


                            • https://www.investor.bg/a/534-novini...kata-za-zhivot
                              последен шанс
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Живея в Швейцария дълги години, няма топла вода сутрин и вечер... карам съпруга ми да пита ,,домоуправителя" а той се плюнчи, че нищо не знаел... поне график да ни дадат, както навремето 2ч/ 2ч, да ама не, може и с тока да почнат..

                                ех дурка дурка, ела в БГ да се изкъпеш
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X