IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

    Хаххаах най-високи наеми в Манастирски ливади - 9,25 еу/кв. Ко става бе другаре, дет ми плювате района?
    еми чули са в нови пазар и дългопол, че това е баровския квартал на софия и
    като дойдат искат там да са, все пак не са случайни, нали
    направо от гарата питат таксито "випа дей?"
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

      Като вдигнат ипотечките на 10%, рязко ще секне меракът за нов дом, но нали трябва да се живее някъде, следователно е логично да се засили търсенето на имоти под наем. На запад 60% са под и не са умрели, нали?
      Като спрат да купуват тия с ипотечните кредити цените ще се понижат поради по-слаб интерес.А при кредитите не е важна само лихвата, но и размерът на кредита.Така че при понижение на цените и повишена лихва може да се окаже,че месечната вноска е същата като при по-високи цени и по-ниска лихва.
      Така че надали ще има много нови кандидаки да живеят под наем.В Западна Европа имат друг манталитет. За българите собствено жилище е най-голямата ценност.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
        Добър ден... кой идиот инвестира в тухли
        Един път да се съглася с теб.Когато си прав,прав си

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          много ново има там платено,довършено и обзаведено на 'новите цени' - тия разходи трябва да се избиват

          друг въпрос е колко наематели и за колко време ще се намерят и за там и за кръстовата и за витоша и за тн. ново
          Като вдигнат ипотечките на 10%, рязко ще секне меракът за нов дом, но нали трябва да се живее някъде, следователно е логично да се засили търсенето на имоти под наем. На запад 60% са под и не са умрели, нали?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

            Хаххаах най-високи наеми в Манастирски ливади - 9,25 еу/кв. Ко става бе другаре, дет ми плювате района?
            много ново има там платено,довършено и обзаведено на 'новите цени' - тия разходи трябва да се избиват

            друг въпрос е колко наематели и за колко време ще се намерят и за там и за кръстовата и за витоша и за тн. ново
            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
              https://www-plovdiv24-bg.cdn.ampproj...abilna-1431654

              Инвестицията в имот под наем става все по нерентабилна.
              Цитирам медия на моя добър приятел Байлора,и неговите приятели брокерите.
              Да подчертая не го казвам аз,а брокерите и любима медия на повишителите

              Инвестицията в имот за отдаване под наем става все по-нерентабилна, съобщиха брокери, пише "Телеграф“. Ако искаме да изплатим апартамент от аренда, трябва да чакаме 35 години, което е с 15 години повече спрямо няколко години по-рано, показват анализи на агенти.

              Цените на жилищата растат главоломно, докато увеличението на наемите е минимално, сочат и данни на "Евростат“.

              Наемите минимален ръст,нон стоп проблеми с наметало,празни жилища,лоша демография,това е ,за съжаление в България.
              Хаххаах най-високи наеми в Манастирски ливади - 9,25 еу/кв. Ко става бе другаре, дет ми плювате района?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                Доста хора в България.
                Дай алтернативи.
                На бас, че ще млъкне

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                  Добър ден... кой идиот инвестира в тухли
                  Доста хора в България.
                  Дай алтернативи.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                    Добър ден... кой идиот инвестира в тухли
                    Препоръчайте алтернатива ама като за нас

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
                      https://www-plovdiv24-bg.cdn.ampproj...abilna-1431654

                      Инвестицията в имот под наем става все по нерентабилна.
                      Цитирам медия на моя добър приятел Байлора,и неговите приятели брокерите.
                      Да подчертая не го казвам аз,а брокерите и любима медия на повишителите

                      Инвестицията в имот за отдаване под наем става все по-нерентабилна, съобщиха брокери, пише "Телеграф“. Ако искаме да изплатим апартамент от аренда, трябва да чакаме 35 години, което е с 15 години повече спрямо няколко години по-рано, показват анализи на агенти.

                      Цените на жилищата растат главоломно, докато увеличението на наемите е минимално, сочат и данни на "Евростат“.

                      Наемите минимален ръст,нон стоп проблеми с наметало,празни жилища,лоша демография,това е ,за съжаление в България.
                      Добър ден... кой идиот инвестира в тухли

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                        Цените на жилищата растат главоломно, докато увеличението на наемите е минимално, сочат и данни на "Евростат“.
                        А, тъй ли стана, растяли ли.
                        Нали щеше да има спад със 70%??!!
                        Кога ти и останалите папагали ще се извините, че през цялото време се случва точно ОБРАТНОТО на това, което дращите тука.

                        Коментар


                        • https://www-plovdiv24-bg.cdn.ampproj...abilna-1431654

                          Инвестицията в имот под наем става все по нерентабилна.
                          Цитирам медия на моя добър приятел Байлора,и неговите приятели брокерите.
                          Да подчертая не го казвам аз,а брокерите и любима медия на повишителите

                          Инвестицията в имот за отдаване под наем става все по-нерентабилна, съобщиха брокери, пише "Телеграф“. Ако искаме да изплатим апартамент от аренда, трябва да чакаме 35 години, което е с 15 години повече спрямо няколко години по-рано, показват анализи на агенти.

                          Цените на жилищата растат главоломно, докато увеличението на наемите е минимално, сочат и данни на "Евростат“.

                          Наемите минимален ръст,нон стоп проблеми с наметало,празни жилища,лоша демография,това е ,за съжаление в България.
                          Last edited by nkavrakov1982; 19.10.2022, 08:56.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                            Рязко не е охлаждане а чупене и ти понеже си икомист си доста по наясно от мен .Коптора тука няма никакво значение .
                            ПП На мнение съм ,че това дето ни го говорят не е истина и ще цъфне ситуацията като майска роза ама за наша сметка . БългаринЪт е кораво животно , знае 2 и 200 ама западнякът е изнежена кифла и си мисля ,че ако му се наложи да яде нашата "Виденова" зима ще има сериозно разместване на пластовете и еврото и Европата са ЧАО .
                            ПП И да прав си че това минава през война ама това дето го гледаме не е война баш .Та лошо е в тия времена да живееш ,да се бориш , да градиш и бате и руснака да ти го изядЪт .
                            Виж сега,хората са като стадо,това е проблема,те не осъзнават проблема и не излизат навън,преди да са ги ударили отгоре.
                            Помниш преди година как образно казано се щракаше с пръсти,работа от вкъщи,програми,помощи,остани си вкъщи и така нататък,докато тези дето реално произвеждаха нещо,страдаха ,от затваряния и така нататък.
                            Преди няколко години даже бях постнал тук едно изказване,не от жълта медия.
                            Беше от Централен банкер,нямало растеж казва той,как да имало след като 50 години не е имало война,след Втората Световна,нямало нищо което да бъде унищожено за да може след това да има бурен растеж ,и хоп вирус,война като по каталог.
                            Много от нас не могат да осъзнаят ужаса на войната въпреки че тя е на прага ни.
                            До нас умират деца,семейства,като мухи ги трепят с бомбите,а ние си говорим за имоти.
                            Европа също виждаме ,разграден двор,бюрократи,бавно работещи,лежащи на дебели заплати в Брюксел,как да вървим заедно напред?
                            Трудно.
                            България ще страда и занапред от манталитета на населението си,това е .Манталитет.
                            Днеска Лева да почерпи,деня на лекаря е .
                            Да е жив и здрав,най вече

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                              Пачангов,
                              Икономиката е прекалено гореща,нужно е да се похлади.
                              След една хубава криза ще има нови зелени фиданки.
                              Относно пари,и какво се пренасочва не знам,споделям само това което ми казват .
                              Все пак не е малко.
                              Рязко не е охлаждане а чупене и ти понеже си икомист си доста по наясно от мен .Коптора тука няма никакво значение .
                              ПП На мнение съм ,че това дето ни го говорят не е истина и ще цъфне ситуацията като майска роза ама за наша сметка . БългаринЪт е кораво животно , знае 2 и 200 ама западнякът е изнежена кифла и си мисля ,че ако му се наложи да яде нашата "Виденова" зима ще има сериозно разместване на пластовете и еврото и Европата са ЧАО .
                              ПП И да прав си че това минава през война ама това дето го гледаме не е война баш .Та лошо е в тия времена да живееш ,да се бориш , да градиш и бате и руснака да ти го изядЪт .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                                Като счупят икономиката която и без това нямаме голям праЗ ! Кажи ти понеже си много запознат , защо се пренасочват пари към "майките" и това как ще се отрази на България ?!
                                Пачангов,
                                Икономиката е прекалено гореща,нужно е да се похлади.
                                След една хубава криза ще има нови зелени фиданки.
                                Относно пари,и какво се пренасочва не знам,споделям само това което ми казват .
                                Все пак не е малко.

                                Коментар

                                Working...
                                X