IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

    Зависи от доктора. Това лято мои познати от Англия се хванаха за главата. 20 дена чакали за преглед при гинеколог, такса 150 лв, преглеждал на конвейр, по 4-5 на час, сметни го към 600 лв на час, за 5 часа х 600 лв= 3000 лв на ден, за 20 дена кът нищо може да си докарва поне 60к, след разходите за сестри, консумативи, може и да му остават най-малко 40к. Говоря за търсен топ спец.
    Но са дошли тук нали? За 150 лева преглед и са чакали 20 дена ( много за БГ сигурно но не и за топ спец) А в Англия? Топ спец ? Кога, след колко време? За колко пари?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      не бъркайте еврото
      на преситен от предлагне и/или ликвидно закъсал пазар какво се случва

      Испания 2008-ма (при всичките чужденци) след бурно трупане на тули
      Гърция 2011-12 (при всичките чужденци) след ликвидна закъсвация

      цени по-изгодни от България към същия момент, ако че сме с лев и без евро...
      добре, успокой го тогава, че след еврото ще паднат цените и вече ще купи 2
      защото е изпаднал в истерия в коментарите за хърватска
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        който е слушал мъдри съвети и не е купил преди еврото
        после само ще може да си спомня с умиление, как е имал пари за двустайно епк,
        но е проспал момента
        не бъркайте еврото
        на преситен от предлагне и/или ликвидно закъсал пазар какво се случва

        Испания 2008-ма (при всичките чужденци) след бурно трупане на тули
        Гърция 2011-12 (при всичките чужденци) след ликвидна закъсвация

        цени по-изгодни от България към същия момент, ако че сме с лев и без евро...
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

          Т.е. български провинциален доктор се справя по-добре от неговите колеги във Виена? Вярвам го
          Зависи от доктора. Това лято мои познати от Англия се хванаха за главата. 20 дена чакали за преглед при гинеколог, такса 150 лв, преглеждал на конвейр, по 4-5 на час, сметни го към 600 лв на час, за 5 часа х 600 лв= 3000 лв на ден, за 20 дена кът нищо може да си докарва поне 60к, след разходите за сестри, консумативи, може и да му остават най-малко 40к. Говоря за търсен топ спец. Не подценявайте докторите на частна практика, добрите и търсените от тях може би правят повече пари от същите на запад.
          Last edited by better; 04.01.2023, 11:45.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Meandmyself Разгледай мнение

            Един път да съм съгласен с теб. Представете си каква анархия ще настъпи тук, дето търговците си правят каквото искат…
            който е слушал мъдри съвети и не е купил преди еврото
            после само ще може да си спомня с умиление, как е имал пари за двустайно епк,
            но е проспал момента
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
              https://www.investor.bg/a/515-ikonom...neto-na-evroto
              Хървати се оплакват от внезапно поскъпване след въвеждането на еврото

              Търговците на дребно спекулативно вдигат цените, твърди правителството и готви мерки


              Не на еврото в България !
              Един път да съм съгласен с теб. Представете си каква анархия ще настъпи тук, дето търговците си правят каквото искат…

              Коментар


              • https://www.investor.bg/a/515-ikonom...neto-na-evroto
                Хървати се оплакват от внезапно поскъпване след въвеждането на еврото

                Търговците на дребно спекулативно вдигат цените, твърди правителството и готви мерки


                Не на еврото в България !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                  Не 20 а 5
                  Споко, оставащитя 3 год ще си избият. Те са като дилърите на бело.

                  Коментар


                    • Днес, 11:06
                      Този коментар от unimog е изтрит от aleks262
                      Причина: Неприемливо
                    Коментар от unimog


                    unimog писа на aleks262
                    Днес, 11:14
                    Какво Ви накара да триете коментара ми за инциденти в Европейска столица, където се продават НИ и сигурността е част от избора им.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zalmoxis Разгледай мнение

                      Напълно възможно, със съответните квалификации, стаж, опит.

                      Ако си на 13 мога да продължа да обяснявам?

                      По-скоро с цената на голяма жертва. Левът е прекарал най-силните си години далеч от семейството и това не бива да се пропуска, когато смятаме кой какво захлупил. Един живот живеем. Едно за сметка на друго и всеки прави избор.
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                        https://fakti.bg/world/744119-zadarj...dishnata-nosht
                        Задържаха 145 души във връзка със сблъсъците в новогодишната нощ

                        искам и аз да съм европеец и да живея в германия, че там ме много спокойно и няма кретени по улиците
                        искам и аз да съм европеец и да живея в София, че там ме много спокойно и няма кретени по улиците Само в БЛИЦ! Бой между мигранти и българи в центъра на София в новогодишната нощ

                        https://blitz.bg/kriminalni/samo-v-b...ews928967.html

                        Коментар


                        • https://www.youtube.com/watch?v=cmaYVUHqIyg

                          Подкрепете Референдум за еврото в България !

                          Не на еврото ,не и сега !

                          Коментар


                          • https://fakti.bg/world/744119-zadarj...dishnata-nosht
                            Задържаха 145 души във връзка със сблъсъците в новогодишната нощ

                            искам и аз да съм европеец и да живея в германия, че там е много спокойно и няма кретени по улиците
                            Last edited by ratten; 04.01.2023, 10:15.
                            препоръка е

                            Коментар


                            • ама кратунчо пак ли се е появил във форумЪТ, ужас
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Ясно изразено Plateau of Denial -

                                Click image for larger version

Name:	Capture.JPG
Views:	1
Size:	38.3 КБ
ID:	4007182

                                Коментар

                                Working...
                                X