IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor

    Всеки нормален човек в Европа, пътува с влак...
    https://btvnovinite.bg/bulgaria/parv...t-6-chasa.html




    Светна ли на някои какви са семпли пейзани?

    https://www.travelnews.bg/bg/news/16...y-mnogo-s-vlak

    ====2049г.=====


    https://money.bg/investments/v-evropa-stana-po-barzo-i-udobno-da-se-patuva-s-vlak-otkolkoto-sas-samolet.html
    6 часа??? 6 часа от СФ до Бс (има няма 400 км)???? Ти на тва Европа ли му викаш брЯ?
    Last edited by better; 30.06.2024, 13:09.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten

      мани сега гладовете
      кажи, ка изкара почивката на анталия
      Ква Анталия, не го обиждай, човека е по островите. Евтино варненско пико=отнася те от Владиславово директво в Ибиза , хахахаха
      Бетърчо си обича вила чинка, където се събират варненските предприемачи, за да демонстрират блузките си ралф лорън и кривите джуки на простакесите дето се мъкнат с тях. Отпред задължително е паркирано беенвето, купено на лизинг от мкар))
      Last edited by Minaiivan; 30.06.2024, 12:32.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten

        научила те е тя, ама ти не си го разбрал
        седнал е лордчето в купето с книга в ръка
        почел е, подрямал е и ей го в бургас
        а ако беше с колата, ни книги, ни дрямка

        а манекенката как те научи:
        -айде ботчо, свършвай вече, че имам и други а времето ми е ограничено ))
        Нидей тъй сега. Манекенките са много заети. Да ходят на по 2-3 прослушвания дневно за снимки и все да не им връзва (с връзки или свирки става работата) дан мислиш че е лесно.
        После секса им идва мнооо утешително и там никога не са бързали
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Мастит "Инвестор" пътува с влака... жив да не бЕх.....
          Click image for larger version

Name:	1.jpg
Views:	1
Size:	38.9 КБ
ID:	4192226

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev

            Стига бе! Само къщето ми в Оброчище е 3×58 кв.м. РЗП. А само в Сф имам 215 кв.м и все в топ център.
            Е, аз на 30 верно, имах само 50 кв.м мой си имот купен от мен. Слабичко, ама такива беха времената. Ти колко имаше. А и тва казвам, той е купил, а не като Бетерчо, топ в активи и печеливши инвестиции а лае за понижение. На теб ли да обяснявам кви класически лузър чакали са. Да не съм от вчера да не ми е ясно. То на всички е ясно.
            Имаш ти ама на сън. Я покажи част от док да те видим.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev

              Стига бе! Само къщето ми в Оброчище е 3×58 кв.м. РЗП. А само в Сф имам 215 кв.м и все в топ център.
              Е, аз на 30 верно, имах само 50 кв.м мой си имот купен от мен. Слабичко, ама такива беха времената. Ти колко имаше. А и тва казвам, той е купил, а не като Бетерчо, топ в активи и печеливши инвестиции а лае за понижение. На теб ли да обяснявам кви класически лузър чакали са. Да не съм от вчера да не ми е ясно. То на всички е ясно.
              Ти не си у ред. Кой лае бре? Къде видЕ, че искам да купя?

              Коментар


              • Смешки от фб :
                Цели 6 години Брендо се скита немил-недраг. Чакаше имотите да се сринат. Търпеливо дебнеше точния момент. А той все не идваше. Цените постоянно се качваха. И качваха. И качваха. Накрая Брендо се предаде и реши да влезе в затвора.
                хахахахах, няма се отчайвате, понижители))

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                  ха ха голЯмия инвеститУр ве.
                  Пътува 8 дена с камили (ака железния кон) и си уплътнява изгубеното време с книжле за кифли.
                  Времето е най-ценния ресурс и това една манекенка кат бях на 25 ме научи
                  пътуването с БДЖ към морето има и своите плюсове - може да се натряскаш, че и да изтрезнееш докато стигнеш
                  после понеже си вързан или си 'с рейса' може да се натряскваш качествено при това, но само на градския плаж докато разправяш на случайни хора (или във форума) колко цифрен си и как живееш в 'даунтаун'

                  почвам да завиждам :P

                  Байлоре не се усещаш хич.
                  Last edited by bertram; 30.06.2024, 11:00.
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor

                    По-скоро джин с лимонада...един щрих от днешното ми битие, изкарах тройка по съвременна българска история, разходих се из квартала на Левчо (най-скъпият квартал в България) по ул. Върбица, след това хванах бързия влак за Бургас, от близката ми гара Подуяне. Докато пътувах, прочетох 1/3 от книгата на адмирал Дьониц.
                    Около 23' 30 си пристигнах в имота в Бургас. Хванах осмина финала м/у Германия и Дания. Да кажа, не е важно колко крупен е кредита, а дали ти лъжеш за ГПР-то нали.що се отнася до крупностите, дебелокори и самодоволни сте с арменеца, ама не сте влагали в имоти...нищо, скоро очаквайте неочакваното...
                    ха ха голЯмия инвеститУр ве.
                    Пътува 8 дена с камили (ака железния кон) и си уплътнява изгубеното време с книжле за кифли.
                    Времето е най-ценния ресурс и това една манекенка кат бях на 25 ме научи
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bailor

                      Абе, горе-долу, почти 4 пъти и половина. Все едно до дружбенското езеро при мангалите 40м2, да ми се сравнява в Даун тауна в Бургас, дето по моятa улица само чужди граждани се разхождат...
                      Не познваш числата.

                      https://www.imoti.net/bg/sredni-ceni

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev

                        А по пазарна оценка апартите ми в Докторска и до ВМА са 5 пъти по-скъпи от 300те кв на сина ти. А панелната гарсониера в Дианабад колко е оценена, 100К € ли? Ми браво, кажи на чакалите кви са цените на гарсониерите от 45 кв.м.
                        Най -евтината дето се продава и е за ремонт е 110К.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev

                          А по пазарна оценка апартите ми в Докторска и до ВМА са 5 пъти по-скъпи от 300те кв на сина ти. А панелната гарсониера в Дианабад колко е оценена, 100К € ли? Ми браво, кажи на чакалите кви са цените на гарсониерите от 45 кв.м.
                          Докторската 5 пъти по скъпа от Дианабад .Това ка го съчини.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev

                            Новата порода чакали на перона се налапа с демо инфо от инвестиции, четат и гледат лесното ама не им стиска щото и сухо немат. Сънуват как със 1000-2000 лв ще се събудят милионери. Я от крипто, я от неко продаден наследствен имот. Но и наследство нямат. Инак не биха виели за ефтинко. То не знаят колко ,,ефтинко" ще стане. Но нали са чакали. Чакат и вият. Но пък всичко с времето си. И аз исках по Виденово време - млад дихател не знам на кой свет съм да купя ама не можах. Едва захлупих с мъка една гарсониера в краен квартал на Плевен тогава. За 5500$.
                            Съгласен съм напълно с теб че 99% от дребните инвеститори играя на случаен принцип и в крайна сметка се зануляват.Те нямата знания и големите риби които имат знания и информация ги налапват.Обаче има 1 % които са интелгентни и не са алчни и ивестират във продукти които са създадени за непрофесонални инвеститори.ETF е измислен 1978.Точно за дребни или непрофесионални инвеститори.Преди 100 години дребните инвеститори са били обречени.Тогава на мода са били "бъкет шопвете".Обаче Американците не са глупави и 1927 година ги забраняват със закон.
                            Last edited by nradev1111; 30.06.2024, 01:52.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev

                              Ми добре. Имаш 5% от букинга и платената ми сума за нощувките. Почвай. Да си не даваме парите на разни педали. Отделно те си плащат по 25€ за чистене, то това си е и сега за тяхна сметка.
                              Имах предид твоите инвестиции във фонд.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor

                                Абе, доколкото се запознах с твоите интереси в областта на банковите кредити, успя ли да обориш договора ми с ЦКБ, че ГПР-то ми превишава 4,2%,?
                                Както и защо след като Кавръка си разкъса три ризи, пред централни банки, минаха 38 месеца от общо 60 в които банката не ми вдигна лихвата с 1ст., при междувременно нараснал месечен доход с 1000лв.?
                                Разбрахме че си взел "крупен" кредит от 30К лв, на "изгодно" ГПР .Ай сега удари една мастичка и легай.
                                Last edited by nradev1111; 30.06.2024, 04:49.

                                Коментар

                                Working...
                                X