IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

    Объркал си се, в държавната администрация няма да има подобни увеличения, гарантирано!
    Ти си се объркал. Пиша за след 10 месеца. Основната ще скочи. Гласувано.
    Ако твоите наематели по панелките се радват, че не си им вдигал наема, моите в търговските обекти, банкети вдигат,че не го правя!
    Last edited by Bailor; 28.02.2024, 22:35.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
      на Сапарева баня не си ли ходил... редуваме ги с Боровец. Тоя вариант сме го прилагали и в Австрия, на Гещайните - бадГещайн, бадХофГещайн - и там имат горещи мин. извори и правят процедури за схванати скиори докато си пият бакардито в басейна...

      пп
      Тоя вариант и край Банско може да се практикува - на село Баня, ама много роми...
      в Добринище на селската баня по-добре
      Там не съм, на Белчински Извор съм ходил, а в с Баня на Хот Спринг (или нещо такова беше), ама ромове сякаш не съм виждал.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

        Е, аз мин седмица за Св Вальо бЕх, върнах се малко да понахраня коновете, за 8 ми март пак.
        Къде е туй?
        на Сапарева баня не си ли ходил... редуваме ги с Боровец. Тоя вариант сме го прилагали и в Австрия, на Гещайните - бадГещайн, бадХофГещайн - и там имат горещи мин. извори и правят процедури за схванати скиори докато си пият бакардито в басейна...

        пп
        Тоя вариант и край Банско може да се практикува - на село Баня, ама много роми...
        в Добринище на селската баня по-добре
        Last edited by Julius_BG; 28.02.2024, 22:20.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

          Тоа па - рекламен агент в действие!
          На флаер ли ти плащат или на скрийншот?


          пп
          Ти си трупай битите коне - аз и тая седмица съм се отдал на харчлък.
          До обяд на ски - следобяд на минералните басейни.
          Най-добрата физиотерапия....
          Че през уикендите от паплач ни едното носи кеф, ни другото!

          Е, аз мин седмица за Св Вальо бЕх, върнах се малко да понахраня коновете, за 8 ми март пак.
          Къде е туй?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            Само ..могат да си помислят, че ще има балон или съществува такъв при недвижимостите. Моят доход, а и не само моя, ще скочи гарантирано с 30% до броени месеци. Това е в размер на цялата ми вноска по кредита, не лихвата, в размер на цялата ми вноска и това се случва за втори път за три години откак съм го изтеглил. С цели две вноски ми е нараснал месечния доход. НЕЧУВАНО иНЕВИЖДАНО!!!
            Объркал си се, в държавната администрация няма да има подобни увеличения, гарантирано!
            Last edited by X_Y; 28.02.2024, 22:03.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              [ATTACH=CONFIG]n4161483[/ATTACH]
              Тоа па - рекламен агент в действие!
              На флаер ли ти плащат или на скрийншот?


              пп
              Ти си трупай битите коне - аз и тая седмица съм се отдал на харчлък.
              До обяд на ски - следобяд на минералните басейни.
              Най-добрата физиотерапия....
              Че през уикендите от паплач ни едното носи кеф, ни другото!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение
                Тия брокери са се побъркали, вчера звънях на една обява която има 30 посещения от Юли и днес са вдигнали цената с 30к. Тва е, останах на перона.
                Само ..могат да си помислят, че ще има балон или съществува такъв при недвижимостите. Моят доход, а и не само моя, ще скочи гарантирано с 30% до броени месеци. Това е в размер на цялата ми вноска по кредита, не лихвата, в размер на цялата ми вноска и това се случва за втори път за три години откак съм го изтеглил. С цели две вноски ми е нараснал месечния доход. НЕЧУВАНО иНЕВИЖДАНО!!!
                Last edited by X_Y; 28.02.2024, 22:03.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  Понеже и аз приключих с имотите засега може да вляза, но не с много. Но само след низходящо движение. Да, разбирам че разплащанията с крипто се увеличават и ще има ръст, но не вярвам на политици и спекуланти и регулации. Те могат да го сринат.
                  Click image for larger version

Name:	bitcoin-price12.jpg
Views:	4
Size:	60.6 КБ
ID:	4161483

                  Коментар


                  • Тия брокери са се побъркали, вчера звънях на една обява която има 30 посещения от Юли и днес са вдигнали цената с 30к. Тва е, останах на перона.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Понеже и аз приключих с имотите засега може да вляза, но не с много. Но само след низходящо движение. Да, разбирам че разплащанията с крипто се увеличават и ще има ръст, но не вярвам на политици и спекуланти и регулации. Те могат да го сринат.
                      Аз също приключих с имотите. Напазарувал съм си тези от които имам нужда и сега, докато диверсифицирам, само ще наблюдавам великите страдалци, отстрани с пуканките! Много ме кефят, как неуморно "сриват" цените от няколко години. Този сеир пред очите ми, за дълги години мога да го гледам за забавление пред всеки друг театрален или музикален спектакъл с по-голям трепет. Всичко интересно предстои..хахахахаха

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                        Е той така прави, периода за влизане обаче беше предните две години, а за излизане следващата една или по-точно в рамките на една година след халвинга.
                        Сам може да прецениш като отвориш една графика и видиш каква е била цената преди и след предишните халвинги(деления?) и да прецениш. Естесвено предишни резултати не гарантират бъдещи такива, но не пречи да се хвърлят няколко десетки к-та за спекула когато цената е добра. Аз лично спрях на около 30, вече ми се струва скъпо. Но ако падне под 40 следващите 1-2 месеца може да купя още малко.
                        Понеже и аз приключих с имотите засега може да вляза, но не с много. Но само след низходящо движение. Да, разбирам че разплащанията с крипто се увеличават и ще има ръст, но не вярвам на политици и спекуланти и регулации. Те могат да го сринат.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                          Не хващам ирония ли е или сериозно.
                          Каква ирония? Съвременната война се води с все по-усъвършенствани дронове. Русия вкара дрона "Пираня" във войната.
                          Имам колеги и приятели инвестиращи в Дронамикс на БФБ, за каква ирония може да иде реч....
                          Last edited by Bailor; 28.02.2024, 20:02.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                            Дронамикс ли имаш предвид, да там определено се очертава ръст...
                            Не хващам ирония ли е или сериозно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

                              Ем аз не съм толкова категоричен в прогнозите като Бертрам. Не бих влезнал с повече от колкото съм склонен да загубя. Движенията могат да са много резки и да предизвикат емоции в двете крайности. Как да ти кажа да скачаш на 60 като аз самия не го правя? И аз ако бях толкова сигурен щях да съм влезнал на 100% в крипто, че и заеми да съм взел. Като купувам обаче като е евтино не се хваля в тази тема защото ще има подигравки. Щото аз и други глупости правя, като да купувам ДРОН ама и с тях не се хваля Там поне загубите ги покрих няколко пъти от американски. А може и да не съм покрил защото още не съм излезнал, ама и на 0 да отиде няма да умрем.
                              Дронамикс ли имаш предвид, да там определено се очертава ръст...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                е, ти петрогъсчо, кой мислиш, че беше
                                само да ти напомня, че беше продал всичките си имоти, като видял илон по телевизора
                                а после ги отдаваше сам и с двам аброкери
                                кой друг може да е толко проз в тоя форум
                                Още помня как се разбрахме с БАЦЕ да се срещнем пред един хотел и той не дойде. Твърдеше, че има 17 имота, но беше страстен понижител, как ти се струва а?

                                Коментар

                                Working...
                                X