IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Трудно ще разберете материята.Който иска давам консултации по телефона.
    Утрепа рибата...

    Коментар


    • 33% процента са на масата бизнеса има да връща 10.3 милиарда лева,продавайте коли кой каквото има ...това е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
        накавръков, шпакловА ли, брат? или на коктейл с големците беше.
        и недей така с лошо, 'ората те питат що работиш а ти ...
        слушай, не ме изобщо интересува, какви новини знаеш
        искам само, ако си ми приятел, да ми казваш, какво мислиш да правиш
        до сега пропуск не си имАл, на тебе разчитам
        Трудно ще разберете материята.Който иска давам консултации по телефона.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          цар си
          има ли чат пат и неко плик
          И да има аз бягам от тях. Ако бях от тези с пликовете щях да съм от вашия отбор...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

            ливади
            между 600 и 700 кинта декара , подарява сеното (коси го друг и си храни животните) за него е субсидията ~ 60лв декар
            ако не му хареса или реши, че не е неговото му ги купувам
            + малко 'мечи' фондове и малко фондове във физически ценни метали.

            ливадите са му 100% 'покрита' инвестиция, а вероятно ще има на кой да ги продаде и по-скъпо, но и да няма аз скачам на цената, която е дал

            та за тебе остава да береш маломерки на воля - няма страшно няма да се счупи този пазар - невър-евър
            Леле, това сериозно ли правите ? Не мога да повярвам !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

              При мен нещата са ясни и нямам подобни грижи - аванс, заплата, бонус, банкет и т.н
              цар си
              има ли чат пат и неко плик
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                щом бъртрам казва, значи е така.
                не ги мисли, добре се разбират.
                кажи ти, трайчо, влагаш ли в нещо, цветни метали, акции, коньове?
                аз само в строежи и картинки.
                вкарах преди време, нещо и в метали, но сега идва време да раюзвръзвам.
                от плахия ми опит с акциите се измъкнах с малка печалбица, чист късмет, защото бях попаднал на ацкии на геймстоп и амц или как бяха, точно по време на скуиза.
                за ден и половина ми докараха около 300%
                ако не бяха те, щах да свърша на минус.
                При мен нещата са ясни и нямам подобни грижи - аванс, заплата, бонус, банкет и т.н

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                  Не съм много съгласен, че тази схема е баш без рискова, може и да е на нула или не точно това, което е очаквал да получи...
                  щом бъртрам казва, значи е така.
                  не ги мисли, добре се разбират.
                  кажи ти, трайчо, влагаш ли в нещо, цветни метали, акции, коньове?
                  аз само в строежи и картинки.
                  вкарах преди време, нещо и в метали, но сега идва време да раюзвръзвам.
                  от плахия ми опит с акциите се измъкнах с малка печалбица, чист късмет, защото бях попаднал на ацкии на геймстоп и амц или как бяха, точно по време на скуиза.
                  за ден и половина ми докараха около 300%
                  ако не бяха те, щах да свърша на минус.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                    това ли билоо. ...ливади
                    значи не си го ти ушил накавръка с дкц-та,
                    ама как бързо даваш задна и издаваш тайните безрискови инвестициии...
                    успех и на двамата!
                    Не съм много съгласен, че тази схема е баш без рискова, може и да е на нула или не точно това, което е очаквал да получи...

                    Коментар


                    • това ли билоо. ...ливади
                      значи не си го ти ушил накавръка с дкц-та,
                      ама как бързо даваш задна и издаваш тайните безрискови инвестициии...
                      успех и на двамата!
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                        не знам кое е смешно - написал съм ливадите за какво се ползват и какво носят като субсидия на декар (това при положение, че сеното се подарява, за да няма разходи по косене и балиране)

                        ливади особено сериозни декари, за да се смени статута за веи - трябва да си топ патрон на патроните иначе е мишън импосибъл
                        Дотук разбрах за субсидията - "субсидията ~ 60лв декар".

                        Но, не разбрах изобщо коментара ти под поста на ратко.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от COVID-19 Разгледай мнение

                          Смешко, тия за фотоволтаици ли ги търсиш?
                          не знам кое е смешно - написал съм ливадите за какво се ползват и какво носят като субсидия на декар (това при положение, че сеното се подарява, за да няма разходи по косене и балиране)

                          ливади особено сериозни декари, за да се смени статута за веи - трябва да си топ патрон на патроните иначе е мишън импосибъл

                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                            ливади
                            между 600 и 700 кинта декара , подарява сеното (коси го друг и си храни животните) за него е субсидията ~ 60лв декар
                            ако не му хареса или реши, че не е неговото му ги купувам
                            + малко 'мечи' фондове и малко фондове във физически ценни метали.

                            ливадите са му 100% 'покрита' инвестиция, а вероятно ще има на кой да ги продаде и по-скъпо, но и да няма аз скачам на цената, която е дал

                            та за тебе остава да береш маломерки на воля - няма страшно няма да се счупи този пазар - невър-евър
                            Смешко, тия за фотоволтаици ли ги търсиш?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              ливади
                              между 600 и 700 кинта декара , подарява сеното (коси го друг и си храни животните) за него е субсидията ~ 60лв декар
                              ако не му хареса или реши, че не е неговото му ги купувам
                              + малко 'мечи' фондове и малко фондове във физически ценни метали.

                              ливадите са му 100% 'покрита' инвестиция, а вероятно ще има на кой да ги продаде и по-скъпо, но и да няма аз скачам на цената, която е дал

                              та за тебе остава да береш маломерки на воля - няма страшно няма да се счупи този пазар - невър-евър
                              Колега, дай малко повече инфо каква е тази схема! Може и на лична.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                                накавръков, шпакловА ли, брат? или на коктейл с големците беше.
                                и недей така с лошо, 'ората те питат що работиш а ти ...
                                слушай, не ме изобщо интересува, какви новини знаеш
                                искам само, ако си ми приятел, да ми казваш, какво мислиш да правиш
                                до сега пропуск не си имАл, на тебе разчитам
                                ливади
                                между 600 и 700 кинта декара , подарява сеното (коси го друг и си храни животните) за него е субсидията ~ 60лв декар
                                ако не му хареса или реши, че не е неговото му ги купувам
                                + малко 'мечи' фондове и малко фондове във физически ценни метали.

                                ливадите са му 100% 'покрита' инвестиция, а вероятно ще има на кой да ги продаде и по-скъпо, но и да няма аз скачам на цената, която е дал

                                та за тебе остава да береш маломерки на воля - няма страшно няма да се счупи този пазар - невър-евър
                                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                                Коментар

                                Working...
                                X