IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

    Дано да ми се качи рейтинга за да взема едно четириетажно хотелче между Равда и Несебър.
    Виагра? Един приятел продаде подобно миналата година след 10 годишно стопанисване. Скъса се от черпене след продажбата. Трябва да го питам дали новият щастлив собтвеник не е някой лорд.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от gbikov Разгледай мнение

      там отраснах и изкарах младините си, студентските лагери на Олимпийски надежди, Христо Ботев и ХТИ, преди години заведох децата в едно от хотелчетата там сега, друго е, няма нищо общо от едно време, но беше добре. Несебър и сънито са на един хвърлей разстояние. (в Равда и до ден днешен и камъните ме поздравяват и кучетата не ме лаят)
      Студентските бунгала, дискотека "Орион"! Страхотна работа.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

        Това го знам, че е така. И двамата с годеницата ми сме със сметки в пощенска, където ни се превеждат заплатите, където също и съм получавал и големи 6 цифрени суми, както и пенсия за починал родител. Отделно съм лекар, което ми дава бонус точки за кредитния рейтинг, но сега искам да максимализирам този рейтинг с всеки възможен инструмент, преди да изтегля първия си голям заем от порядъка на 240 000 евро.
        Сакън, недей в евро! Иначе смело и безотговорно вземай като ти дават, но да е в лева.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

          Това го знам, че е така. И двамата с годеницата ми сме със сметки в пощенска, където ни се превеждат заплатите, където също и съм получавал и големи 6 цифрени суми, както и пенсия за починал родител. Отделно съм лекар, което ми дава бонус точки за кредитния рейтинг, но сега искам да максимализирам този рейтинг с всеки възможен инструмент, преди да изтегля първия си голям заем от порядъка на 240 000 евро.
          Тука им взе акъла на кибиците. Те 240 лева не смеят да изтеглят, ти с тая цифра ги умопомрачи и им показа колко ще им струва тристайка в Своге и то още този цикъл.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            Значи утре я взимам с 200. Образованието ми е две магистратури. Дано да ми се качи рейтинга за да взема едно четириетажно хотелче между Равда и Несебър, като подарък за дъщеря ми. Проучил съм го като заетост, човеколегла и т. н...
            там отраснах и изкарах младините си, студентските лагери на Олимпийски надежди, Христо Ботев и ХТИ, преди години заведох децата в едно от хотелчетата там сега, друго е, няма нищо общо от едно време, но беше добре. Несебър и сънито са на един хвърлей разстояние. (в Равда и до ден днешен и камъните ме поздравяват и кучетата не ме лаят)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

              Значи утре я взимам с 200. Образованието ми е две магистратури. Дано да ми се качи рейтинга за да взема едно четириетажно хотелче между Равда и Несебър, като подарък за дъщеря ми. Проучил съм го като заетост, човеколегла и т. н...
              Хотелчето, ако не смяташ да го даваш просто като наеми, е голяма занимавка и е за авантюристично настроени хора. Малко и трудно се печели от хотели, освен ако не си в сивия сектор или не препираш на някой Черноморски сводник или наркопласьор парите. Внимавай с тази инвестиция!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Нищо де, супер! Аз съм и там в диагностиката ъпдейтнат. Повече съм в полза на лицево-челюстните де. . Патология на глава и шия си е сериозна работа. Море, което не е за всеки.
                Мир на праха на професор Клисаров, за мен най-земния и добър ЛЧХ! Но има достойни заместници и в София, и в Пловдив и във Варна!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

                  Е, само зъбар съм, ама не се оплаквам.
                  Нищо де, супер! Аз съм и там в диагностиката ъпдейтнат. Повече съм в полза на лицево-челюстните де. . Патология на глава и шия си е сериозна работа. Море, което не е за всеки.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

                    Колкото повече кредитни инструменти, които обслужваш регулярно и изрядно, толкова повече ти се вдига кредитния рейтинг + нивото на образование
                    Значи утре я взимам с 200. Образованието ми е две магистратури. Дано да ми се качи рейтинга за да взема едно четириетажно хотелче между Равда и Несебър, като подарък за дъщеря ми. Проучил съм го като заетост, човеколегла и т. н...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Ееее, колега така кажи!
                      Е, само зъбар съм, ама не се оплаквам.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

                        Това го знам, че е така. И двамата с годеницата ми сме със сметки в пощенска, където ни се превеждат заплатите, където също и съм получавал и големи 6 цифрени суми, както и пенсия за починал родител. Отделно съм лекар, което ми дава бонус точки за кредитния рейтинг, но сега искам да максимализирам този рейтинг с всеки възможен инструмент, преди да изтегля първия си голям заем от порядъка на 240 000 евро.
                        Ееее, колега така кажи!
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          ако някога решиш да теглиш голям кредит със сигурност е в плюс ако имаш история в банката, оборот през сметки, липса на закъснения по вноски (ако си теглил кредит), изплащане на заплатата по сметка в банката и тн.. всичко гледат, когато преценяват каква оферта да ти вкарат.
                          Това го знам, че е така. И двамата с годеницата ми сме със сметки в пощенска, където ни се превеждат заплатите, където също и съм получавал и големи 6 цифрени суми, както и пенсия за починал родител. Отделно съм лекар, което ми дава бонус точки за кредитния рейтинг, но сега искам да максимализирам този рейтинг с всеки възможен инструмент, преди да изтегля първия си голям заем от порядъка на 240 000 евро.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

                            Този е от старата школа. Само можеш да спечелиш от разговор с такива. Аз съм още млад инвеститор, ама знам, че желязото се кове докато е топло и черпя информация откъдето мога да набарам. Но е трудно понякога, като не си с икономическо образование, да четеш между редовете и да отсяваш спекулата на пазара.
                            Трудно че и невъзможно. Трябва си помощ. Както аз давам съвети, а и не само, а върша профи услуги, така и аз получавам. Никой няма да си позволи да ме излъже когато питаш където и когото трябва. В Сф е трудно. Кой те ебава кой си. Но пак става с правилните хора.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              ако някога решиш да теглиш голям кредит със сигурност е в плюс ако имаш история в банката, оборот през сметки, липса на закъснения по вноски (ако си теглил кредит), изплащане на заплатата по сметка в банката и тн.. всичко гледат, когато преценяват каква оферта да ти вкарат.
                              Така на 64 годишния ми учител асистент от студентските години и колега сега му дадоха към 140К€ кредит за 5 години и с перфектно кредитно досие. Ставало. Аз лично не знаех колко последователен може да бъде човек и като работи изплаща. 3ти апартамент вече в живота си. Похвално.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                С това започнах и аз. Запознаха ме с него топ лекари с които той се черпи и са приятели от дълги години. Проучихме му и уставния капитал, Маверик много ми помогна, регистриран е в Сф с над 200К лв капитал. Няма лоши моменти. После той сам ми разказа, не е вчерашен, добър инвеститор е. Капиталови пазари, всичко вдева доколкото разбира се това е възможно. А е бил топ чейнчаджия навремето, така е започнал. Още от соц времената. Но е жив, тоест умен.
                                Този е от старата школа. Само можеш да спечелиш от разговор с такива. Аз съм още млад инвеститор, ама знам, че желязото се кове докато е топло и черпя информация откъдето мога да набарам. Но е трудно понякога, като не си с икономическо образование, да четеш между редовете и да отсяваш спекулата на пазара.

                                Коментар

                                Working...
                                X