IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
    Балона през 2009 се спука на нива 2000, при средна раб заплата 400лв.
    Ако през 2039та средната заплата е 3000, то на какви нива ще се спука надуващия се балон?
    Ама не, ти не разбираш: доходите нямат никакво отношение към ценовите равнища на имотите. Така казаха резидентните макроикономисти в този виден форум.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

      След предишната ти прогноза (че ще се занулва) коня направи 3х. Колко ли още х ще е напрвил догодина?

      [ATTACH=CONFIG]n4165160[/ATTACH]
      Добре скачат конете .Ама ти колко коня имаш?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

        След предишната ти прогноза (че ще се занулва) коня направи 3х. Колко ли още х ще е напрвил догодина?

        [ATTACH=CONFIG]n4165160[/ATTACH]
        За мене виртуалните коне са непозната територия!

        Освен моя конь Пърпъл /дето и той понякога не ме слуша/ - от други не разбирам.

        Коментар


        • Балона през 2009 се спука на нива 2000, при средна раб заплата 400лв.
          Ако през 2039та средната заплата е 3000, то на какви нива ще се спука надуващия се балон?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

            То туй, че ти си дал толкова - не значи, че струва толкоз!

            Също както има хайвани, нашили по 100+ бона у панелки.

            Ама това не значи, че струва толкова или няма да слезе под нея.

            Единственото, което тая цена значи е, че предния притежател си е намерил лапнишаран/
            След предишната ти прогноза (че ще се занулва) коня направи 3х. Колко ли още х ще е напрвил догодина?

            Click image for larger version

Name:	bitcoin-ulka.jpg
Views:	3
Size:	86.7 КБ
ID:	4165160

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
              Супер, нека всички едновременно да се разберат и да "загубят доверие", аз пък гарантирам, че ще им изкупя всички конове на 0,1 доларес. Така цената винаги ще бъде най-малко 0,1$ за кон.
              То туй, че ти си дал толкова - не значи, че струва толкоз!

              Също както има хайвани, нашили по 100+ бона у панелки.

              Ама това не значи, че струва толкова или няма да слезе под нея.

              Единственото, което тая цена значи е, че предния притежател си е намерил лапнишаран/

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                И има 'стойност' само докато всички вярват, че има стойност.
                Един път загубят ли доверие .............. - и край!
                Супер, нека всички едновременно да се разберат и да "загубят доверие", аз пък гарантирам, че ще им изкупя всички конове на 0,1 доларес. Така цената винаги ще бъде най-малко 0,1$ за кон.
                Last edited by better; 10.03.2024, 23:52.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                  Преживял съм 3 криптозими (70-80% спадове), след всяка криптозима съм все по-спокоен и все по- уверен, че това е съвършенната собственост, която няма амортизация, такси, данъци, не могат а ти я отнемат, разрушат, запалят, конфискуват. Свободен си да я пренесеш където поискаш, без дори някой да знае, че я притежваш.
                  И има 'стойност' само докато всички вярват, че има стойност.
                  Един път загубят ли доверие .............. - и край!

                  Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                  Веднъж свикнеш ли с "актива на десетилетието" (според мен с потенциал да се превърне в актива на столетието ), всяка друга инвестиция ти се струва безинтересна и скучна.
                  Е, те имотите по принцип са най-скучната инвестиция.
                  И за най-големите консерви.
                  Уж най-безрисковата, но и за това най-нискодоходната.
                  Те нещата са свързани.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    ах, тиии бетерчо,
                    знаех си аз, че си нещо като имотен повишител в сферата н абай хохна
                    ни купуваш, ни продаваш, но само повишаваш
                    Времето за покупки (за мен) мина....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Варна му се вижда умрел пазар за имоти, като го чета. Но ако е играч ще диверсифицира, но не го прави. Не казвам да купува имоти, няма и как да го направи, късно е...но той и Елджон с многохилядните месечни постъпления една барака на Женевското езеро не захлупи. Само ни показва кое къде кво струва и колко си заслужава в сравнение с кочината София и незаконните къщи в Албена. Но не знае че най-добрата и огледана сделка в моята практика беше именно в Албена. И нотариус Обретенов беше направил пълно преглеждане на документи, търпимост, нови скици, регистър, кадастър. Преводач беше осигурил за англичанина продавач и пр...заслужи си парите балчишкия нотариус.
                      Преживял съм 3 криптозими (70-80% спадове), след всяка криптозима съм все по-спокоен и все по- уверен, че това е съвършенната собственост, която няма амортизация, такси, данъци, не могат а ти я отнемат, разрушат, запалят, конфискуват. Свободен си да я пренесеш където поискаш, без дори някой да знае, че я притежваш.
                      Веднъж свикнеш ли с "актива на десетилетието" (според мен с потенциал да се превърне в актива на столетието ), всяка друга инвестиция ти се струва безинтересна и скучна.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Варна му се вижда умрел пазар за имоти, като го чета. Но ако е играч ще диверсифицира, но не го прави. Не казвам да купува имоти, няма и как да го направи, късно е...но той и Елджон с многохилядните месечни постъпления една барака на Женевското езеро не захлупи. Само ни показва кое къде кво струва и колко си заслужава в сравнение с кочината София и незаконните къщи в Албена. Но не знае че най-добрата и огледана сделка в моята практика беше именно в Албена. И нотариус Обретенов беше направил пълно преглеждане на документи, търпимост, нови скици, регистър, кадастър. Преводач беше осигурил за англичанина продавач и пр...заслужи си парите балчишкия нотариус.
                        На всеки от тези индивиди, ако беше закупил поне един имот, щях да му повярвам за мнението му, поне един. Сигурен съм обаче, че нито един списващ понижител, не е закупил дори и палатка. Тия глупости на Електроджон с доверения адвокат, станаха ясни, че не са се случили, все едно да са се случили московските апарти на ника Дебнем на замаушка. То е ясно, че подобни индивиди са толкова силно фрустрирани от нарастването на цените на имотите, че са в състояние да съчинят такива фасмантагории, че да убедят народонаселението да спрат да купуват имоти. Е, успяха ли? Май само за присмех станаха....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          За отсипването чакам БитивитУ да кажат, че коня е "голяма раУта" и "всеки трябва да си купи."....
                          ах, тиии бетерчо,
                          знаех си аз, че си нещо като имотен повишител в сферата н абай хохна
                          ни купуваш, ни продаваш, но само повишаваш
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            деня на истината...да унаследя на тати, който се е мъчил имота. После аз съм финансово грамотен, ще умножа кинтите.
                            мъ-хъ, кеф ми бай хойн, кеф ми акции
                            я го знам пазара, ти само гледай
                            па мосле хлъц и влажно пръц
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              а миналата
                              добави ли или отсипа
                              За отсипването чакам БитивитУ да кажат, че коня е "голяма раУта" и "всеки трябва да си купи."....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                гастерите са така
                                гледат, люпят семиките, цъкат с език и викат;
                                - ми то туй много скъпо, бе. ти ако знаеш баща ми ква къща има на априлци... и лев не давал за нея.. подарък му е..
                                браво на нотариуса
                                деня на истината...да унаследя на тати, който се е мъчил имота. После аз съм финансово грамотен, ще умножа кинтите.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X