IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

    Бетерчо да каже колко коина има първо.
    Демо сметка и проучва и се квалифицира. И малко е захапал де, коини за около 50К$. Даже 100К$ да има ще требе да чака. Варна умре, за него София е имотния пазар. Добре се цели, ама само с демо сметка няма да стане. Той е предпазлив, недоверчив. И така трябва.
    Last edited by bulgarian lev; 13.03.2024, 20:33.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      Капитала беше 5 бонови книжки от родата. Изкарах 1996г стотици милиони (на старите пари) а реално към 40-50к долара.
      Имах 1250акции на полимери и продадох 1000 на 19к лева бройката. Това ми е най-голямата далавера. Взех ги под левче няколко месеца по рано от приватизацията
      играчор си ти
      на родата остави ли чакалък
      или сичко замина да черпиш колежките на банско
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        не, то е било по-рано
        ботчо е искал преди да навърши 30 да стане милионер акционер
        но добре, че е влязал в пътя
        Да, да, разбрах го аз...наиграл се е и после дири балъци за по 300€ на квадрат. И ги намери в Истанбул, но що не купи? Но и Песимиста даже му каза, че си има причина за тази цена.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          ботчо, ма ти си бил голяма риба, бе
          Капитала беше 5 бонови книжки от родата. Изкарах 1996г стотици милиони (на старите пари) а реално към 40-50к долара.
          Имах 1250акции на полимери и продадох 1000 на 19к лева бройката. Това ми е най-голямата далавера. Взех ги под левче няколко месеца по рано от приватизацията
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

            Имотаджиите са се примирили с 4% и се опитват да убедят и останалите, че това е нормалното положение.

            Не е ясно колко са им верни дори горните изчисления... на бакалския тефтер трудно може да се вярва!
            Само има една малка подробност. При възможна 10-15% ROI никой няма да ти продаде на тази цена която би осигурила подобна доходност.. Но ако купиш, след не особено дълго време наемите катерят...и стават нещата. Но...мое мнение. Всеки си решава.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
              бетерчо, знам, че си тук
              кажи на хората, колко пара си надиплил от коновете
              ама купил - продал,
              не капиталова
              ето, аз преди няколко месеца влязох с 1 000лв и извадих едни 100лв
              после реших пак да измъкна 100лв за обед, но хлътнах с 60
              и тотала е около 60лв на +
              като револут спечели поне 2 пъти по толко от моята 'спекула"
              Забравяш нематериалните облаги!

              Във Велинград ти показват снимка на сауната си - срещу скрийншот на капиталовата ти!

              Коментар


              • бетерчо, знам, че си тук
                кажи на хората, колко пара си надиплил от коновете
                ама купил - продал,
                не капиталова
                ето, аз преди няколко месеца влязох с 1 000лв и извадих едни 100лв
                после реших пак да измъкна 100лв за обед, но хлътнах с 60
                и тотала е около 60лв на +
                като револут спечели поне 2 пъти по толко от моята 'спекула"
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  Айдееее, от мераци за апарти в Истанбул за по 200-300€ метъра, Ботича изиграл 3 апарта. Но нищо, къщата е неизмазана и с акт 14 още. И ток покрадва лекинко май.
                  не, то е било по-рано
                  ботчо е искал преди да навърши 30 да стане милионер акционер
                  но добре, че е влязал в пътя
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    ботчо, ма ти си бил голяма риба, бе
                    Айдееее, от мераци за апарти в Истанбул за по 200-300€ метъра, Ботича изиграл 3 апарта. Но нищо, къщата е неизмазана и с акт 14 още. И ток покрадва лекинко май.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      ДА 10000000%. Коньове, фондови борси не са за изкарване на пари. ТОВА Е РАЗРЕШЕН ХАЗАРТ където се надлъгват балъците и се ПРЕРАЗПРЕДЕЛЯ богатство. пак повтарям ПРЕРАЗПРЕДЕЛЯ. Единици са тези които умеят да излязат от ХАЗАРТНАТА СИ ЗАВИСИМОСТ сами че и на печалба. 99,99% ГУБЯТ и разсъдъка си. 4-5 месеца бях болен от тази болест преди 2000г. И здравето си загубих освен пари за 2-3 апартамента
                      ботчо, ма ти си бил голяма риба, бе
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Нов хит сред обявите под наем – хора пускат половината си легло, за да могат да платят сметките си

                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                          директорчето е пряко ангажиран в бизнеса с НИ, а последните години бяха доста успешни за сектора
                          няма да се изненадам ако е изкарал (и все още изкарва добре)

                          пише като маскиран брокер, който не е брокер , но класи над онзи другия брокер
                          Ласкаеш ме, Хахаах.

                          Щом мязам за брокер, значи имам добър план Б, че в моя бранш като гледам нещата стават все по-сложни.
                          Last edited by direkto4eto2; 13.03.2024, 18:45.

                          Коментар


                          • Кой надуваше тука фанфарите колко розово било положението?

                            Ами че той износа от август е под вода, вече -15%


                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от diskmanv Разгледай мнение
                              Факта е такъв, нито един повишител от тази тема НЕ купува за инвестиция в момента. Може да купува за да си пази кеша от инфлация, за лично, за децата или за нещо смесено, но не и за инвестиция, а същевременно се обяснява как щели да свършат апартите.

                              Аз лично много добре помня 2009 10 11 12г. Думата панелка беше мръсна и единствените панелки, които се продаваха тогава бяха само най-стегнатите, запазени и ремонтирани. Не виждам никаква промяна във фундамента на България, че след 3-5г. да е по-различно отколкото беше през 10-11-12г. Да, има в момента малко повече наплашени и психясали хора,които ги е страх да не им изгори кеша от инфлацията, но точно заради този страх пък ще им изгори от грешни инвестиции. Нормалните цени са си 12-15% roi или 10-15г. На толкова съм купувал за инвестиция и на толкова пак ще се купува някой ден. Въпрос на време е.
                              Имотаджиите са се примирили с 4% и се опитват да убедят и останалите, че това е нормалното положение.

                              Не е ясно колко са им верни дори горните изчисления... на бакалския тефтер трудно може да се вярва!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                Сигурен ли си?
                                ДА 10000000%. Коньове, фондови борси не са за изкарване на пари. ТОВА Е РАЗРЕШЕН ХАЗАРТ където се надлъгват балъците и се ПРЕРАЗПРЕДЕЛЯ богатство. пак повтарям ПРЕРАЗПРЕДЕЛЯ. Единици са тези които умеят да излязат от ХАЗАРТНАТА СИ ЗАВИСИМОСТ сами че и на печалба. 99,99% ГУБЯТ и разсъдъка си. 4-5 месеца бях болен от тази болест преди 2000г. И здравето си загубих освен пари за 2-3 апартамента
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X