IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Честито, аз лично не бих купил нищо построено на ръба на брега/скала, но разбирам чара и мерака за такова място. Със здраве да си го ползваш!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Бетерчо, видях къщето.... сопри се....
      Предполагам само на Дури нейната може да съперничи като морско разположение.
      Ще го напиша само веднъж - както е известно не съм фен на нашето море , а пък севера съвсем, но това бих го взел ....просто ей така дори да го ползвам 2-3 седмици в годината....да го има.
      Точно. Изчислил съм че и рядко да ходя енергията която ще поемеш от там си заслужава. Благодаря, Песи. Да знаеш че съм имотен експерт поне по качества и локации на имотите. Както и ти. Всочко което си купил си го премерил с хирургическа точност.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

        Оххооо ква Калиакра бе човек? След дружба посока калиакра за никъв уй не стават. Хвърлил си парите напразно.

        П.с да не си купил от онея боклуци на лайхаус за 300 евра на метъра, дет ги пускам на ратко отвреме на време. За там съм съгласен, там има нескриваема, има сметоизвизване, ламБи, даже е спокойно почти целогодишно.
        Бетерчо, видях къщето.... сопри се....
        Предполагам само на Дури нейната може да съперничи като морско разположение.
        Ще го напиша само веднъж - както е известно не съм фен на нашето море , а пък севера съвсем, но това бих го взел ....просто ей така дори да го ползвам 2-3 седмици в годината....да го има.

        ПП Левчо , не пускай снимките във форума...нема нужда....кой квото иска да си верва или мисли....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от AMG2023

          Тебе май не те слуша главата а ?
          Като те видя да пишеш и се пръскам от смях. Що така бе момко?
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

            На Левчо не знам коя линия е , но може би има наклон и или вече е застроено под него. Писа че няма как да му се закрие гледката.
            Той е наясно какво взима и дори предполагам че е едно къще дето го искаше още преди 1-2 години....знае какво иска и взима.....няма случайности....
            .
            Точно така. Отвес над морето е края на двора ми. Нищо не може да се строи или изникне. Само подкастряш саморастящите храсти отгоре тук таме. За това се грижат всички. Същото къще е. Три години почти искам да се случат нещата и ценово и документално имаше пропуски.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

              Оххооо ква Калиакра бе човек? След дружба посока калиакра за никъв уй не стават. Хвърлил си парите напразно.

              П.с да си купил от онея боклуци на лайхаус за 300 евра на метър?
              Не. Там има пустеещи и разпадащи се къщи. Гледал съм ги преди години. И морето е далеч. И обстановката е тъжна, самотна и потискаща. Който иска да играе голф се настанява в хотела.
              Добре. Хвърлил съм си парите на вятъра. Трябваше да купя в Аспарухово....Лайфхаус имаше предвид, разбрах те.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                Ще ти пусна и снимки като приключа сделката. На твое място бих познасал всеки метър от Бриз до Калиакра. Къде какво що. Има и осветление има и асфалтова улица във вилната зона. Тихо е. Главния път е далеч встрани. Айде повервай ми и не търси под вола теле.
                Оххооо ква Калиакра бе човек? След дружба посока калиакра за никъв уй не стават. Хвърлил си парите напразно.

                П.с да не си купил от онея боклуци на лайхаус за 300 евра на метъра, дет ги пускам на ратко отвреме на време. За там съм съгласен, там има нескриваема, има сметоизвизване, ламБи, даже е спокойно почти целогодишно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                  Изнервен си нещо? Що така?
                  Къщята съм ги гледал от доста време. Повечето (99%) са боклуци! Защото са на майна си райна в баира, където няма път, няма сметоизвозване, улично осветление. Най мие смешно сутрин като виждам пишман баровци с Х7 ми целите в кал, как отварят багажника и си хвърлят боклука в контейнерите.
                  Убеден съм, че и ти си купил точно на такова място, ако не пусни снимки да видим.
                  Ще ти пусна и снимки като приключа сделката. На твое място бих познавал всеки метър от Бриз до Калиакра. Къде какво що. Има и осветление има и асфалтова улица във вилната зона. Тихо е. Главния път е далеч встрани. Айде повервай ми и не търси под вола теле.
                  Last edited by bulgarian lev; 28.07.2023, 18:22.
                  Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                    Къща която не е баш на 1 ва линия е кофти инвестиция, защото тъкмо я вдигнеш и хоп някой се настани пред теб. Скоро снимах такива, нз дали ги качвах тук, но идвете са огромни и никой не живее в тях. Едната даже беше обявена за продажба.
                    Тук прояви мисъл. И ще ти кажа че затова не купих имот в Ахтопол преди години. Не знаеш кой ще завземе и малката поляна пред теб. Но тук е различно. Аз съм на отвес над морето. 30-35 ина метра над вълните. Никой не може да застрои.
                    Има контейнери за смет до къщите. Най-добре е да си събереш боклука в чувал и да го метнеш в големия контейнер на главния път. Не е чак толкова далеч.
                    Last edited by bulgarian lev; 28.07.2023, 18:24.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Бетерчо, да се подпичкосваш с мен си леко объркал целта, ще те ковна с пирон на ствната. Не се усещаш срещу кого пускаш майтапи. А това е показателно че не си знаеш нивото.
                      Кой те научи за асфалтовия път и панорамата. Ти варненец ли си или приходящ мушмул дето не схаваща основни неща. Извини ме за откровението, но бъзикай се и не простей. Помъчи се. Можеш.
                      Изнервен си нещо? Що така?
                      Къщята съм ги гледал от доста време. Повечето (99%) са боклуци! Защото са на майна си райна в баира, където няма път, няма сметоизвозване, улично осветление. Най мие смешно сутрин като виждам пишман баровци с Х7 ми целите в кал, как отварят багажника и си хвърлят боклука в контейнерите.
                      Убеден съм, че и ти си купил точно на такова място, ако не пусни снимки да видим.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
                        Къща която не е баш на 1 ва линия е кофти инвестиция, защото тъкмо я вдигнеш и хоп някой се настани пред теб. Скоро снимах такива, нз дали ги качвах тук, но идвете са огромни и никой не живее в тях. Едната даже беше обявена за продажба.
                        На Левчо не знам коя линия е , но може би има наклон и или вече е застроено под него. Писа че няма как да му се закрие гледката.
                        Той е наясно какво взима и дори предполагам че е едно къще дето го искаше още преди 1-2 години....знае какво иска и взима.....няма случайности....
                        .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                          Как ги "подготвяш" бе левчо? Ходиш с дисагите в бамката ли? Я разуй, да се писмеем.
                          Бетерчо, да се подпичкосваш с мен си леко объркал целта, ще те ковна с пирон на стената. Не се усещаш срещу кого пускаш майтапи. А това е показателно че не си знаеш нивото. Пускай майтапи но не се присмивай, щото едни други сте за смях.
                          Кой те научи за асфалтовия път и панорамата. Ти варненец ли си или приходящ мушмул дето не схаваща основни неща. Извини ме за откровението, но бъзикай се и не простей. Помъчи се. Можеш.
                          Last edited by bulgarian lev; 28.07.2023, 18:13.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Къща която не е баш на 1 ва линия е кофти инвестиция, защото тъкмо я вдигнеш и хоп някой се настани пред теб. Скоро снимах такива, нз дали ги качвах тук, но идвете са огромни и никой не живее в тях. Едната даже беше обявена за продажба.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                              Бетерчо, тва бурята чак от Родопите ли ги домъкна ?
                              Кажи какво пропускам в гатанката що не си си взел некво подобно къще около Варна, а се нахендри на сигурно 2-пъти по-скъп апарт ?
                              Какво пропускам ?
                              Нема такива къщета с панорама и асфалтов път, освен на (или близо до) главния път, където от 22 до 6 сутринта е шампионата по мотогп.
                              Last edited by better; 28.07.2023, 17:55.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                                Е ти нищУ не си видел! Аз оня ден след бурята видЕх стадо родопски катъри в морето.
                                Бетерчо, тва бурята чак от Родопите ли ги домъкна ?
                                Кажи какво пропускам в гатанката що не си си взел некво подобно къще около Варна, а се нахендри на сигурно 2-пъти по-скъп апарт ?
                                Какво пропускам ?

                                Коментар

                                Working...
                                X