IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Бюджетният излишък достигна 177,7 млн. лева към края на юни

    Абе налЕ щЕЕме да фалирГаме, ко станА?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat

      Без да коментирам къде е / това е работа на Левчо/ ще ти напиша само, че сделката е супер.
      Има много по-добри имоти...морски...и по нашето море също, но не са на тази цена....
      Писах го и преди той ако се откаже аз ще го купя за същите пари.... На мен ще ми отива повече мястото...келнерче с първа линия :-)
      Е за какво му е? Пълно прахосничество на средства и напълно ненужен кофтор. Също като боклуците, дето накупи в най-обезлюдения областен град Плевен с преобладаващо ромско население. Колко дни в годината ще живее там? Няма избиване и за 200 години. За същата сума ще ходи в Италия за по две седмици на пълно обслужване доживот.

      Тези пари по-добре да ги беше дарил на някой кучкарник, поне щеше да направи добро.

      Коментар


      • Направо се учудвам на прекрасната дискусия , извинявайте модератори, но за първи път сте излишни.

        Коментар


        • И ще се се извиниш ли на всички инвеститори, които наричаш брокерази?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

            Ами това е квартала на приятел
            я ви Бетерчо!
            Объркал си се нещо.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от antani Разгледай мнение

              Ако имаш време, вземи един кучегон, няколко пиратки и една тояжка и се разходи из Долината и Ливадите, за да видиш какво означава празни блокове. Горе-долу по един населен апартамент на два етажа, отделно на всяка сграда има огромни плакати "Продават се апартаменти". И поне още 40 строежа видях днес.
              Във Варна е подобно положението. Ето примерно тази сграда, все още не е в експлоатация, но стоят от доста време тези плакати за продажба.
              Click image for larger version

Name:	1.jpg
Views:	1
Size:	48.5 КБ
ID:	4098286

              Коментар


              • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                За кво да ги свалят? Ей ги 200 години, ей сега ше минат.
                Ама, не предположих, че ти ще живееш 250г. да ги изчакаш.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                  А, свалили ли са ударно цените?
                  За кво да ги свалят? Ей ги 200 години, ей сега ше минат.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                    Ами това е квартала на приятел
                    я ви Бетерчо!
                    Ти от София ли беше или бъркам? Правиш ли разлика между Малинова долина и Манастирски ливади?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                      Това с кучегона е задължително. Спомням си преди години точно в Малинова долина глутница кучета убиха професор от БАН.
                      Ами това е квартала на приятел
                      я ви Бетерчо!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от antani Разгледай мнение

                        Ако имаш време, вземи един кучегон, няколко пиратки и една тояжка и се разходи из Долината и Ливадите, за да видиш какво означава празни блокове. Горе-долу по един населен апартамент на два етажа, отделно на всяка сграда има огромни плакати "Продават се апартаменти". И поне още 40 строежа видях днес.
                        Това с кучегона е задължително. Спомням си преди години точно в Малинова долина глутница кучета убиха професор от БАН.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от antani Разгледай мнение

                          Ако имаш време, вземи един кучегон, няколко пиратки и една тояжка и се разходи из Долината и Ливадите, за да видиш какво означава празни блокове. Горе-долу по един населен апартамент на два етажа, отделно на всяка сграда има огромни плакати "Продават се апартаменти". И поне още 40 строежа видях днес.
                          Е, като си констатирал това, ти колко си накупи и на каква цена, похвали се де, нали си ербап, дай цени и дискаунти....смешко...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение
                            Повдигаческите полюции нямат край! Последните седмици не смогвам да прегледам всички обяви за продажба във филтрите, който съм задал в имот бг (толкова са много), а банкерите още дават аванта с лихвите... Какво ли ще стане когато почне жътвата?
                            Ако имаш време, вземи един кучегон, няколко пиратки и една тояжка и се разходи из Долината и Ливадите, за да видиш какво означава празни блокове. Горе-долу по един населен апартамент на два етажа, отделно на всяка сграда има огромни плакати "Продават се апартаменти". И поне още 40 строежа видях днес.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение

                              Чакам да вдигнат лихвите и тогава ще купувам.
                              Ако парите ми не бяха честно изкарани и аз щях да ги разправям същите лафове, като вас...
                              Ох ще ме разплачеш! Дали моите са честно изкарани от наеми, или твоите от обществени поръчки, аудиторията е достатъчно интелигентна да отсъди.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                                Ами, купувай тогава, кво само си го чешаш, като купиш нещо, тогава пиши, всичко друго е тра ла ла...
                                Чакам да вдигнат лихвите и тогава ще купувам.
                                Ако парите ми не бяха честно изкарани и аз щях да ги разправям същите лафове, като вас...

                                Коментар

                                Working...
                                X