IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
    Обрат с имотите. Цените ще полетят


    https://www.standartnews.com/biznes/...at-555110.html


    Пазарът ще става все по-динамичен. Цените ще продължат да растат, макар и не толкова бързо, но до следващия март очаквам 10% увеличение.
    Аз писах, че СЕГА цените на имотите са ВСЕ ОЩЕ евтини. Но времето за купуване е доста ограничено. Тази година купувачи ще са основно чужденци и нищо чудно увеличението да достигне 30%.

    Коментар


    • Обрат с имотите. Цените ще полетят


      https://www.standartnews.com/biznes/...at-555110.html


      ​​​​​​​Пазарът ще става все по-динамичен. Цените ще продължат да растат, макар и не толкова бързо, но до следващия март очаквам 10% увеличение.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Minaiivan Разгледай мнение
        Всички гастъри живеят на брега на морето минимум, ядат в мишелин ресторанти и киснат денонощно в тема за бг имоти
        На брега на морето засега само 3ма в темата знам да имат имоти: Дюри, Левчо и още един тип. Гастарите могат само да мечтаят. Левчо закупи къщето миналата година сега ако пожелае може да го продаде за цена х2 (има желаещи купувачи)

        Коментар


        • Бердж, ако четеш темата: Предложението ми е съвсем сериозно. Предлагам ти 400лв/тон за сушени шипки. Можем да работим дългосрочно. Знаеш ми телефона ако имаш интерес. Имам склад имам и опаковъчна машина.

          Коментар


          • Всички гастъри живеят на брега на морето минимум, ядат в мишелин ресторанти и киснат денонощно в тема за бг имоти

            Коментар


            • Аз пък дадох за две банички 5.20 тая сутрин

              Коментар


              • Първоначално изпратено от AMG2023 Разгледай мнение

                днес обядът ми беше 80евро и вечерята беше над 100. Живея в Марбея.
                Как мислиш в децка ли съм бе?
                Каква е тази мерзост от трибуната на мръсен и зловещ град като София да съдиш другите без да знаеш ?
                Все едно плъх в контейнер за боклук да ми се присмива, че нямам контейнер...
                Аз пък живея в Малибу и днес дадох 80 евро бакшиш на сервитьора за обяд, а за вечерята сервитьора получи 100 евро бакшиш.
                Last edited by X_Y; 17.03.2024, 10:13.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                  Кво ше ги праиш тез шипки бре, на дребно ли ше ги продаваш?
                  днес обядът ми беше 80евро и вечерята беше над 100. Живея в Марбея.
                  Как мислиш в децка ли съм бе?
                  Каква е тази мерзост от трибуната на мръсен и зловещ град като София да съдиш другите без да знаеш ?
                  Все едно плъх в контейнер за боклук да ми се присмива, че нямам контейнер...
                  Last edited by X_Y; 17.03.2024, 10:12.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kinyalo Разгледай мнение

                    Той дори и Берти се чуди какво да ги прави. Виж че е опрял до форума да търси канали

                    Явно не е разбрал че първо се подсигурява пазара, след това производството..
                    Нищо ето аз искам да му изкупя продукцията, като мога да му изкупувам по около 40-50 тона за първите 2-3 години, после увеличавам.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Кво ше ги праиш тез шипки бре, на дребно ли ше ги продаваш?
                      Той дори и Берти се чуди какво да ги прави. Виж че е опрял до форума да търси канали

                      Явно не е разбрал че първо се подсигурява пазара, след това производството..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Кво ше ги праиш тез шипки бре, на дребно ли ше ги продаваш?
                        може да отвори чайна на лифта
                        ще им капва и по малко коняче
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Хард ултрасите кибици. Които се обзалагам че и на 500€ да паднат пак няма да купят. Не ги ли виждаш, като изпочупят всичко от наетото жилище и се местят при следващия наемодател. От такива ква инвестиционна култура очакваш. Или възможности.
                          фростчо едва ли е излизал от децката
                          слушал е със зяпнала уста разни истории от накавръчко и си мисли, че то така става
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                            берджо, кавръка, фростчо, АМГ-то, уни-муни... и тн... А какви понижители имаше едно време...

                            пп. бердже, изкупувам сушени шипки. Плащам по 400лв за тон.
                            Кво ше ги праиш тез шипки бре, на дребно ли ше ги продаваш?
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
                              Влизането в еврозоната ще е двигателят на пазара на недвижими имоти ᐉ Новини от Fakti.bg - Имоти | ФАКТИ.БГ
                              Тенденцията е цените и наемите на жилища да се задържат на сегашните нива или да се повишат

                              Влизането на Българи в еврозоната ще се отрази на пазара на недвижими имоти, независимо, че обявените цени винаги са били в евро. Според експерти именно влизането ни в еврозоната ще движи пазарът напред, като тенденцията е цените на имотите да се запазят на сегашните нива или да отчетат ръст.

                              ===2049===

                              А МЯУ? Кога?! Ами ако ратко се окаже прав, че балоня ще се спука чааак през 2049та?
                              ще се задържат, че дори ще падат
                              няма никаква вероятност да догонят европейските
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                имаше ...ама купиха
                                останаха само най-отчаяните
                                Хард ултрасите кибици. Които се обзалагам че и на 500€ да паднат пак няма да купят. Не ги ли виждаш, като изпочупят всичко от наетото жилище и се местят при следващия наемодател. От такива ква инвестиционна култура очакваш. Или възможности.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X