IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
    https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylg...hodite-1800069

    Задава се рязък спад в растежа на доходите !!

    Цветослав Цачев: Идва рязък спад на растежа на доходите
    спад в?? РАСТЕЖА По същия начин ви успокояват и с цените на имотите.

    Както винаги радост за повишителски новини. Благодаря за линка.

    ===2039===

    Мъка, мъка, мъка… 15 септември 2000,

    2024, започва ново надуване на балона, след като обявят, че 9% инфлация е новото нормално.

    Ех защо не купих 2017та?! Защо?!
    Досега щях да съм поне +100% от капиталова и оставащи 3 години да се изплати от наеми. Не е честно!!! Това е БЕЗОБРАЗИЕ!

    #Ванката съм
    Last edited by два_таралежа; 25.08.2023, 21:22.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

      То само по лифтовете да бяхме назад... Защото са пишман туристи, италианците навсякъде имат перфектно обозначени пътеки, хижи на най-високо ниво, в които да намериш свободно легло е като да спечелиш от лотарията, имат паркинзи на 1800, даже 2000м, един от които за 1000 автомобила под върха в национален парк, защитен от Юнеско, достъпен срещу 30 евро... Как те нямат проблем, но ние имаме баш за чукарите до Априлци.
      Остави но то не е само ходене, хората качват и алпинисти лятото и мантинбайкъри и каквото се сетиш и туризъм има целогодишно. Национален парк под закрила на Юнеско Доломитите са ги нацвъкали с лифтове та пръдливата червеногуша зеленоопашатка няма се чуди къде да свие гнездо, но странно че местните зелени нямат нищо против.

      Коментар


      • https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylg...hodite-1800069

        Задава се рязък спад в растежа на доходите !!

        Цветослав Цачев: Идва рязък спад на растежа на доходите

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

          Добре че сме умни да си вървим по билото и да си пазим природата, а не като Австрия и Швейцария, които са напраскали хиляда лифта и курорта по Алпите. Да им се чуди човек- вместо да си пазят природата секат гората и правят лифтове, друго си е при нас поради липса на поминък в планинските райони да има незаконна сеч на хиляди декари вместо да се направи просека от 5-10 метра за лифт и да има поминък за хората в региона .
          То само по лифтовете да бяхме назад... Защото са пишман туристи, италианците навсякъде имат перфектно обозначени пътеки, хижи на най-високо ниво, в които да намериш свободно легло е като да спечелиш от лотарията, имат паркинзи на 1800, даже 2000м, един от които за 1000 автомобила под върха в национален парк, защитен от Юнеско, достъпен срещу 30 евро... Как те нямат проблем, но ние имаме баш за чукарите до Априлци.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

            Ами не е и нужно да идваш. Щом не можеш да повървиш 2-3 часа до билото, какъв турист си? Само да седнеш в кебапчийницата, да си хвърлиш боклуците и да се изакаш. Не ни трябват такива туристи. Това е място със съхранена природа. За лифтове място няма.
            Не е коректно да съдите по моята реплика, че попадам в графата "кебабчета и шкембе" по върховете на Стара планина. Напротив, не съм от тях.
            Но не и нужно всяка разходка в планината да бъде екстремно предизвикателство, достъпно за малцина. Не е ли целта повече хора да обикнат планината? Лифтът как пречи?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

              Еж номер 1, всички пейпъри са топ. Квото исках е направено. Мога да узаконя цялото крайбрежие некъде ако нещо издиша.
              Еж 2, това не требеше да пишеш, че ей ся бетерчо ще поиска снимки на нот.акт, берджо ще поиска заключението на геодезист, петърчо ще пожелае да види удостоветението за произход на средствата, а джони е любопитен, на каква стойност минава сделката и ако нещо не е наред ще ти изпрати частна данъчна ревизия от ВиК Добрич.

              нищо нема да им давам. Хеле пък безплатно. Аз да не съм рекламно лице или на битака. Идват пият по един бърбън, смайвам ги с имота и кой откъде е.
              Last edited by два_таралежа; 25.08.2023, 22:04.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                По едно време понижителите искаха да я смъкнат под 1800, ама вече е в миналото този опит, откакто вие тримата пускате яко фалшиви обяви от централата. И аз добавям малко от по южно море, ама трябват още усилия.ванкУ2 съм

                ===2039====
                А какви понижители имаше едно време, пускаха контраобяви за имоти-подарък + доплащане, но им свършиха парите за обяви и вече изпуснаха положението.

                Сега си правим средната цена каквото си искаме с нея.

                15 септември - 2000 и това е.
                Брокерите сме всемогъщи, само майстора-зидар е по силен, ние зазиждаме с цени, но той зазижда, бетонира и прави качествена замазка само с думи които галят понижителските уши.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение

                  казва Добромир Ганев, председател на Национално сдружение „Недвижими имоти“.
                  Е, кой да го каже, Унимог, продавач на царевица по плажовете от кв. Меден рудник2 ?

                  ===2039г.===
                  Last edited by Bailor; 25.08.2023, 20:00.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
                    В понеделник май ще имаме нова покупка, ако всички документи са наред.
                    Новия съсед ще олекне с няколко бутилки с общо 20 рози .

                    Песимисте идвай на освещаването, че имаме обяви да качваме, средната цена требе да мине 2000 предсрочно.
                    Еж номер 1, всички пейпъри са топ. Квото исках е направено. Мога да узаконя цялото крайбрежие некъде ако нещо издиша.
                    Last edited by два_таралежа; 25.08.2023, 20:49.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                      Аз знаех за писмото и затова заложих на 2000 по неговата справка/бенчмарк от 15 септември. Засега справката се мотае около 1900
                      По едно време понижителите искаха да я смъкнат под 1800, ама вече е в миналото този опит, откакто вие тримата пускате яко фалшиви обяви от централата. И аз добавям малко от по южно море, ама трябват още усилия.ванкУ2 съм

                      ===2039====

                      Коментар


                      • В понеделник май ще имаме нова покупка, ако всички документи са наред.
                        Новия съсед ще олекне с няколко бутилки с общо 20 рози .

                        Песимисте идвай на освещаването, че имаме обяви да качваме, средната цена требе да мине 2000 предсрочно.
                        Last edited by два_таралежа; 25.08.2023, 17:07.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                          баш в Сопот е най-голямата цигания под лифта. Там не сте си създали навици и организация за уборка. В Банско се прави по 2 пъти годишно. Освен това мога да се обзаложа, че на лифта на Сопот не си стъпвал, а аз изкарвам там около месец общо в годината.

                          пп. Зидаря направи здрав зид, а сега полага и мазилката откъм продажба. Браво на него!
                          Не е така, ако си ходил наистина знаеш. Иначе и на двете места хората са едни и същи като навсякъде по малките места, в Банско говорят само малко по-зле.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                            Миналия уикенд бях на лифта на Сопот качвахме се до горе до хижа Добрила ,екстра си е ,едно от най-добрите локации за лифтовете ,другите са имитация на лифтове
                            В Априлци лифта ще е много по-модерен.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                              баш в Сопот е най-голямата цигания под лифта. Там не сте си създали навици и организация за уборка. В Банско се прави по 2 пъти годишно. Освен това мога да се обзаложа, че на лифта на Сопот не си стъпвал, а аз изкарвам там около месец общо в годината.

                              пп. Зидаря направи здрав зид, а сега полага и мазилката откъм продажба. Браво на него!
                              Миналия уикенд бях на лифта на Сопот качвахме се до горе до хижа Добрила ,екстра си е ,едно от най-добрите локации за лифтовете ,другите са имитация на лифтове

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                                Сопот ,Карлово хората са друго тесто ,родолюбци а не селяндури като останалата част от страната ,вижте си дереджето какво е
                                баш в Сопот е най-голямата цигания под лифта. Там не сте си създали навици и организация за уборка. В Банско се прави по 2 пъти годишно. Освен това мога да се обзаложа, че на лифта на Сопот не си стъпвал, а аз изкарвам там около месец общо в годината.

                                пп. Зидаря направи здрав зид, а сега полага и мазилката откъм продажба. Браво на него!
                                Last edited by два_таралежа; 25.08.2023, 16:25.

                                Коментар

                                Working...
                                X