IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

    Кога американците са строяли небостъргачи,бай ти Ганя е работил предимно с материала кирпич
    https://youtube.com/shorts/OyNT63B62...T7wVaQB7slJ2LQ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
      Байлорда е смяташе на 3К EUR в капиталовата и вдигаше наздравици по нощите. Един от форумните мЕлЕонери в НИ е, разбира ги нещата и има дизерфицирано портфолио.
      Ти да не си от Пловдив, или учил в Пловдив?
      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

        Не беше така в този случай тази година. Много по-добре беше от нагъчканите с всякаква паплач “хотелски” зони с дива музика и тълпи.

        Аз тази година видях. Трудно е, но се вижда
        Там, където си пробива макар и трудно път частната нормална инициатива нещата са нормални.

        Още свиквам с троснатите начумерени продавачки - ама вече им хващам цаката.

        Докарах две до истерия - на една, работейки в billa, и в работно време не й позволих да ме предреди само защото била “работела там”, а на другата й се наложи да върне точно ресто и да издаде касова бележка. Див бяс. Боже, колко бързо свиква човек

        Само Ботльо се скръндзави да каже за баничарницата

        Щях да забравя и “немският” рент-а-Кар си го получи подобаващо. Next
        Те се спичат, когато се появи дама като теб с тон, език, учтива, но безкомпромисна, с доводи и видяла и знаеща как е по света и дават назад. И мъж да им го каже става, но от достолепни дами свиват сармите бързо. . Иначе маат по навик и квото им е казАл шефа.
        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

          Слабо е дизерфицирано и е на кредит.
          И аз имам такива колеги...като им кажа некой термин нито могат да го напишат, нито знаят кво означава.
          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            Затуй на някакво "благотворително" парти в някво шато на 30-40км от Кан се наливаха баш с такива бутилки баровците. И плащах 500€ за тоалет под наем че да вляза вътре. На гаджето оставих домакина да плати, ама достойнството не ми позволи и на мене . Е пихме на аванта, то яденето за 1000€ нямаше и 1% от сметката
            Разклащаха ли бутилките с шампанско, за да се пръскат с тях?

            Разказвал си ни за онуй парти. Помня аз.

            Поантата обаче в моя пост бе друга

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

              Защото са масово изкривени пазарните правила. Виж сега нормално общество след всичко, през което сме преминали не се изгражда лесно, но ще дойде.

              Прочее в нормалните общества разхищението не е на почит. Нищо крещящият лукс, нито да се преследват две бг мутри из курорт като Шамони и да се хилят и пръскат с шампанско за по 30 000€ бутилката. Всичко това се счита за дива простащина.

              Един ден след години ще ме разбереш
              Затуй на някакво "благотворително" парти в някво шато на 30-40км от Кан се наливаха баш с такива бутилки баровците. И плащах 500€ за тоалет под наем че да вляза вътре. На гаджето оставих домакина да плати, ама достойнството не ми позволи и на мене . Е пихме на аванта, то яденето за 1000€ нямаше и 1% от сметката
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение

                Байлорда е смяташе на 3К EUR в капиталовата и вдигаше наздравици по нощите. Един от форумните мЕлЕонери в НИ е, разбира ги нещата и има дизерфицирано портфолио.
                Слабо е дизерфицирано и е на кредит.

                Коментар


                • Има една категория хора, много характерни за Варна и околните села. Бедни като мишки по произход, обикновено необразовани и не много умни, най често без професии. По някакво стечение на обстаятелствата-дребни престъпления, хазартец, стаж при някоя по голяма мутра, малко дрога, малко туй онуй, някоя спекулативна сделчица, се виждат с малко парици. Ела и гледай ко става. Плажът е техен, паркинга е техен, местата на първа линия в измислените им заведения са техни, жените им имат най големите джуки и най кривите ци.и (щот и за това се иска мозък някакъв) а колите им са най отпред където и да се затътрят. Харчат по илядо на ден и не им стигат. Ако някой опропасти съвсем тая държава, ще са ей такива малоумници…
                  Last edited by Minaiivan; 11.08.2024, 16:26.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                    В началото всички са така, после става " като при другите".
                    Защото са масово изкривени пазарните правила. Виж сега нормално общество след всичко, през което сме преминали не се изгражда лесно, но ще дойде.

                    Прочее в нормалните общества разхищението не е на почит. Нищо крещящият лукс, нито да се преследват две бг мутри из курорт като Шамони и да се хилят и пръскат с шампанско за по 30 000€ бутилката. Всичко това се счита за дива простащина.

                    Един ден след години ще ме разбереш
                    Last edited by Selena2024; 11.08.2024, 16:22.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от danetha Разгледай мнение

                      Кога американците са строяли небостъргачи,бай ти Ганя е работил предимно с материала кирпич

                      Браво! Точно небостъргачите в Щатите имам предвид. Знаеш как се прави носещата им конструкция. НЕ СА "ПЕЧАТАНИ" (без арматура), нали.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                        Изцяло частна инициатива, любезно обслужване и нормални цени. Това е пътят, приятелю.
                        В началото всички са така, после става " като при другите".

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Той не знае кво иска. 200 лв му е скъпо за кичозния лукс и навалицата, 50 лв пък било за клошари. Що? Щото си имаш спокойствие, тишина и гледка, нощната с Луната разцепва. Той горкия нито може даье с мутробарока, нито да е с аристократична визия. Бичкия, разбира от високорискови активи но нема топки да спечели като инвестира. Играе си и се надлъгва сам себе си.
                          200 кинта не ми стигат за плаж. 50 кинта пък е за клошари. Казаха ти го няколко пъти, направил си къщата хан, че и се хФалиш. Ами фали се, не ми пречиш, но не се опитвай да заблуждаваш, защото е смешно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Той не знае кво иска. 200 лв му е скъпо за кичозния лукс и навалицата, 50 лв пък било за клошари. Що? Щото си имаш спокойствие, тишина и гледка, нощната с Луната разцепва. Той горкия нито може даье с мутробарока, нито да е с аристократична визия. Бичкия, разбира от високорискови активи но нема топки да спечели като инвестира. Играе си и се надлъгва сам себе си.
                            А звездите бяха приказни. Като в атлас по астрономия.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                              И си мислиш, че на Фиш Фиш за пеесе лв е това място?
                              Тази година си изпълни прекрасно функцията. Сега излизайки от зоната по пътя за Балчик получихме друга приятна изненада. Младо българско семейство отворило крайпътно ресторантче. Яд ме е, че не запомних името. Прекрасна кухня. Прекрасни нормални цени. Всички немци бяха там. Адмирации. Това семейство изми лицето на бг туризма. Имаше поне още едно две такива заведения. Изцяло частна инициатива, любезно обслужване и нормални цени. Това е пътят, приятелю. Стига разни идиоти да не почнат да ги задушават. Подобно нещо видях през 2021 г. в Сарафово. Значи може.

                              За Гърция тази година прецених, че е мръсна и пренаселена. Отделно риск от пожари.
                              Last edited by Selena2024; 11.08.2024, 16:11.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Selena2024

                                Каква да се прави…хващам поне две логически грешки в съжденията му: 1. Какво пречи да се храня навън по заведения ако наема вила, а не хотел? 2. Защо всички европейци с добри доходи трябва да живеем в стил късен варненски мутробарок?

                                Отделно горкият не вдява, че от една възраст нагоре бягаш максимално от контакт с тъпаци и предпочиташ да се наспиш с прекрасна гледка към море/океан/планина предпочиташ да се събудиш без да се препънеш в поредната хотелска малоумна паплач …, сложно, Док, сложно за обяснение …
                                Той не знае кво иска. 200 лв му е скъпо за кичозния лукс и навалицата, 50 лв пък било за клошари. Що? Щото си имаш спокойствие, тишина и гледка, нощната с Луната разцепва. Той горкия нито може да е с мутробарока, нито да е с аристократична визия. Бичкия, разбира от високорискови активи но нема топки да спечели като инвестира. Играе си и се надлъгва сам себе си.
                                Last edited by bulgarian lev; 11.08.2024, 16:15.
                                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                                Коментар

                                Working...
                                X