IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

    Радев на няколко пъти обясни простичко как печели ,купува индекси или акции на спадове и ........ н е г и п р од а в а -Същото което и ти правиш с имотите ,сега ще кажеш да де ама имотите само поскъпват ,а акциите се сриват ,да така е но пак казвам без да изпадам в детайли има акции и акции и индекси и индекси ,най-богатите хора в света са богати от акции и от имоти ,а тези които са богати от акции те са богати не защото купуват акции ,те купуват шепа акции които НЕ продават
    Утре ти трябват пари - продаваш една ,две ,три акции ,ама я продай вратата от имота ,не можеш,продай покрива от имота ,пак не можеш,трябва целия да продадеш.
    Пълни глупости пишеш. В другата тема ти препоръчах книжката на може би най-известният имотен инвеститор Шмуел Зел. Да видиш как не се продават имоти.

    Прочети нещо и за Бюфет да видиш как прави пари - ВЪРТИ десетки акции. От акциите, с които е тръгнал в началото, няма нито една останала.

    Кавръков, направо ми е жал с какви глупости си се назобил. Поне с фактологията се запознай. Дано не ходиш да береш гъби.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

      Това дето си пуснал е повече за сметка на инвестиралите в неща, които са под 60%. Иначе знам , че във форума всички печелят на макс...Нема такива дето да губят :-)
      За другото си прав...нема 2 мнения....при положение, че посредника не се гътне неочаквано:-)
      Радев на няколко пъти обясни простичко как печели ,купува индекси или акции на спадове и ........ н е г и п р од а в а -Същото което и ти правиш с имотите ,сега ще кажеш да де ама имотите само поскъпват ,а акциите се сриват ,да така е но пак казвам без да изпадам в детайли има акции и акции и индекси и индекси ,най-богатите хора в света са богати от акции и от имоти ,а тези които са богати от акции те са богати не защото купуват акции ,те купуват шепа акции които НЕ продават
      Утре ти трябват пари - продаваш една ,две ,три акции ,ама я продай вратата от имота ,не можеш,продай покрива от имота ,пак не можеш,трябва целия да продадеш.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение
        Дали ще паднат или качат имотите не ми е важно
        Според мен ти е от изключителна важност и всеки един твои пост го показва по категоричен начин

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

          не се мъчи колега
          те не могат да разберат понятието на думата ликвидност и делимост
          Колега, ама и с това ли сте наясно ?! Ей нема тайни за вас....
          дори ако Радев е сложил там кеш преди 5 години / а той не е , беше друго място преди/ пак имотите ми са повече на плюс.
          А защо ми е ликвидност, след като дори и в момента съм в голяма ликвидност без да искам това , която не мога да изхарча сигурно 10 години....
          Кеша постоянно тече Берти

          Коментар


          • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

            Искам да кажа, продай и последното, в което живееш, защото се задава криза и да не загубиш от спада. Аз нямам намерение дори да падне със 100,000 евро, защото е точно това, което ми трябва и на исканото от мен място. 100, 000 евро ипотека не е преобладаваща спрямо стойността му, а и така съм решил, предпочитам парите на хората, отколкото моя си кеш да използвам. Имам и други активи, не ми са проблем ипотеките или ликвидирането им. Дали ще паднат или качат имотите не ми е важно, другаде ми е фокуса, но винаги забелязвам категоричните мнения, щяло да стане еди как си, иначе щяло да стане и т. н. и обичам да насочвам вниманието натам.
            няма какво да продаде, освен малко вехта покъщнина
            всичко замина на форекс и за шльоковица
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

              Май не познаваш числата.Я виж тук.

              https://finance.yahoo.com/quote/QQQ?....tsrc=fin-srch


              Сметай ако можеш.Дори и да е е еднаква доходността управлението е много по лесно.Транзакционните разходи са са символични и ако исакм да праодам став ас клик на мишката и след 3 дни парите са ми в банковата сметка.
              Това дето си пуснал е повече за сметка на инвестиралите в неща, които са под 60%. Иначе знам , че във форума всички печелят на макс...Нема такива дето да губят :-)
              За другото си прав...нема 2 мнения....при положение, че посредника не се гътне неочаквано:-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                Май не познаваш числата.Я виж тук.

                https://finance.yahoo.com/quote/QQQ?....tsrc=fin-srch


                Сметай ако можеш.Дори и да е е еднаква доходността управлението е много по лесно.Транзакционните разходи са са символични и ако исакм да праодам став ас клик на мишката и след 3 дни парите са ми в банковата сметка.
                не се мъчи колега
                те не могат да разберат понятието на думата ликвидност и делимост

                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                  Тоя лаф за квартирата го въртите от 10години .Сменете плочата,отдавна се изтърка

                  И стига за мен,кажи ти какво "притежаваш" ? Защото двете ипотеки не са актив .Те са хомот и котва. И спреш ли да снасяш сумите на организацията която те е поробила,гориш !
                  Искам да кажа, продай и последното, в което живееш, защото се задава криза и да не загубиш от спада. Аз нямам намерение дори да падне със 100,000 евро, защото е точно това, което ми трябва и на исканото от мен място. 100, 000 евро ипотека не е преобладаваща спрямо стойността му, а и така съм решил, предпочитам парите на хората, отколкото моя си кеш да използвам. Имам и други активи, не ми са проблем ипотеките или ликвидирането им. Дали ще паднат или качат имотите не ми е важно, другаде ми е фокуса, но винаги забелязвам категоричните мнения, щяло да стане еди как си, иначе щяло да стане и т. н. и обичам да насочвам вниманието натам.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pesimist4o na kvadrat Разгледай мнение

                    Какво да управляваш при такива резултати / поне са дръпнали малко напоследък/
                    S&P 500
                    4,567.46+1,748.64 (62.03%)past 5 years
                    Имотите и без наеми са по-добре.
                    Май не познаваш числата.Я виж тук.

                    https://finance.yahoo.com/quote/QQQ?....tsrc=fin-srch


                    Сметай ако можеш.Дори и да е е еднаква доходността управлението е много по лесно.Транзакционните разходи са са символични и ако искам да продам става с клик на мишката и след 3 дни парите са ми в банковата сметка.
                    Last edited by nradev1111; 26.07.2023, 14:00.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                      Имотите като станат много и управлението става трудно.Акциите колкото повече стават става по лесно управлението.
                      Какво да управляваш при такива резултати / поне са дръпнали малко напоследък/
                      S&P 500
                      4,567.46+1,748.64 (62.03%)past 5 years
                      Имотите и без наеми са по-добре.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                        Глупости
                        айде сега
                        радев ли знае по-добре или ти !?
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                          1.Лева купи прекалено много имоти от гледна точка на разходната част и разправиите около тях .
                          2.Имоти за лично ползване имат смисъл ако ги обитаваш всеки ден и живееш там,имоти дето няма да се вясваш или ще ходиш от дъжд на вятър не са такива.
                          3.В неговите обувки съм защото ми е споделял много лична информация и част от тия неща и на мен са ми минали и ми минават през главата .
                          4.Кешовия проблем се решава не само с имоти-има и акции ,не говоря за фондове и за акциите на Пенка и Гинка ,има и земя ,той е купил земя но малко ,я да купи хубава земя в Добружда или някъде по Видинско плодородна до Дунава или Свищовско
                          5.Там дето ходиш е усойно и презаселено ,не става за нищо тоя район ,какато и Владя и Бистрица и други милионери и перачи си продават имотите щото вече им трябва летящи коли за тия села заради трафика и лошите тесни пътища .
                          Имотите като станат много и управлението става трудно.Акциите колкото повече стават става по лесно управлението.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                            Те повишителите са така .Вместо да си мерят активите си мераят кредитите.Народа иска да живее без да разботи.Наемче да капе и да върти синджира.Ама рентиерството не е това което беше преди 20 години.Тогава с 1 голям необзаведен апарамент в центъра вземаха повеч от средната софийска заплата. Сега 25% от средната заплата.
                            Глупости

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nradev1111 Разгледай мнение

                              Те повишителите са така .Вместо да си мерят активите си мераят кредитите.Народа иска да живее без да разботи.Наемче да капе и да върти синджира.Ама рентиерството не е това което беше преди 20 години.Тогава с 1 голям необзаведен апарамент в центъра вземаха повеч еот средната сифийска заплата. Сега 25% от средната заплата.
                              Принципно си прав донякъде, но Освен Евго друг не знам да отдава апарт за 500 лева....:-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                                Тоя лаф за квартирата го въртите от 10години .Сменете плочата,отдавна се изтърка

                                И стига за мен,кажи ти какво "притежаваш" ? Защото двете ипотеки не са актив .Те са хомот и котва. И спреш ли да снасяш сумите на организацията която те е поробила,гориш !
                                Те повишителите са така .Вместо да си мерят активите си мерят кредитите.Народа иска да живее без да работи.Наемче да капе и да върти синджира.Ама рентиерството не е това което беше преди 20 години.Тогава с 1 голям необзаведен апарамент в центъра вземаха повече от средната софийска заплата. Сега 25% от средната софийска заплата.
                                Last edited by nradev1111; 26.07.2023, 14:32.

                                Коментар

                                Working...
                                X