IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

    Знаем, че се надяваш на комуняго-фашистите да дойдат и да вземат на имащите имотите да ти дадат на теб и да намажеш и ти. За съжаление това няма да стане.
    Е гледай за пазара в Киев - където фашагите бомбандират - https://thewanderinginvestor.com/pri...e-market-2023/

    Малко цитати:
    - Prices in the Ukrainian real estate market dropped by 30-40% at the start of the war, but smaller apartments have almost regained their pre-war prices, while larger properties are still 20-30% cheaper.
    - Rental prices in Ukrainian currency (hryvnia) have already recovered to pre-war levels, and there is a high demand for small apartments from people relocating or returning from conflict areas.

    И това е в столицата на държава във война с втората по сила армия в Русия. 30-40% спад който се е възстановил! А вие чакайте в София дискаунти от 40%.
    Пазара си е пазар бре професоре ,въпроса е ако те тресне някоя бомба или умреш какво си взел да ми постваш пазара в Украйна ?
    Я сметни или виж справка колко хора умряха ,емигрираха или загубиха жилищата си след нахлуването ?
    Или ти ще си бялото топче в една евентуална руска рулетка ?Така ли си се представяш ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение

      Ама мен това ме притестнява - с тези темпове всичко ставащо ще изчезне и ще останат само скъпи боклуци, то вече си е факт, но ме притеснява до къде може да стигнем. Малко да се вземат в ръце и да го бутат тоя пазар най-вече, че кеша се трупа, а читаво няма.
      Дежа Вю от 2008 - нищо читаво нямаше август 2008 на пазара и после се изсипаха с камиона есента.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение
        12 месеца след войната ,напрежението все повече ,виждате сами се прехвърля към границите на НАТО-ударени пристанища на 200 метра от Румъния ,удари в икономическата зона на България в Черно море ,хеликоптери оня ден влезнали от Беларус в Полша /за кратко/,последния сценарий инфилирането на терористи от Беларус в Полша ,с ле саботаж на военните конвои за Украйна .
        Събитията са от последната 1 седмица .
        Говорим си за имоти ,заяждания подхвърляния но риска не само не намалява но и се увеличава с всеки изминал ден ,за нас ,за България !

        Помислете го добре това
        Знаем, че се надяваш на комуняго-фашистите да дойдат и да вземат на имащите имотите да ти дадат на теб и да намажеш и ти. За съжаление това няма да стане.
        Е гледай за пазара в Киев - където фашагите бомбандират - https://thewanderinginvestor.com/pri...e-market-2023/

        Малко цитати:
        - Prices in the Ukrainian real estate market dropped by 30-40% at the start of the war, but smaller apartments have almost regained their pre-war prices, while larger properties are still 20-30% cheaper.
        - Rental prices in Ukrainian currency (hryvnia) have already recovered to pre-war levels, and there is a high demand for small apartments from people relocating or returning from conflict areas.

        И това е в столицата на държава във война с втората по сила армия в Русия. 30-40% спад който се е възстановил! А вие чакайте в София дискаунти от 40%.

        Коментар


        • 12 месеца след войната ,напрежението все повече ,виждате сами се прехвърля към границите на НАТО-ударени пристанища на 200 метра от Румъния ,удари в икономическата зона на България в Черно море ,хеликоптери оня ден влезнали от Беларус в Полша /за кратко/,последния сценарий инфилирането на терористи от Беларус в Полша ,с ле саботаж на военните конвои за Украйна .
          Събитията са от последната 1 седмица .
          Говорим си за имоти ,заяждания подхвърляния но риска не само не намалява но и се увеличава с всеки изминал ден ,за нас ,за България !

          Помислете го добре това

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            Колкото повече рупат толкова повече цените не само че не падат ами и пълзят нагоре. Щото тази извадка рупачи са извън пазара. И на цени от 80К€ за двустаен в Яворов да речем пак няма да купят. Защото имат само стаята от мама и тати.
            Ама мен това ме притестнява - с тези темпове всичко ставащо ще изчезне и ще останат само скъпи боклуци, то вече си е факт, но ме притеснява до къде може да стигнем. Малко да се вземат в ръце и да го бутат тоя пазар най-вече, че кеша се трупа, а читаво няма.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pwise Разгледай мнение
              Две страници фалшиви и подвеждащи справки и още няма спад? Вижте понижителите искам и аз една двустайка в софето да си имам вижте направете нещо по въпроса с цените.
              Колкото повече рупат толкова повече цените не само че не падат ами и пълзят нагоре. Щото тази извадка рупачи са извън пазара. И на цени от 80К€ за двустаен в Яворов да речем пак няма да купят. Защото имат само стаята от мама и тати.
              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

              Коментар


              • Две страници фалшиви и подвеждащи справки и още няма спад? Вижте понижителите искам и аз една двустайка в софето да си имам вижте направете нещо по въпроса с цените.

                Коментар


                • Ох на батко, брокерчетата сладки -
                  07:00 USD MBA 30-Year Mortgage Rate 6.93% 6.87%
                  07:00 USD MBA Mortgage Applications (WoW) -3.0% -1.8%
                  07:00 USD MBA Purchase Index 154.1 159.2
                  07:00 USD Mortgage Market Index 200.7 206.9
                  07:00 USD Mortgage Refinance Index 433.6 444.5
                  НалЕ виждате какво цунами се задава. Да не повторим 80-е?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                    На мен не ми вярвай, аз послъгвам....
                    Който е по пазара знае.
                    Резултат от Вашето търсене на:
                    Вид имот: 4-СТАЕН,
                    Местоположение: град Варна

                    Особености: Тухла
                    Да не се показват обяви, докладвани за проблем,

                    Средна цена на имотите в извадката: 213622 euro
                    Средна цена на кв.м: 1515 euro.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 6000 Разгледай мнение

                      Уни като бенчмарка е за тухли защо справката миналата година си я дал без тухли ???

                      Аз нямам агенции в черният списък и справката изглежда по същият начин

                      Ето ти я и без агенции в черен списък

                      [ATTACH=CONFIG]n4099138[/ATTACH]
                      Eхе, че той спада се задълбочил бре, 1754 eur сме вече от 1900 eur, още 7 седмици до ИЗХОД -
                      Click image for larger version

Name:	11.JPG
Views:	1
Size:	32.2 КБ
ID:	4099166

                      Last edited by unimog; 02.08.2023, 14:16.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        e, аз на мамите ли да вярвам или на полаксчо и бетерчо?
                        На мен не ми вярвай, аз послъгвам....
                        Който е по пазара знае.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                          От мамите: (те са по-умни от нашите местни понижители)

                          Пазарът на недвижими имоти във ВАРНА - какво се случва реално? - Тема 16 - Жилища и имоти - Мнения от BG-Mamma
                          [ATTACH=CONFIG]n4099149[/ATTACH]

                          Дайте за Варна де, да се посмеем хубаво -

                          Аз лично всеки ден следя имотите с падащи цени. Специално за Варна доста често започнах да наблюдавам подобни. Това специално е за сграда в строеж. Явно препродажба на вторичния пазар, защото е през агенция.

                          https://www.bg-mamma.com/?topic=1567966.555

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                            От мамите: (те са по-умни от нашите местни понижители)

                            Пазарът на недвижими имоти във ВАРНА - какво се случва реално? - Тема 16 - Жилища и имоти - Мнения от BG-Mamma
                            [ATTACH=CONFIG]n4099149[/ATTACH]

                            e, аз на мамите ли да вярвам или на полаксчо и бетерчо?
                            препоръка е

                            Коментар


                            • От мамите: (те са по-умни от нашите местни понижители)

                              Пазарът на недвижими имоти във ВАРНА - какво се случва реално? - Тема 16 - Жилища и имоти - Мнения от BG-Mamma
                              Click image for larger version

Name:	Screenshot 2023-02-21 165255.jpg
Views:	1
Size:	79.3 КБ
ID:	4099149



                              Last edited by bulgarian lev; 02.08.2023, 13:36.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение

                                Че той бенчмарка е само тухли от неговото създаване.

                                Друг бенчмарк ли ще правим? Щото при мен друго излиза -

                                [ATTACH=CONFIG]n4099088[/ATTACH]

                                Чакаме, 2039 е истината.
                                Уни като бенчмарка е за тухли защо справката миналата година си я дал без тухли ???

                                Аз нямам агенции в черният списък и справката изглежда по същият начин

                                Ето ти я и без агенции в черен списък

                                Click image for larger version

Name:	Untitled1121.jpg
Views:	1
Size:	15.2 КБ
ID:	4099138

                                Коментар

                                Working...
                                X