IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от corner Разгледай мнение

    Или поне си мислиш че си богат , докато някой не те светне като ти калкулира загубите .
    Те тия БГ гурота копиращи Гранд Кардон, Киосаки и т.н даже академия са си направили. Преди малко гледах един смешник как обясняваше как с брррр стратегията за която чете лекции за 8 месеца тръгнал с 0 лева и след 8- мия месец имал инвестиции в имоти за 1400000 лева+ тесла си купил

    Коментар


    • Първоначално изпратено от corner Разгледай мнение

      Или поне си мислиш че си богат , докато някой не те светне като ти калкулира загубите .
      Е, кой е тоя дето ми калкулира загубите? Негово Величество пазара ли? Че нали той винаги при имотите в дългосрочен план го диктува НАГОРЕ!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

        Не са опрели само до теб, а до всички, които по някаква причина са дали обява от личен номер в голям имотен сайт. Там телефона ти се джурка във всички имотни агенции и до 5г. може да ти звънят всички новоназначени или съществуващи брокери да ти предлагат оферти. За това предупреждава Митко. Не си давайте личния телефонен номер на брокери, че много скоро може да се наложи да го изхвърлите на боклука.
        Абе щом от Адрес и Имотека ме тормозят толкова настоятелно значи съвсем нямат огледи. Иначе на тях съм звънял по конкретна обява преди повече от 2 г. и явно тогава съм им влезнал в базата данни.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
          С бизнес ставаш богат, с имоти, оставаш богат.
          Юли Тонкин.
          Или поне си мислиш че си богат , докато някой не те светне като ти калкулира загубите .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение



            Щом са опрели до мен значи огледите и сделките са съвсем спаднали! А какво ли да очакваме когато банките спрат кранчето на лесните пари?
            Не са опрели само до теб, а до всички, които по някаква причина са дали обява от личен номер в голям имотен сайт. Там телефона ти се джурка във всички имотни агенции и до 5г. може да ти звънят всички новоназначени или съществуващи брокери да ти предлагат оферти. За това предупреждава Митко. Не си давайте личния телефонен номер на брокери, че много скоро може да се наложи да го изхвърлите на боклука.

            Коментар


            • С бизнес ставаш богат, с имоти, оставаш богат.
              Юли Тонкин.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

                че Гонят % и ако трябва цял ден ще въртят телефона. При тези цени защо не, ако правят по 12к лева и нагоре от сделка?
                Така е, с охолния живот лесно се свиква и проблемите идват когато паричните потоци пресъхнат.

                Щом са опрели до мен значи огледите и сделките са съвсем спаднали! А какво ли да очакваме когато банките спрат кранчето на лесните пари?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Chio Разгледай мнение

                  Не е това акцента на интервюто, а това:
                  „А не просто нещо лъскаво, застроено, където човек няма къде да паркира. Тези градоустройствени грешки ще бъдат лошо наказани от пазара”, обясни Хампарцумян и прогнозира, че ще се превърнат в бедняшки квартали и цената на апартаментите там ще пада.

                  Да чакаме промоции във Вади, Ливади и Слатина?
                  Хехе, къде пък сложи стар квартал като Слатина в един кюп с новопостроени??

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
                    И цък - https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?ac...nk=9omgxy&f1=1

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Traicho_80 Разгледай мнение
                      Току що ми звънна брокер от Имотека да ми предлага апартаменти в Сф. За последните 2 седмици това е 4-то позвъняване от брокер, при положение, че от 1 г. не съм ходил по огледи и не съм звънял по обяви. Тези хора не почиват ли, все пак е отпускарски сезон?

                      Това какво ви говори?
                      че Гонят % и ако трябва цял ден ще въртят телефона. При тези цени защо не, ако правят по 12к лева и нагоре от сделка?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
                        Хампарцумян бие тревога, банките удрят секира на желаещите жилище

                        Всеки, който си е направил сметката на ръба на възможностите си, ще изпита трудности, смята той

                        Според него ключовото вече е, ако човек изпитва трудности, да разговаря с банката и да може да преструктурира кредита си – да се погаси част от главницата, така че вноската да стане по-приемлива или друг сценарий. „Важно е да се говори достатъчно рано преди нещата да са стигнали до кредитни консултанти и съдии изпълнители”, препоръча той.

                        https://blitz.bg/analizi-i-komentari...ews972310.html
                        Не е това акцента на интервюто, а това:
                        „А не просто нещо лъскаво, застроено, където човек няма къде да паркира. Тези градоустройствени грешки ще бъдат лошо наказани от пазара”, обясни Хампарцумян и прогнозира, че ще се превърнат в бедняшки квартали и цената на апартаментите там ще пада.

                        Да чакаме промоции във Вади, Ливади и Слатина?

                        Коментар


                        • Току що ми звънна брокер от Имотека да ми предлага апартаменти в Сф. За последните 2 седмици това е 4-то позвъняване от брокер, при положение, че от 1 г. не съм ходил по огледи и не съм звънял по обяви. Тези хора не почиват ли, все пак е отпускарски сезон?

                          Това какво ви говори?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение

                            Справката ти е по-голяма от справката ми -

                            [ATTACH=CONFIG]n4107554[/ATTACH]
                            ЦЪК

                            Коментар


                            • Седмични акценти:

                              Актуални предложения за инвестиции:
                              • Държавни ценни книжа на:
                                • Албания 2028 - доходност 6,216%
                                • Черна гора 2029 - доходност 6,778%
                                • Черна гора 2025 - доходност 5,548%

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                                Инфлация 8,5% (официална), ръст при наемите т.е. на доходност +20-30%, лихва по депозит около 1,5-2% (страхотна алтернатива!) и през 2039та: "-сори, сори, сбърках, но ще поправя грешката"
                                Имам в момента депозит безсрочен с теглене и довнасяне без такси - 4,5%. Естествено не в БГ. ДЦК над 5%.

                                Намери ми апартамент в София с подобна доходност (и поне 2%-3% отгоре заради рисковете). А това с 30% ръст на наемите е тотална глупост и измислица на брокеразите. Има тотален глад за наематели. Инфото ми е от хора, на които вярвам и на които основната им дейност е това.да купуват и отдават под наем.
                                Last edited by ejonny2376; 28.08.2023, 16:49.

                                Коментар

                                Working...
                                X