IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

    И аз. Да не говорим, че от цялата година дето ни настрашолва, не са ми вдигнали лихвата с 1ст. Само дадох излишни пари за леене на куршум.
    голям страх ни страхуват с тия лихви
    ако е радев тука, искам да ми сметне кое е по-голямо
    вдигане на лихвата по кредита с 1%
    или увеличение на заплатите с 15%
    като едното условие обаче не се е случило
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

      Американците са виновни. Жилищната инфлация в САЩ може да не изчезне скоро - Investor.bg
      Уж им вдигнаха лихвите, но пустите им цени на имотите не падат! Време е за имейл до ФЕД.

      кольо?
      Кольо, явно е пословичен с големите му провали и Терзиев с право му се сърди за приземяването му в NYSE.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

        И аз. Да не говорим, че от цялата година дето ни настрашолва, не са ми вдигнали лихвата с 1ст. Само дадох излишни пари за леене на куршум.
        Американците са виновни. Жилищната инфлация в САЩ може да не изчезне скоро - Investor.bg
        Уж им вдигнаха лихвите, но пустите им цени на имотите не падат! Време е за имейл до ФЕД.

        кольо?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          еее, една година само с банки и лихви ни плашиш
          аз вече претръпнах
          И аз. Да не говорим, че от цялата година дето ни настрашолва, не са ми вдигнали лихвата с 1ст. Само дадох излишни пари за леене на куршум.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

            Джонката е научил немския, лесно ще се впише. Заплатата за кол център мисля, че е добра.
            Ще видим колко го е научил. На интервюто ще го препитам набързо.
            Един от въпросите ми е да каже как ще преведе на български “Wenn Schon, Denn Schon “ . Гастите обикновено ги късам на този въпрос.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение
              Джонката е научил немския, лесно ще се впише. Заплатата за кол център мисля, че е добра.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                етажа много бързо и лесно ще се продаде
                трябва само да се даде на брокерка с опит и да се работи ексклузивно с нея или с неин наследник.
                козметична отстъпка гарантира мигновена продажба
                Нищо чудно, по новините казаха, че идват много бежанци от Нагорни Карабах към Карлово. Плащали кеш в напальони.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от unimog Разгледай мнение
                  Става страшно! Цената на газа тръгва яко нагоре

                  Това означава, че прогнозната цена за декември е с 52,61 процента по-висока от настоящата за октомври.

                  https://blitz.bg/obshtestvo/stava-st...ews981238.html
                  ЕУ хранилищата са пълни .Лятото като ги пълнят се качва цената,после е обратно

                  Коментар


                  • https://www.24chasa.bg/biznes/articl...EEMUIIscW2VVTQ

                    Цитат: “миналата седмица в парламента бе внесена поправка в Закона за устройство на Черноморското крайбрежие. Тя забранява всякакво строителство на 100 метра от брега, и то с подписите не на кой да е, а на Бойко Борисов, Кирил Петков, Христо Иванов и Делян Пеевски.”

                    ===2039===

                    Кой строил, строил, кой купил - купил. Отсега нататък ще са нужни доста кинти за покупка.

                    пп. Левче, я пусни една обява за продажба на Х 3 от покупната цена.

                    Коментар


                    • Става страшно! Цената на газа тръгва яко нагоре

                      Това означава, че прогнозната цена за декември е с 52,61 процента по-висока от настоящата за октомври.

                      https://blitz.bg/obshtestvo/stava-st...ews981238.html

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                        Това годината за продажба на етажа ли е?
                        етажа много бързо и лесно ще се продаде
                        трябва само да се даде на брокерка с опит и да се работи ексклузивно с нея или с неин наследник.
                        козметична отстъпка гарантира мигновена продажба
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          ==2049==
                          Това годината за продажба на етажа ли е?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                            Дай линк към някоя обява, да видим какво предлагате.
                            https://www.jobs.bg/job/7106487

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от два_таралежа Разгледай мнение

                              Аман! До кога?!
                              ==2049==
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение
                                Жилищата в София поскъпват ударно

                                https://www.pariteni.bg/novini/imoti...-udarno-247523
                                Аман! До кога?!

                                Коментар

                                Working...
                                X