IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой квартал в София е най-хубав за живеене?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение

    Подкрепяме, че темата е безсмислена и може да генерира 100 - 150 коментара, след което се самоизчерпва и се забравя. Или може би след като се разберете кой е най- добрия квартал в София ще откриете тема: "А коя е най-добрата улица в най-добрия квартал?" И след което следва финалната тема и крайната цел на упражнението: "А коя е най-добрата сграда в най-добрата улица в най-добрия квартал в София?" Моята, разбира се - казал инвеститора X, нека да ми завижда конкуренцията Y и Z
    да но аз получих обратна връзка че темата е много готина

    много ясно че локацията не е само градът а квартала и точно така улицата и сградата

    да чуете кореняци "изток-чани" как хранят Виделина на Артекс
    че гледало към шумното цариградско

    И правилно, започвате да напипвате какво значи ЛЛЛ
    град квартал улица сграда
    точно така
    Last edited by mpy_yordanov; 19.01.2021, 17:10.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Big Brother 666
      Безсмислена тема ..... Без определена цел и същност ..... И разбира се, до нищо няма да доведе като развитие и завършек .
      Не е я ясно изобщо , какво цели да развие и да покаже ......

      Най много отново да създаде разделение , в малката форумна част , останала в Инвестор ....
      Много Хора , не харесват София , не харесват и не искат да живеят в нито един от мръсните и презастроени квартали .......

      Имат ли опция за гласуване .... Не !!
      Защо ? Нали са част от форумното общество ...... ??
      Или ..... трябва сега да се нароят теми :
      КОЙ КВАРТАЛ е най хубав за живеене в Пловдив / Варна / Бургас / Стара Загора / Русе /Благоевград / Ямбол / Враца / Шумен ...... и т.н и т.н ............
      Или някой си мислят че ...... квартали има само в Софеа ...............
      Подкрепяме, че темата е безсмислена и може да генерира 100 - 150 коментара, след което се самоизчерпва и се забравя. Или може би след като се разберете кой е най- добрия квартал в София ще откриете тема: "А коя е най-добрата улица в най-добрия квартал?" И след което следва финалната тема и крайната цел на упражнението: "А коя е най-добрата сграда в най-добрата улица в най-добрия квартал в София?" Моята, разбира се - казал инвеститора X, нека да ми завижда конкуренцията Y и Z
      Last edited by The Matrix; 19.01.2021, 16:21.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Big Brother 666
        Или ..... трябва сега да се нароят теми :
        КОЙ КВАРТАЛ е най хубав за живеене в Пловдив / Варна / Бургас / Стара Загора / Русе /Благоевград / Ямбол / Враца / Шумен ...... и т.н и т.н ............
        Да, хубаво е да се отворят.

        Може да ми пуснете опциите за гласуване на ЛС и ще ги пусна с анкета

        Коментар


        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

          За да съм по темата - изтривам онова от поста ми, което е извън нея /темата/...

          Надявам се да си доволен/а?
          Бележката ми не беше към теб, а ктм всеки, който ме е по темата, вкл. Мру уорданов, който пише По темата най добър град за живеене.

          П.с. попитали прасетата коя е най- добрата кланица за живеене?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
            Моля, уважаемите модератори, да изтрият всички мнения, които не са по темата, а именно най-добри квартали в софия, както триете по останалите теми подобни мнения, които не са по съответните теми!
            За да съм по темата - изтривам онова от поста ми, което е извън нея /темата/...

            Надявам се да си доволен/а?

            Коментар


            • ето още една Ламба

              копирано от фейсбук група Сливница (на 23 минути от София), пуснато преди 6 часа

              "Отправям оплакване от нашата спешна помощ,ако си мислите ,че има такава НЯМА.Не знам кой е бил дежурен от медицинския персонал и кой е бил с линейките,но не ви прави чест дами и господа и следващия път някой,който има нужда от спешна помощ и не се отзовете и дойде и ви строшо носовете не се оплаквайте,а си вършете работата за,която ви се плаща все пак сте полагали и някаква клетва да помагате на хората.Ако не ви се работи и ви се спи се махайте се.Да разкажа. какво имам в предвид.Член от моето семейство се нуждае от помощ,звъним в спешна помощ,но казват че няма линейка.Обаждаме се на съсед който веднага се отзова.Това става към 6.30 тази сутрин.Отиват в спешното и какво да видят ЦЕЛИ ДВЕ линейки ,а шофьора вътре дреме.Как не ви е срам.Не слагам всички под един знаменател,но тази нощ смяната е под всякака критика."

              и това е до София

              Искам да питам как са здравните грижи в Северозападна България или някое друго място (колко градове останаха без болница, МЦ или дори без РПУ)

              Свеж пример.
              Вчера в 14:30 ч. се обаждаме на ортодонта, който е професор, не е прост ортодонт.
              Казва "ако дойдете до 30 минути , че пациента за 15 няма да дойде, ако не след месец". Разбира се бяхме там след 10 минути, защото пътя с кола 6 минути, с пеша 30.

              Миналият четвъртък, роднина от Пловдив дойде на зъболекар в София и се върна същия ден. Защо? Ми защото зъболекарът е много добър. Намира всички зъбни проблеми за секунди, докато предишни зъболекари в други градове и в София са си оставяли ръцете.

              Преди време си стоим на един баир на 300 км. от София с един човек. Гледа в телефона и казва "какво е това Виктория София Ринг", ми казвам му "пицария в един мол в София". Той "не знаех че дъщеря ми ще ходи до София днес" (тя на 18-19). А то какво? Гаджето я закарало на 300 км. да ядат пица и да се върнат. 600 км. Но друго е да се тагнеш от "Виктория София Ринг" и цяло село да цъка с език

              Няма по-лош град. Само бачкатори. Няма здраве, култура, образование и развлечения. Само бачкане и лош въздух. Обаче бабите и дядовците си живеят по 90-100 години

              Коментар


              • Моля, уважаемите модератори, да изтрият всички мнения, които не са по темата, а именно най-добри квартали в софия, както триете по останалите теми подобни мнения, които не са по съответните теми!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение

                  Кво като не можеш да си позволиш жилище в Столицата....в Русчук може и да можеш и ще си бачкаш в Букурещ...само да светна ламБата' че единствените две евростолици с планина' са Софето и Мадрид

                  ....................... /малко по-красиво е от Панчарево... .../
                  Last edited by безимeн; 19.01.2021, 15:40.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от megamind Разгледай мнение
                    само да светна ламБата' че единствените две евростолици с планина' са Софето и Мадрид
                    а аз може ли да светна и друга Ламба
                    около Лондон не само че няма планини, а хълмовете са частни (на разни аристократи) и на входа на селския път пише "частен имот, влизането забранено"

                    тук във всяка гора си ходиш като птичка
                    е в парк Витоша не дават с мотори и АТВ-та, но в Стара планина в топлия сезон вият двигатели от всички посоки

                    да да, не става за нищо София




                    Коментар


                    • Люлин!

                      Коментар


                      • Манастирски ливади, много е модерно, кич, презастроено, ама за сметка на това няма инфраструктура. Купувай!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение
                          Що за малоумен въпрос, такива няма в София. Кочината е навсякъде, малоумието е навсякъде!
                          Кво като не можеш да си позволиш жилище в Столицата....в Русчук може и да можеш и ще си бачкаш в Букурещ...само да светна ламБата' че единствените две евростолици с планина' са Софето и Мадрид

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BobyB Разгледай мнение

                            Ти гимназистите с кола ли ги возиш на училище?
                            не
                            пеша си ходят
                            пеша се връщат
                            освен понякога
                            сеха хвърлих с колата за 6 минути че има олимпиада, за да има време да си направи само яденето

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение

                              ура
                              диалог
                              Алеко и Ветровала са идеални да си учиш децата преди по дълга екскурзия
                              или да ги качиш за малко

                              басейн в Долна баня или Пчелин на 1 час
                              че Панчарево и Възраждане и Белчин са ми студени

                              защо няма път до Витоша?

                              на село фитнеса не ми липсва
                              правя го средно 50-100 дни в планината и не съм подтиснат от градската джунгла, напротив тя ми е разнообразие, е разбира се ако съм пеша, както съм.

                              и не искам да живея в блокче в гора, защото семейния ни състав е основно дамски и в тъмното зеленината около гевгелийски или в Яворов или в Иван Вазов или в Младост 1 или в Илинден и Света троица не ме кефи

                              просто илюстрирам че всеки е със собствени вкусове
                              свят широк

                              вчера говорих с приятел в затворен комплекс, той твърди че това е бъдещето. Може и да е прав, но като гледам децата са като отвързани като ги хване пубертета, 6-7 часа на ден ходене на тумби в центъра. Вържи го в затворен комплекс ама няма да иска.

                              случайно или не всички се влачат по центъра

                              иначе ставаш личен шофьор

                              всичко това е постижимо от центъра яворов оборище лозенец иван вазов и зоните горе долу

                              все пак всички елитни гимназии са в центъра
                              а тъста ми е в центъра на 4 мин с кола и на 20 пеша и няма смисъл да живея другаде
                              Ти гимназистите с кола ли ги возиш на училище?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                                Мариане мога ли да не се съглася с теб.Това че София има Витоша все още не значи че могат да се карат ски...То и у село на баира могат да се карат ама в София е доста по различно.Лифтовете са не под всякаква критика а са ужас.То няма път до Витоша какви ски?Минералната вода е истинско богатство оставено да изтича ей така.Като изключим парк Възраждане къде другаде може да се ползва?Не си ли разбрал че каквито и богатства да даде Господ софиянеца ще ги унищожи?Да на село няма толкова стъпала ама какъв хубав фитнес мога да ти осигуря стъпалата ще ти се видят невинни детски закачки.Болници не е необходимо да има навсякъде а в София са повече отколкото трябва.И това защото живеем в бандитска и крадлива държава населена с мързеливи алчни и крадливи тарикати.Същото е и със зъболекарите...
                                ура
                                диалог
                                Алеко и Ветровала са идеални да си учиш децата преди по дълга екскурзия
                                или да ги качиш за малко

                                басейн в Долна баня или Пчелин на 1 час
                                че Панчарево и Възраждане и Белчин са ми студени

                                защо няма път до Витоша?

                                на село фитнеса не ми липсва
                                правя го средно 50-100 дни в планината и не съм подтиснат от градската джунгла, напротив тя ми е разнообразие, е разбира се ако съм пеша, както съм.

                                и не искам да живея в блокче в гора, защото семейния ни състав е основно дамски и в тъмното зеленината около гевгелийски или в Яворов или в Иван Вазов или в Младост 1 или в Илинден и Света троица не ме кефи

                                просто илюстрирам че всеки е със собствени вкусове
                                свят широк

                                вчера говорих с приятел в затворен комплекс, той твърди че това е бъдещето. Може и да е прав, но като гледам децата са като отвързани като ги хване пубертета, 6-7 часа на ден ходене на тумби в центъра. Вържи го в затворен комплекс ама няма да иска.

                                случайно или не всички се влачат по центъра

                                иначе ставаш личен шофьор

                                всичко това е постижимо от центъра яворов оборище лозенец иван вазов и зоните горе долу

                                все пак всички елитни гимназии са в центъра
                                а тъста ми е в центъра на 4 мин с кола и на 20 пеша и няма смисъл да живея другаде
                                Last edited by mpy_yordanov; 19.01.2021, 11:10.

                                Коментар

                                Working...
                                X