IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за Ваклин Груп Проект "Лагера"

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Dragodanov Разгледай мнение

    Благодаря са включването по темата. Аз попитах СЕРИОЗНО! Нямам жилищна нужда, но предвид рисковете от инфлация, мисля че влагането на пари в недвижим имот, е правилният избор. Освен това, имам дете, за което искам да има готово отделно жилище, като порастне.
    сега конкретно по темата, цените дори на зелено са много високи. Напрактика, една гарсониера, с нетна площ от 53 м2, на зелено й искат 78 000 евро. На комплекса ми харесва локацията и това, че ми е много близо до настоящото жилище. Освен това строят много бързо, а самият комлекс изглежда впечатляващо. Не очаквах обащче толкова неодобрителни коментари. Започвам да се разколебавам.
    След като нямаш спешна нужда от жилище, защо бързаш да купуваш сега на тези цени ? Покупката на жилище за детето също ми е много интересна и неразбираема ! Знаеш ли къде ще живее детето ти като стане голямо и самостоятелно, че да му купуваш жилище от сега ? Ако все пак държиш да си набиеш парите в имот изчакай следващата криза и ще имаш много добри възможности за покупки.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от avto11 Разгледай мнение
      Свършиха строителите та на Ваклин ще се набиеш.Утре ще го арестуват и отиде коня у ряката.Не слушаш ли радио най рекламирания комплекс у Софето що еми нема продажби никой не ще от Ваклин. И това реклама ли е що е регистрираш се и веднага питаш за Ваклин.
      Човек, моля те, не се заяждай! Попитах напълно сериозно! Иама интерес към комплекса, защото живея в района. Но цената, която ми дадоха не ме устройва...Много скъпо, дори ,,на зелено"! И, не! Уверявам те, че тази тема НЕ Е пусната с рекламна цел! Просто се нуждая от съвет.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        не знам на кое викаш "супер бързо", но този проект го рекламират усилено по радиото от доста време...даже вече не помня от кога.
        друго нещо, което ме изуми преди време като арестуваха кметицата (кой крив кой прав ще реши съдът), но в интервю патрона на компанията обясняваше нещо от сорта, че му трябвало време да осигури сумата и тн... тогава се впечатлих, защото същата компания рекламира МЕГА проекти, а касата/банката е трудна за едни 70К ойро. Да това за мен и теб са много пари, но ние не рекламираме по радиото проекти с N K застроена площ на зелено.

        от такива бих купил на АКТ 16. .. нали и без това строят супер бързо изчакай акта и взимай.

        успех
        Благодаря за съвета! Много си прав, че трябва да се плаща на Акт 16, да се играе на сигурно, обаче тогава и цената ще бъде ужасна.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Дебнем на замаушка Разгледай мнение
          Имам и по-добри идеи как да се набиеш жестоко с 75к евро... Примерно пръсни ги по казина - шансът ти за успех и удовлетворение е стократен!
          Благодаря са включването по темата. Аз попитах СЕРИОЗНО! Нямам жилищна нужда, но предвид рисковете от инфлация, мисля че влагането на пари в недвижим имот, е правилният избор. Освен това, имам дете, за което искам да има готово отделно жилище, като порастне.
          сега конкретно по темата, цените дори на зелено са много високи. Напрактика, една гарсониера, с нетна площ от 53 м2, на зелено й искат 78 000 евро. На комплекса ми харесва локацията и това, че ми е много близо до настоящото жилище. Освен това строят много бързо, а самият комлекс изглежда впечатляващо. Не очаквах обащче толкова неодобрителни коментари. Започвам да се разколебавам.

          Коментар


          • Имам и по-добри идеи как да се набиеш жестоко с 75к евро... Примерно пръсни ги по казина - шансът ти за успех и удовлетворение е стократен!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Dragodanov Разгледай мнение
              Здравейте, нов съм във форума и пускам тази тема, за да попитам за Вашето мнение, относно имотите, които се изграждат от Ваклин в ж.к. ,,Лагера". Гледам, че строителството напредва много бързо. В момента са на 6-ти етаж. Обявените цени са 1100/ХИЛЯДА И СТО/ евро на зелено. Комплексът изглежда страхотно и ще бъде луксозно изпълнение/поне по снимки така излиза/. Въпросът ми е, според Вас, заслужава ли си покупка на двустайно жилище във ,,Ваклин груп"? Имам средства за по-голямо самоучастие и имам възможност недостигащите ми средства да ги осигуря, чрез финансиране от потребителски кредит за 10 г. или с учредяване н ипотека, за изтеглен кредит, който обаче ще бъде по-малка сума. Според Вас, заслужава ли си? Реално погледнато, като се приспаднат общите части, чистата жилищна площ/нетна площ на имота/, си е площта на една гарсониера. Според Вас 73-74 000 евро за гарсониера, ново строителство заслужава ли си?
              не знам на кое викаш "супер бързо", но този проект го рекламират усилено по радиото от доста време...даже вече не помня от кога.
              друго нещо, което ме изуми преди време като арестуваха кметицата (кой крив кой прав ще реши съдът), но в интервю патрона на компанията обясняваше нещо от сорта, че му трябвало време да осигури сумата и тн... тогава се впечатлих, защото същата компания рекламира МЕГА проекти, а касата/банката е трудна за едни 70К ойро. Да това за мен и теб са много пари, но ние не рекламираме по радиото проекти с N K застроена площ на зелено.

              от такива бих купил на АКТ 16. .. нали и без това строят супер бързо изчакай акта и взимай.

              успех
              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Тоз Ваклин Труп не разбра ли, че колкото повече се рекламира, става още по-мразен! То кой да купи от него – само някоя селска пръчка или прокурор (ама с 50% надолу). Закривай!

                Коментар


                • Свършиха строителите та на Ваклин ще се набиеш.Утре ще го арестуват и отиде коня у ряката.Не слушаш ли радио най рекламирания комплекс у Софето що еми нема продажби никой не ще от Ваклин. И това реклама ли е що е регистрираш се и веднага питаш за Ваклин.
                  http://avtokurs.alle.bg

                  Коментар


                  • Благодаря Ви за мненията, мака и да са доста уклончиви. СМР на комплекса вървят много бързо, явно инвеститорът пари има, цената ,,на зелено" е висока, но и комплексът ще бъде луксозен. Не ми се рискува....А и за гарсониерка, набедена за двустайка над 75 000 евро не ми се дават.

                    Коментар


                    • Артекс продават на политици а Ваклин вероятно на прокурори
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dragodanov Разгледай мнение
                        Здравейте, .......Според Вас 73-74 000 евро за гарсониера, ново строителство заслужава ли си?


                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от derk Разгледай мнение

                          Мислиш ли, че нечестив човек може да сътвори нещо добро на Земята. Тази сграда ще е пропита с нечестивост и живеещите в нея ще водят една постоянна борба. Ваклен е един от съвременните грабители на България.
                          По същата причина не бих си купил и с 50 % дискаунт
                          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dragodanov Разгледай мнение
                            Здравейте, нов съм във форума и пускам тази тема, за да попитам за Вашето мнение, относно имотите, които се изграждат от Ваклин в ж.к. ,,Лагера". Гледам, че строителството напредва много бързо. В момента са на 6-ти етаж. Обявените цени са 1100/ХИЛЯДА И СТО/ евро на зелено. Комплексът изглежда страхотно и ще бъде луксозно изпълнение/поне по снимки така излиза/. Въпросът ми е, според Вас, заслужава ли си покупка на двустайно жилище във ,,Ваклин груп"? Имам средства за по-голямо самоучастие и имам възможност недостигащите ми средства да ги осигуря, чрез финансиране от потребителски кредит за 10 г. или с учредяване н ипотека, за изтеглен кредит, който обаче ще бъде по-малка сума. Според Вас, заслужава ли си? Реално погледнато, като се приспаднат общите части, чистата жилищна площ/нетна площ на имота/, си е площта на една гарсониера. Според Вас 73-74 000 евро за гарсониера, ново строителство заслужава ли си?
                            Мислиш ли, че нечестив човек може да сътвори нещо добро на Земята. Тази сграда ще е пропита с нечестивост и живеещите в нея ще водят една постоянна борба. Ваклен е един от съвременните грабители на България.

                            Коментар


                            • Мнения за Ваклин Груп Проект "Лагера"

                              Здравейте, нов съм във форума и пускам тази тема, за да попитам за Вашето мнение, относно имотите, които се изграждат от Ваклин в ж.к. ,,Лагера". Гледам, че строителството напредва много бързо. В момента са на 6-ти етаж. Обявените цени са 1100/ХИЛЯДА И СТО/ евро на зелено. Комплексът изглежда страхотно и ще бъде луксозно изпълнение/поне по снимки така излиза/. Въпросът ми е, според Вас, заслужава ли си покупка на двустайно жилище във ,,Ваклин груп"? Имам средства за по-голямо самоучастие и имам възможност недостигащите ми средства да ги осигуря, чрез финансиране от потребителски кредит за 10 г. или с учредяване н ипотека, за изтеглен кредит, който обаче ще бъде по-малка сума. Според Вас, заслужава ли си? Реално погледнато, като се приспаднат общите части, чистата жилищна площ/нетна площ на имота/, си е площта на една гарсониера. Според Вас 73-74 000 евро за гарсониера, ново строителство заслужава ли си?
                            Working...
                            X