IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Закупуване на имот със ипотечен кредит

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

    инвестирането със заемен продукт обикновено води до фалит
    Радев,не си прав . Зависи за какво и зависи кой Не може така на ангро да правиш заключения.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

      Защото малко хора,наричащи себе си инвеститори,задържат голямо количество пари без да носят нещо. Не би ме учудило такива хора да използват заемен продукт по скоро изключенията са обратни.
      инвестирането със заемен продукт обикновено води до фалит

      Коментар


      • Първоначално изпратено от direktor4eto Разгледай мнение
        Investor.bg, а хората са против теглене на кредити. Какви са тези сюреалистични истории?

        Иначе да попитам, че не успявам да намера информация. Примерно със доходи на трудов договор 6000 лева: възможно ли е да се вчемат повече от един ипотечни кредити? Нека речем, че разполагаме с нужните средства за самоучастие, можем ли да усвояваме кредити докато тяхната обща сума стигне 40% от месечното възнаграждение, т.е. 2400 лв?
        въпроса който задаваш тук , ходи го задай в бамката ...и се облечи по-прилично ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от direktor4eto Разгледай мнение
          Investor.bg, а хората са против теглене на кредити. Какви са тези сюреалистични истории?

          Иначе да попитам, че не успявам да намера информация. Примерно със доходи на трудов договор 6000 лева: възможно ли е да се вчемат повече от един ипотечни кредити? Нека речем, че разполагаме с нужните средства за самоучастие, можем ли да усвояваме кредити докато тяхната обща сума стигне 40% от месечното възнаграждение, т.е. 2400 лв?
          Не разбрах въпроса ! Защо ти е да взимаш повече от един ипотечен кредит ?! Искаш да ипотекираш повече от един имот ли ?! Може би си мислиш,че когато ги вземеш никой няма да те пита какво ще правиш с парите ? Вече гадая и определено не разбирам въпроса

          Коментар


          • Investor.bg, а хората са против теглене на кредити. Какви са тези сюреалистични истории?

            Иначе да попитам, че не успявам да намера информация. Примерно със доходи на трудов договор 6000 лева: възможно ли е да се вчемат повече от един ипотечни кредити? Нека речем, че разполагаме с нужните средства за самоучастие, можем ли да усвояваме кредити докато тяхната обща сума стигне 40% от месечното възнаграждение, т.е. 2400 лв?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

              Тоя път го нацели. Инак питащият може да вземе и 200% кредит, стига обезпечението да го покрива по оценките на банката. Има случаи да се купи имот много под себестойност, тогава е така.
              кредитора хич не го интересува себестойност. интересува го на колко може да го "развърже"

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                Защото малко хора,наричащи себе си инвеститори,задържат голямо количество пари без да носят нещо. Не би ме учудило такива хора да използват заемен продукт по скоро изключенията са обратни.
                Тоя път го нацели. Инак питащият може да вземе и 200% кредит, стига обезпечението да го покрива по оценките на банката. Има случаи да се купи имот много под пазарната му стойност, тогава е така.
                Last edited by redcretin; 10.06.2019, 21:54.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                  Ти за самоучастие нямаш пари, но къща тръгнал да купува. Имоти се купуват с пари, най добре кеш, хайде и да нямаш цялата сума, но там едни 20,30 000 евро щом досега не си изкарал, закъде си тръгнал. То от сега е видно докъде ще я докараш.
                  Якоооооооо и много вярно++++++++++1111111111111111

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nkavrakov1982 Разгледай мнение

                    Проблема, основния е във връщането на парите.
                    Същото и със събирането на парите И при двете не е лесно,но при кредита използваш продукта за който събираш/ връщаш.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                      В момента нямам,но съм взимала кредит и не виждам нищо страшно в това. Когато потрябват пари,а ги нямаш,но имаш възможност да ги изкараш си правиш сметката дали ти е изгодно и или взимаш или се отказваш Например днес ако ми изпадне нещо интересно за 1/4 милион и реша,че го искам ще взема кредит защото нямам толкова налични.
                      Проблема, основния е във връщането на парите.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                        В момента нямам,но съм взимала кредит и не виждам нищо страшно в това. Когато потрябват пари,а ги нямаш,но имаш възможност да ги изкараш си правиш сметката дали ти е изгодно и или взимаш или се отказваш Например днес ако ми изпадне нещо интересно за 1/4 милион и реша,че го искам ще взема кредит защото нямам толкова налични.
                        а дали ще ти дадат се пита в задачата

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                          ти защо реши че всички с добър доход са инвеститори. като апелираш за вземане на кредит да те питам тебе като инвеститор колко кредита имаш
                          В момента нямам,но съм взимала кредит и не виждам нищо страшно в това. Когато потрябват пари,а ги нямаш,но имаш възможност да ги изкараш си правиш сметката дали ти е изгодно и или взимаш или се отказваш Например днес ако ми изпадне нещо интересно за 1/4 милион и реша,че го искам ще взема кредит защото нямам толкова налични.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Dury Разгледай мнение

                            Защото малко хора,наричащи себе си инвеститори,задържат голямо количество пари без да носят нещо. Не би ме учудило такива хора да използват заемен продукт по скоро изключенията са обратни.
                            ти защо реши че всички с добър доход са инвеститори. като апелираш за вземане на кредит да те питам тебе като инвеститор колко кредита имаш

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                              а като е с добър доход защо ням спестявания е въпроса
                              Защото малко хора,наричащи себе си инвеститори,задържат голямо количество пари без да носят нещо. Не би ме учудило такива хора да използват заемен продукт по скоро изключенията са обратни.

                              Коментар


                              • пич за кво ти е да плащаш 800-1000 лева вноска по кредита като вероятно наем който можеш да договориш е 200 лева

                                Коментар

                                Working...
                                X